Skocz do zawartości

Road Map Europe West PREMIUM USB 2020-1 1xUSB


pawel98322

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Są na obu identyczne. Zależy na jakich pozostałych państwach ci zależy. Tak to mniej więcej wygląda


Europe East:

============

Pełne pokrycie:

Belgium, Bulgaria, Denmark, Germany, Estonia, Finland, Greece, Italy, Croatia, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Austria, Poland, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary , Vatican city and Belarus.

===============

Tylko główne drogi:

Albania, Andorra, Bosnia and Herzegovina, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Macedonia, Moldova, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain.


Europe West:

============

Pełne pokrycie:

Andorra, Belgium, Denmark, Germany, Finland, France, Greece, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Austria, Poland, Portugal, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary and Vatican city.

===============

Tylko główne drogi:

Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Montenegro, Romania, Russia, Serbia, Turkey and Ukraine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pojawił się problem. Fabrycznie auto miało mapy MOVE i małą nawigację / ekran. Poprzedni właściciel wstawił dużą NAWI i obecnie są mapy Europa West PREMIUM. To jak teraz wygenerować do tego kod FSC? :?: pewnie na podstawie VIN dawcy. Mam ISTA+ - czy tym dałbym radę jakoś odczytac ten VIN? Bo podejrzewam, że w module tej nawi siedzi.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pojawił się problem. Fabrycznie auto miało mapy MOVE i małą nawigację / ekran. Poprzedni właściciel wstawił dużą NAWI i obecnie są mapy Europa West PREMIUM. To jak teraz wygenerować do tego kod FSC? :?: pewnie na podstawie VIN dawcy. Mam ISTA+ - czy tym dałbym radę jakoś odczytac ten VIN? Bo podejrzewam, że w module tej nawi siedzi.

Pzdr.

 


tool32, easy connect można odczytać vin, jeśli to F seria (nie ma żadnego emulatora to pewnie skryptem aktywacja była)

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ na stronie BMW UK znalazłem informacje o pokryciu


BMW navigation update Europe (West) PREMIUM 2020-1 USB stick


I według nich Polska nie ma pełnego pokrycia czy możecie to potwierdzić ?


Coverage of countries:

Completely coverage: Andorra, Austria, Belgium, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Gibraltar, Hungary, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Malta, Monaco, Netherlands, Norway, Portugal, San Marino, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom, Vatican.

Partely coverage: Greece, Poland.

Only main road coverage: Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Kosovo, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Montenegro, Romania, Russia, Serbia, Slovenia, Turkey, Ukraine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się problem. Fabrycznie auto miało mapy MOVE i małą nawigację / ekran. Poprzedni właściciel wstawił dużą NAWI i obecnie są mapy Europa West PREMIUM. To jak teraz wygenerować do tego kod FSC? :?: pewnie na podstawie VIN dawcy. Mam ISTA+ - czy tym dałbym radę jakoś odczytac ten VIN? Bo podejrzewam, że w module tej nawi siedzi.

Pzdr.

 


tool32, easy connect można odczytać vin, jeśli to F seria (nie ma żadnego emulatora to pewnie skryptem aktywacja była)

 

Cześć. Mam u siebie nawigację CIC z innego samochodu. Zainstalowałem program tool32, ale nie potrafię za jego pomocą odczytać VINu. Czy może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o potwierdzenie czy jeśli mam mapy


ECE BMW GROUP 401153,2,14 Road map Europe premium 2016


Te o któych mowa w temacie będą pasowały i działały ?

Road Map Europe West PREMIUM USB 2020-1

Edytowane przez lukasz_BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Road Map Europe EAST Premium USB 2020-1

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+EAST+Premium+USB+2020-1


Road Map Europe WEST Premium USB 2020-1

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+WEST+Premium+USB+2020-1

 


Dla potomnych - nie ściągajcie tego gówna :mad2: !


Mapa EAST powinna zawierać Norwegię ale są tylko główne drogi. Pewnie czegoś tam jeszcze nie ma! Szukajcie innych źródeł, ja tylko straciłem 23GB transferu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Instaluję u siebie wersję East 2020-2. Zastanawiam się, w jaki sposób zmienić wersję East na West 2020-2. Czy wystarczy włożyć do czytnika pendrive z wersją West? Czy jest jakiś sposób, żeby usunąć jedną wersję, aby zainstalować inną? W opcjach nawigacji nie widzę opcji „usuń”



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jak instaluję nową wersje to pojawia się komunikat o rozpoznaniu nowszej wersji. Tym razem jest to ta sama - 2020-2

Rozumiem, że można zmieniac bez problemu w zależności od potrzeb?

Problem pojawia się gdy chcę zmienić na wersję starszą?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.