Skocz do zawartości

E92 328i LCI WBAKE3C56CE769853


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co sądzicie o tej furce?


https://www.olx.pl/oferta/bmw-e92-330i-lci-mpakiet-ledy-bixenon-navi-lopatki-2011-11-22-full-CID5-IDC3kPD.html#aaf53befd0


VIN: WBAKE3C56CE769853


Od sprzedawcy wiem, że były wymieniane drzwi i poszycie błotnika, co by się zgadzało ze zdjęciami z aukcji znalezionymi w google.


WBAKE3C56CE769853-2012-bmw-3-series-2.jpg

6ad2689c-86cb-43f3-ab97-98adb4799ba8.JPG




VIN WBAKE3C56CE769853

Prod. Date 2011-11-22

Type 328I US (USA)

Series E92 (3 Series)

Body Type COUPE

Steering Left Hand Drive

Engine N52K

Displacement 3.00

Power 172kw / 234hp

Drive HECK

Transmission Automatic

Colour BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Upholstery LEDER DAKOTAOYSTER (LCCX)



Editions And Packages

P337A M Sports Package

S704A M Sports Suspension

S715A M Aerodynamics Package

S7XAA M LEDERLENKSCHALTWIPMULTIF


Comfort And Interior Equipment

S403A Glass Roof Electrical

S423A Floor Mats Velours

S430A Interioroutside Mirror With Auto Dip

S431A Interior Mirror With Automaticdip

S459A Seat Adjuster Electric With Memory

S481A Sports Seat

S488A Lumbar Support Driver And Passenger

S494A Seat Heating Driverpassenger

S4BYA EDELHOLZAUSFBAMBUS MASER ANTHRAZIT

S4NAA INNENSPIEGEL MIT DIGITALEM KOMPASS


Multimedia

S609A Navigation System Professional

S615A ERWEITERTE BMW ONLINE INFORMATION

S620A SPRACHEINGABESYSTEM

S639A KOMPLETTVORB HANDY USACDN

S655A Radio Bavaria C Business

S676A HiFi Speaker System

S697A Automatic Phone Antenna

S6AAA BMW TELESERVICES

S6ABA STEUERUNG TELESERVICES

S6FLA USBAUDIOSCHNITTSTELLE

S6UHA TRAFFIC INFORMATION

S6VCA STEUERUNG COMBOX

S645A BMW US Radio


Driver Assistance And Lightning

S534A Automatic Air Conditioning

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL MIT BREMSF

S563A Makeup Mirror Illuminated

S570A Reinforced Power Supply

S521A REGENSENSOR

S522A Xenon Light

S524A Headlight Control

S5AKA LEDLICHTELEMENTE

S5DSA KOFFERRAUMNOTENTRIEGELUNG


Wheels And Drive

S205A Automatic Transmission

S2H8A 18LM RAEDER VSPEICHE 152MB

S2TMA STEUERUNG GETRIEBETYP

S2VBA REIFENDRUCKANZEIGE


Environment And Safety

S302A Alarm System

S319A INTEGRIERTE UNIVERSALFERNBEDIENUNG

S840A Delete Remote Control For Radio

S8S4A DECODIERUNG VARIABLE LICHTVERTEILUN

S8SCA LAENDERSPEZ TELESERVICEFREISCH

S8SPA COP STEUERUNG

S8TNA TAGFAHRLICHT UEBER LICHTMENUE EINST

S823A Hotclimate Version

S845A Acoustic Belt Warning

S850A ZUSAETZL TANKFUELLUNG EXPORT

S853A Language Version English

S876A Radio Frequency 315 MHz


Individual Equipment

S760A High Gloss Shadow Line

S775A Headlining Anthracite


Other Equipment

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE

S925A VERSANDSCHUTZPAKET

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ

S992A Control Of Numberplate Attachment

Edytowane przez arinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ogólnie auto ładne, dobrze skonfigurowane. Spytaj sprzedawcę o: amerykański carfax (może ma a będziesz znał historię sprzed aukcji) i zdjęcia tylnego błotnika, słupka A i B w miejscu napraw żebyś nie jeździł bez sensu jeżeli ktoś tam się uczył fachu blacharskiego.


Nie ma przełącznika świateł przeciwmgłowych tył. Nie dostaniesz przeglądu. Czy lampy tył zostały wymienione na takie z pomarańczowymi kierunkami?


Weź też pod uwagę że ten model opon nie był oferowany w Europie, nie ma naszych aprobat i jakiś nadgorliwy diagnosta albo ubezpieczalnia mogą się czepiać.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest 330i :)
- racja, przepisałem z tytułu ogłoszenia


 

Spytaj sprzedawcę o: amerykański carfax (może ma a będziesz znał historię sprzed aukcji)
- coś chyba mówił, że ma, muszę podpytać.

