Skocz do zawartości

Road Map Europe West PREMIUM USB 2020-1 1xUSB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 66
  • Wyświetleń 22,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy,

kiedy można spodziewać się Road Map Europe PREMIUM USB 2020-3?

pozdr

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Jeszcze nigdy nie było trzech wersji w roku, więc pewnie nigdy :D teraz raczej czekamy na 2021-1

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

Opublikowano

Byla I jest ale inna mapa

Road+Map+Europe+WAY+2020-03

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
No ale kolega pyta się o PREMIUM. Tej mapy nigdy nie było w wersji -3. Inne oczywiście są. Swoją drogą miłoby było, jakby byli szybsi z aktualizacjami.

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie koledzy ponownie. Chciałem sobie zaktualizować mapy na 2020-2 East Premium. Wcześniej zrobiłem sobie 2020-1 West Premium i działa bez problemu. Ściągnąłem pliki z tego wątku zrobiłem format pena do fat32 (pendrive 64gb wcześniej użyty do instalacji map 2020-1) i nie chce mi ruszyć instalacja? Pytanie

1. Czy na pendrive musi być wszystko w folderze root czy przerzucić luzem pkgdb i config.nfm

2. Czy mam użyć port ze schowka między fotelami czy ten ze schowka przed pasażerem

3. Czy jeszcze o czymś zapomniałem?

Opublikowano
Witajcie koledzy ponownie. Chciałem sobie zaktualizować mapy na 2020-2 East Premium. Wcześniej zrobiłem sobie 2020-1 West Premium i działa bez problemu. Ściągnąłem pliki z tego wątku zrobiłem format pena do fat32 (pendrive 64gb wcześniej użyty do instalacji map 2020-1) i nie chce mi ruszyć instalacja? Pytanie

1. Czy na pendrive musi być wszystko w folderze root czy przerzucić luzem pkgdb i config.nfm

2. Czy mam użyć port ze schowka między fotelami czy ten ze schowka przed pasażerem

3. Czy jeszcze o czymś zapomniałem?

 

Pliki luzem, bez root

Usb do map jest w schowku dla pasażera, nie podłokietnik

Powinno iść, no klucz jeszcze, chyba ze masz juz wcześniej wpisany longlife. Jakbyś miał problem z kluczem to moge pomóc

Opublikowano
Witam kolego potrzebuję pomocy jestem zielony w sprawach aktualizacji navi , jak pobiore mapy to ptrzebny jest jeszcze kod fsc, możesz go wygenerować jakoś z VIN ? . mój VIN WBAFW12090C732747 dzięki z góry za pomoc.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam problem z nawigacją

Obecnie posiadam nawigację ROAD MAP EUROPE NEXT 2013-2

Chciałem je zaktualizować ściągnąłem Road Map Europe West PREMIUM 2019-1

USB sformatowałem na FAT 32 skopiowałem folder PKgdb i plik config. nfm

Podłączyłem do portu USB i nic się nie dzieje, w urządzeniach wewnętrznych wykrywa go ale nie uruchamia się proces aktualizacji.

Jest ktoś w stanie mi pomóc ??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, przeglądałem wątek z mapami, ale nie wszystko jest dla mnie jasne.

Niedawno kupiłem auto ale mam stare mapy i chciałbym zaktualizować do nowych, ale nie jestem pewny do jakiej wersji i czy potrzebuje kod?

Wersja jaką mam teraz w samochodzie:

ECE

BMW Group

101104.2.17

Road Map Europe PREMIUM 2012


jeśli to istotne to wersja oprogramowania:

Multimedia: MX-003.004.031


Możecie coś podpowiedzieć?

Opublikowano
Cześć, przeglądałem wątek z mapami, ale nie wszystko jest dla mnie jasne.

Niedawno kupiłem auto ale mam stare mapy i chciałbym zaktualizować do nowych, ale nie jestem pewny do jakiej wersji i czy potrzebuje kod?

Wersja jaką mam teraz w samochodzie:

ECE

BMW Group

101104.2.17

Road Map Europe PREMIUM 2012


jeśli to istotne to wersja oprogramowania:

Multimedia: MX-003.004.031


Możecie coś podpowiedzieć?

 

Najnowsza wersja 2020-2 west albo East. Kod fsc tez potrzebujesz

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Może ktoś z Was ma linki na torenta?
Opublikowano
Witam. Ściągnąłem sobie tą nawigację i za nic nie chce ruszyć ani w podłokietnika ani że schowka. Moja obecna mapa to Road map Europe 2014-1. Nawigacja Cic. Wypakowany plik i wrzucone na pena folder i plik z folderu usb stick.

 

East europe premium 2021-1

https://mega.nz/folder/234QFJiY#PZJTdG-fYxdhGEvSD9R3Ng


West europe premium 2021-1

https://mega.nz/folder/Hi52XZra#q2qb3isx2higb9JxQSJW4w

Jak potrzebujesz kod to odzywaj sie pw

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Może ktoś z Was ma linki na torenta?

 

Tu masz torreny, mega i chomikuj. Osobiscie w swoim aucie instalowałem WEST z tego torrenta. Na chomiku, masz też jak wydobyć kod.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=364232

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.