Skocz do zawartości

Rabaty na nowe X3


Gregonio

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w końcu udało się odebrać auto (3 miesiące opóźnienia). Na szczęście wyleciało tylko podparcie lędźwiowe u pasażera. Aktywny tempomat został ;-)

 

A czemu wyleciało? Z Twojej inicjatywy czy przez te braki? Ja wczoraj byłem u dealera. Jednak wybór padł na X4. Powiedział że jak na maj 2022 chcę to na spokojnie listopad/grudzień zamawiać. Jeżeli chodzi o wyposażenie to mówi że nic nie okrajają. To co jest w cenniku i to co wybiorę, to dostanę wraz z autem. Jeszcze im się nie zdarzyło żeby komuś coś wyleciało. Więc nie wiem jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zamówiłeś w czerwcu, to straciłeś 1% rabatu - tyle zabrali dealerom od 1 lipca na X3. Trzeba było zamówić w czerwcu, z terminem produkcji na 2022 rok.
http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straciłem ani procenta rabatu. Ja się podpinam pod firmę z którą współpracuję i która ma flotę BMW i na X3/X4 mam 22% rabatu i jest to rabat niezmienny. Także spokojnie zdążę zamówić :) Auto kupuję w M-Cars w Krakowie bo z tym dealerem współpracuje mój kontrahent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w końcu udało się odebrać auto (3 miesiące opóźnienia). Na szczęście wyleciało tylko podparcie lędźwiowe u pasażera. Aktywny tempomat został ;-)

 

A czemu wyleciało? Z Twojej inicjatywy czy przez te braki? Ja wczoraj byłem u dealera. Jednak wybór padł na X4. Powiedział że jak na maj 2022 chcę to na spokojnie listopad/grudzień zamawiać. Jeżeli chodzi o wyposażenie to mówi że nic nie okrajają. To co jest w cenniku i to co wybiorę, to dostanę wraz z autem. Jeszcze im się nie zdarzyło żeby komuś coś wyleciało. Więc nie wiem jak to jest.

Przez braki. Powinno być w obu siedzeniach przednich. Jest tylko u kierowcy. Wiedziałem o tym już chwilę przed produkcją. Nie jest to zdecydowanie coś co dyskwalifikuje auto, przynajmniej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w końcu udało się odebrać auto (3 miesiące opóźnienia). Na szczęście wyleciało tylko podparcie lędźwiowe u pasażera. Aktywny tempomat został ;-)

 

A czemu wyleciało? Z Twojej inicjatywy czy przez te braki? Ja wczoraj byłem u dealera. Jednak wybór padł na X4. Powiedział że jak na maj 2022 chcę to na spokojnie listopad/grudzień zamawiać. Jeżeli chodzi o wyposażenie to mówi że nic nie okrajają. To co jest w cenniku i to co wybiorę, to dostanę wraz z autem. Jeszcze im się nie zdarzyło żeby komuś coś wyleciało. Więc nie wiem jak to jest.

 

No nie wiem czy tak spokojnie. X4 zamówiona w styczniu i odebrana pod koniec czerwca. Sąsiad zamawiał również X4 w kwietniu. Obiecali pod koniec czerwca i coś jej jeszcze nie widać...


Co do okrajania to się jednak trafia... X3 zamówiona w firmie również w styczniu została okrojona o kolor lakieru i skór, właściwie to kazali na nowo konfigurować bo kamery 360 i chyba nie tylko to jest też niedostepne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A czy wiecie może jak wygląda z rabatami u konkurencji? Rozważam Jaguara F-Pace jako alternatywę dla X3, ale pod warunkiem że byłby zbliżony cenowo (ceny Jaguara startują z wyższego pułapu, ale mają też więcej wyposażenia w cenie bazowej)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Czy ktoś ma informacje kiedy będzie dostępna wersja LCI z aktywnym tempomatem i na jakie rabaty można liczyć na nowe auto do produkcji przy zakupie na firmę? Z autem mi się nie spieszy ale chciałbym chociaż móc go wycenić i ewentualnie zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Nie wyobrażam sobie kupno takiego auta bez tempomatu aktywnego, między innymi dlatego poszedłem oglądać X5, kurde nawet w skodzie za 100tyś jest aktywny tempomat :duh:

 

W obecnej sytuacji Skody też szybko nie otrzymasz. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja sprawdzałem konfigurator na X3 to LCI 20d zdrożało o 4000zł od czerwca jeśli chodzi o model bazowy

no i pakiet Service Inclusive - 5 lat / 100.000km zdrożał z 5700 do 5900zł od tego czasu wiec nie ma tragedii jeśli chodzi o ceny

gorzej z rabatami ale mi się jeszcze udało załapac bo zamówienie poszło jeszcze w czerwcu


ps. powitać wszystkich na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Zazdroszczę Wam tych 14%…

Ja na iX3 nie dobiłem nawet do 10%, no ale na iX3 po LCI do produkcji BMW daje od siebie 0% rabatu, więc wszystko co można wywalczyć to rabat od dealera (przed LCI też nie było różowo, możliwy rabat od BMW na elektryki dużo niższy niż dla spalinowych wersji).


O rabatach flotowych nawet nie wspominam, żeby się nie denerwować :wink: tutaj mógłbym podpiąć się tylko pod Volvo, ale to nie to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam 18% rabatu na LCI na 40i, leasingu jeszcze nie wybrałem bo rozważam kilka opcji ale jedna z tańszych ofert to 105,8% na operacyjnym w BMW (45% wpłaty własnej, 24 misiące, wartość końcowa 18,7%). Bardzo słabo IMO, polecicie coś jeśli chodzi o leasing?


Inna opcja to 108%, 45%,35 miesiecy, wartość końcowa 35% - tuaj mnie kusi wysoka wartość końcowa ze względu na 2-krotne wrzucenie w koszty. Pierwszy raz wpłata początkowa plus raty, drugi raz wartość rezydualna przy wykupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A ComfortLease z oferty BMW liczyłeś?

Tam jest wysoka wartość wykupu (równa wartości rezydualnej).


Podobno teraz 9 na 10 finansowań bezpośrednio w BMW to już ComfortLease a nie klasyczny leasing operacyjny…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch handlowców (z dwóch różnych salonów) usłyszałem, że BMW zakończyło "promocyjne wsparcie" w przypadku leasingu operacyjnego. W tej chwili dla podobnych parametrów (wpłata, okres i wykup) Comfort Lease jest praktycznie tak samo opłacalny jak leasing operacyjny (oczywiście zakładając wykup z Comfort Lease na koniec umowy), a nie skutkuje koniecznością decyzji o wykupie z chwilą podpisywania umowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Orientujecie się na jakie obecnie rabaty (lekarz) można liczyć w przypadku nowej X3 z konfiguratora w klasycznym leasingu? I czy ktoś może polecić jakiś konkretny salon z dobrą polityką rabatową?

 

Z tego co wiem max 10%

Moze ktos zna kogoś kto da więcej.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.