 

Nie ma przełącznika świateł przeciwmgłowych tył. Nie dostaniesz przeglądu. Czy lampy tył zostały wymienione na takie z pomarańczowymi kierunkami?
- mówił, że światła zmienione, jeździ w PL od 2 lat więc przeglądy przechodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No... :oops:


Przy przebiegu 168.984 km - 14 miesięcy temu (we wrześniu 2018) miała w Stanach trzecią szkodę - tym razem całkowitą (wcześniejsze drobne - tył i drzwi lewe).

Potem w listopadzie 2018 przy przebiegu 169.025 km popłynęła do Niemiec.

Teraz mamy październik 2019... :mrgreen:

A sprzedający deklaruje, że to "moje prywatne auto które użytkuje niecałe 2 lata" i "że pojazd w sezonie zimowym garażowany, nie jeżdżony".

I to wszystko z deklarowanym przebiegiem na ogłoszeniu 0LX - 170.011km.

:oops:


Już się pogubiłem, więc wkleję raport CARFAX:

7USBDUS.png

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pół roku to też niecałe dwa lata. :mrgreen: Standardowo auto na handel sprzedawane po 6 miesiącach od kwitów w Polsce w celu uniknięcia podatku. Ew. coś nie tak z silnikiem, bo niestety te benzyny w E9X są co najmniej tak kapryśne jak diesle przy tym przebiegu.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Słabo złożony. Macha ma wgniotki plus jest krzywo względem zderzaka i ucieka do pasażera. Partacz to naprawiał.

50k płacisz a rano wstajesz CODZIENNIE i widzisz te rzeczy, chyba bym dostał czegoś do głowy. Będziesz chciał to sprzedać za pół roku i zobaczysz, że szybko kupca nie znajdziesz.

Auta powypadkowe z USA kupują ludzie, których nie stać na zakup takiego auta w Europie. I klasycznie bajki - bo ja sam naprawię będę wiedział czym jeżdżę :D Naprawi u mietka i tak to będzie złożone jak ta sztuka.

Wiesz, ze tam szpachel musiał pójść na błotnik tylny/ćwiarę. Nie ma tu się czym zachwycać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Auta powypadkowe z USA kupują ludzie, których nie stać na zakup takiego auta w Europie. I klasycznie bajki - bo ja sam naprawię będę wiedział czym jeżdżę :D [...]

 

To powinno być podsumowanie zarówno tego jak w wielu innych wątków w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie bić piane auto jest moje, jeżdżę tylko BMW, samochód ściągnięty został niecałe 2 lata temu zarejestrowany jest od ponad pół roku. Auto nie było i nie jest ściągnięte na handel. Samochód ściągałem przez znajomego który zajmuje się tym zawodów i pochodzi z moich okolic. Znawcy internetowi. Światło przeciwmgielne są tylko nie ma symbolu na przycisku. Autem nie jeździłem prawie w ogóle od 2 lat jestem w Szkocji, przebiegiem nikt się nie bawił. Na codzien mam inne auto, to taki moje mały projekt auta marzeń. Specjalnie się zarejestrowałem ponieważ zazwyczaj siedzę na bmw-sport nick dankam735i. Gniotka na masce jest, miałem malować maskę ponieważ ma trochę odprysków. Kupujcie z niemiec jeśli to problem tam same perełki, ja ściągnąłem auto dla siebie i przynajmniej wiem co naprawiałem. Tak jak w rozmowę telefonicznej nic nie ukrywam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przód nic się nie stało, ktoś to tak w USA złożył tak przyjechało mi to nie przeszkadzało. Cały przód e92 prócz maski jest plastikowy, nie zwróciłem na to uwagi nawet wcześniej, szczerze mówiąc. Według carfaxu miało parkingowe w tył na wyceniona na 500$ dolarow z tego co pamiętam, czyli lakierowanie zderzaka plus ew wymiana. Auto robiłem pod siebie. Jeżdżę na ciężarówkach w SCO, a auto od kiedy mam stoi w ciepłym garażu. Nie jeździłem nim zimą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co denerwować tutaj siedzą sami znawcy którzy nawet nie widzieli auta na żywo A się wypowiadają, to źle spasowane tamto źle a sami jeżdżą zgnitymi e46 po wielokrotnych przejściach złożonych z 3 lub e60 które maja cofniete liczniki i teraz pewnie dobijaja miliona km .

Jak kiedyś sprzedawalem e90 podałem vin jakiemuś pajacowi to też szanowne mechery oczernili moje auto A nikt go na oczy nie widział ,aż mi się śmiać chcialo.

Teraz jak sprzedaje to już mnie życie nauczyło że nikomu vinu nie podam A jak nie pasuje to na salony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy sprzedający to krętacz i Wiesiek handlarz, za głowę się łapie bo auto z USA to zdjęcia mogą znaleźć w Google, a z niemieć to takie perełki.

Jak ja widzę co ludzie przywożą i klepią to super, bo Google nic nie wyświetla, ale nie ważne jest ze pól przodu wstawione.

Pójdę za radą i więcej VINu nie podam chyba ze przyjedzie na miejsce i razem zweryfikujemy historie. Poważnie zainteresowane osoby zadzwonią na nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Musisz zrozumieć że my tylko zwracamy uwagę na pewne konkretne rzeczy w aucie w odpowiedzi na konkretne prośby. Nie oczekujemy od używanych samochodów że będą perfekcyjne, raczej że ich stan będzie adekwatny do ceny.


