Skocz do zawartości

E46 jakie amortyzatory i sprężyny


wizzle11

Rekomendowane odpowiedzi

Amortyzatory kupujesz na podstawie wyglądu?.I na podstwie wyglądu mamy stwierdzić czy pasują?.Sprawdz sobie jakie masz zawieszenie,sprawdz numery amortyzatorów i poszukaj-proste.

 

Nie , nazwy Excel - G bo nie orientuje sie czy jest jeden typ czy kilka

E46 2000 r

1.8i

Steptronic

Full Opcja


ślicznotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 822
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Tak jak w temacie jakie polecacie amorki na tylną oś???? biorac pod uwage ze mam sportowe dostosowanie podwozia (TAK BYNAJMNIEJ JEST NAPISANE W VIN-ie SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG S226A ). Na amorku jest napis M-TECH bo kiedyś do nich zagladalem wymieniajac mocowanie amorka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

W zeszłym roku wymieniałem wszystkie amory - u mnie jest 338 M SPORTS PACKAGE II, na tył poszły Sachs 556884.

Sprawdź jakie masz stare, bo się może okazać, że było kilka wersji...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak z tymi amorkami. Ja też planuję wymienić komplet amortyzatorów w swoim aucie tylko że chcę zalożyć sprężyny Eibach pro kit i z tego co się dowiedziałem mogą być amortyzatory sachsa do mojego auta do zawieszenia s226A i będą ok.

Natomiast uzyskałem informację że sachs advantage już nie produkują.

 

Im więcej czytam tym mniej wiem - i teraz nie wiem jakie amorki muszę kupić do sprężyn eibach pro kit.

 

Może wy wiecie - jeśli jesteście na takim samym etapie co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze rok temu dostałem amortyzatory z serii Advantage 556 884 wcześniej siedziały też Sasch lecz nie za bardzo można było rozszyfrować co to za amortyzatory prawdopodobnie z serii Super Touring.

 

Spotkałem się z informacją że teraz zamiennikiem Advantage jest seria Super Touring.



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że seria Super Touring jest bardzo uniwersalna :wink:

A tak prawdę mówiąc to sam użytkuję (na przedniej osi) serię ST i przy obniżeniu -35mm o dziwo jakoś dają radę, co prawda nie są to amorki do tego typu zawieszeń, znacznie lżejsze życie miały by przy standardowym zawieszeniu.



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.