Skocz do zawartości

Częstotliwość użycia spryskiwaczy do lamp


byaly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy można w jakiś sposób zwiększyć częstotliwość użycia spryskiwaczy do lamp? Przeczytałem wiele tematów i albo spryskiwacze działają za 5, 10 razem, albo po 10 minutach od ostatniego spryskania szyb i lamp. Oczywiście włączając i wyłączając zapłon lampy spryskują sie przez dwa pierwsze spryskania szyb a później po 10 minutach (u mnie tak jest), ale czy da się zakodować żeby lampy częściej się spryskiwały? :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie i tak płyn hurtowymi ilościami idzie :) a da się to zrobic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A co chcesz osiągnąć konkretnie?


Może lepiej zregenerować plastik na lampach, wrzucić ceramikę? Wtedy nie będą Ci się aż tak syfić - gładkiej powierzchni brud się nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy mam ładne, mam polerke rupesa i sobie je spolerowałem nie dawno (jak ktoś chce moge też komuś spolerować) tylko chodzi mi o to że u nas jest strasznie dużo muszek i te lampy są całe w tych muszkach, no i bym chciał żeby podczas spryskiwania szyb, lampy się częściej spryskiwały np podczas 3 spryskania szyb żeby spryskiwały się również lampy. Na pewno nie da się tego zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ciekawy temat, właśnie też się nad tym zastanawiałem, w E39 wiem że kiedyś ktoś to mi robił jak nie miałem jeszcze kompa do BMW za free, dzięki temu lampy spryskiwały sie za 5 użyciem spryskiwania szyb, wiecie może gdzie w jakim module trzeba to zakodować? Bo też by się przydało mi częstsze spryskiwanie lamp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Ja ostatnio kodowałem spryskiwacze w e71 programem Bimmercode, jest możliwość ustawienia 3 i 10 minut, oraz co 1, 5 lub 10 raz pracy spryskiwacze. Jest również możliwość ustawienia ilości impulsów spryskiwacza na 2 lub 3 razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.