Mi się na przykład bardzo podoba to, że transparentnie podajesz historię auta. Została ona tu opisana i dlatego też napisałem parę zdań bo wg. mnie warto się takim samochodem zainteresować. Na razie nie pojawiło się tu nic co by skreślało ten samochód.


W historii auta w Polsce brakuje około roku, tyle czasu trwała naprawa?

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Auta powypadkowe z USA kupują ludzie, których nie stać na zakup takiego auta w Europie. I klasycznie bajki - bo ja sam naprawię będę wiedział czym jeżdżę :D [...]

 

To powinno być podsumowanie zarówno tego jak w wielu innych wątków w tym dziale.

 

Zabawna teoria, szkoda tylko, że ludzie ściągający auta z USA faktycznie pod siebie i na własny użytek, finalnie płacą za nie więcej niż za Wasze okazje "europejskie" od handlarza z Radomia :) Albo nasze rodzime "salon Polska" po interwałach longlife 30.000 km, zgnite od soli na drogach i naprawiane w stodołach bo przecież na wiosce trzeba miec beemwu bo to prestiż....

Ja ściągam auta już tylko z rynku USA i to nie dlatego, że mnie nie stać na egzemplarz z Europy (kupuję auta tylko delikatnie uszkodzone, które wychodzą mnie po delikatnych naprawach więcej niż auta z Otomoto), tylko dlatego, że nie chce mi się zjeżdzać pół polski i oglądać 20 trupów zanim znajdę cokolwiek akceptowalnego. W USA te auta przynajmniej godnie się użytkuje i serwisuje, dzięki czemu przez cały czas użytkowania za mojej kadencji nigdy nie mam żadnych przygód. W USA są akcje serwisowe których w europejskich serwisach nigdy nie uświadczysz, olej wymienia się max co 10.000 mil, a kupując w odpowiednim Stanie USA masz zero rdzy od dołu - na podnośniku nówka sztuka.

Ponadto nikt w USA nie katuje aut 250 km/h po autostradach jak w DE bo są ograniczenia max do 80 mph.

Widzę, że najwięcej do powiedzenia nt. aut z USA mają rzeczoznawcy internetowi bazujący na wiedzy: "w necie pisali", "bimmer check sprawdził, że są ślady demontażu maski na nakrętkach- ooo to na pewno musiał być dzwon", "kolega mówi, że z USA to same przystanki i topielce" a na własne oczy nigdy nie widzieli porządnego auta z USA :)

P.S. Auta z ogłoszenia na oczy nie widziałem, sprzedawcy nie znam, więc nie oceniam i nie odnoszę się do tego konkretnego egzemplarza. Wypowiadam jedynie dygresję która bazuje na dłuższym czytaniu tematów na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stało w garażu w tym czasie a ja gromadziłem części, później poszło do blacharza i lakiernika. Auto skończone stało w garażu i czekało Az wrócę z Szkocji i je zarejestruje. A że ja aut nikomu nie pozyczam, projektami w zimę nie jedzie. To zarejestrowałem je dopiero gdy zrobiło się ciepło. Nie mam ciśnienia na sprzedaż, ale nie pozwolę żeby ktoś dojeżdżał auto bo ma wgniotke i szpare krzywa. Za każdym razem jak przyjeżdżałem zza granicy coś w aucie dlubalem. A czym innym na codzień się poruszałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leży krzywo, może ktoś tam coś kiedy majstrował[...]

Złe spasowanie od "majstrowania"? Litości proszę...

Skoro tak jest to czemu nie poprawiłeś tego majstra?

Auto mogło też mieć inne przygody o których akurat możesz nie wiedzieć.


@aaben

Może chodzi o moje. Ale już sprzedałem i ogłoszenie wygasło. Oferta, w dziale "Samochody", jest jeszcze na pierwszej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leży krzywo, może ktoś tam coś kiedy majstrował[...]

Złe spasowanie od "majstrowania"? Litości proszę...

Skoro tak jest to czemu nie poprawiłeś tego majstra?

Auto mogło też mieć inne przygody o których akurat możesz nie wiedzieć.


Dobrze ze mam ciebie a ty mi wywróżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leży krzywo, może ktoś tam coś kiedy majstrował[...]

Złe spasowanie od "majstrowania"? Litości proszę...

Skoro tak jest to czemu nie poprawiłeś tego majstra?

Auto mogło też mieć inne przygody o których akurat możesz nie wiedzieć.


Dobrze ze mam ciebie a ty mi wywróżysz.

ba9aa3873b094.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem w listopadzie 2018 przy przebiegu 169.025 km popłynęła do Niemiec.
samochód ściągnięty został niecałe 2 lata temu zarejestrowany jest od ponad pół roku. Samochód ściągałem przez znajomego który zajmuje się tym zawodów i pochodzi z moich okolic.

 

Tylko skąd te niemcy w carfaxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.