Skocz do zawartości

E46 jakie amortyzatory i sprężyny


wizzle11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 822
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja posiadam w/w amorki, tylko w lżejszym samochodzie. Przejechałem na nich ok 50kkm i jeszcze działają, nie widzę śladów zużycia. Wybrałem takie ponieważ na tamtą chwilę nie posiadałem pieniędzy na lepsze. Ty masz cięższe auto więc nie wiem czy też się sprawdzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam kolegow, bylem dzis u diagnosty bo cos mi pukalo w kole. Okazalo sie ze do wymiany mam drazekl kierowniczy i guma na stabilizatorze. Jeszcze mi diagnosta powiedzial ze do wymiany mam amortyzator z prawej strony. Wiec moje pytanie brzmi czy oplaca sie kupic cos takiego(oczywiscie 2 szt)

 

http://allegro.pl/amortyzatory-przod-bmw-3-e46-gazowe-oslony-odboje-i2113988625.html

Kolego jeśli chcesz to mogę tobie sprzedać moje amory M-Pakiet, bo ja mam wymienione na gwincik i daję gwarancję rozruchową. Jak coś to pisz na priv lu dzwoń na 601221400.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Twoje były dobre ... czemu zmieniłeś na gwint ??

co to ja widzę nowego sprzęta kupiłeś ??? nie moje klimaty , ale ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze za Sachs jest numerem 1 :8)

 

 

Jest. W mojej na każdym amorku były napisy Sachs i BMW. Jeden amor miał ponad 70%, ale drugi już tyko 50%. Wymieniłem na 2 nowe Sachsa z kompletem obojów i osłon. Razem trochę ponad 1000 PLN. Po wymianie jest widoczna poprawa w prowadzeniu pojazdu i wybieraniu nierówności. Teraz na badaniu technicznym amory miały po 73 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Twoje były dobre ... czemu zmieniłeś na gwint ??

co to ja widzę nowego sprzęta kupiłeś ??? nie moje klimaty , ale ...

Tak były w idealnym stanie ale zmieniłem na gwint ponieważ tył już nie, sprężyna w tyle uleciał kawałek końca sprężyny w jednej i drugiej strony a poza tym tłumiki drgań też z tyłu nie były najlepsze, zresztą chyba Tomku pamiętasz w Kołobrzegu podczas naszego spotkania musiałem zmieniać felgi bo tylne mi obcierały o ranty błotników i dopiero po zamontowaniu gwintu mogłem podnieść tył a przód obniżyć i teraz wygląda to kozacko tak jak chciałem a przednie amory ze sprężynami chcę sprzedać są to fabryczne M- pakietowe a jeśli ktoś potrzebuje sprężyny na tył wzmacniane bo takie zakupiłem i też mam na sprzedaż, to proszę pisać na priv lub dzwonić a jeśli chodzi o moje nowe moto to faktycznie zmieniłem parę miesięcy temu ale dopiero teraz to zmieniłem i powiem że naprawdę kolosalna różnica pomiędzy tym co miałem wcześniej :D

A ty Tomku kupiłeś jakieś moto?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie w Anglii jestem bez moto :( co bardzo mnie drażni biorąc pod uwagę tutejsze korki ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
mi półtorej roku temu wylały przednie amorki sachs i do tej pory się trzymają i działają pomimo wylania, za 410 zł/szt kupisz "sport susp. settings" i to jest bardzo dobry sprzęt na którym pojeździsz i masz z głowy zawias na dłuugo, w wakacje wymieniam wszystkie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jezdziłem jakis na jednym wylanym troche, ale teraz juz wiem ze w ogole nie trzyma i jest do wymiany. Teraz mam amorki Kamoka włozone przez poprzediego wlasciciela ktory mowił, ze zawieszenie bylo wymieniane i jest nowe oczywiscie moze i było, tylko powkładał po kosztach.

 

Wiem, ze Sachs jest najlepsza firma produkujaca amroki oraz bilsten sa dosyc drogie. Jakbym miał zamiar jezdzic autem dlugo to bym odrazu kupił amorki tych firm.

 

Niedlugo chce zmienic auto dlatego szukam amorkow ze sredniej połki, dlatego pytam o amorki MEYLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zainwestować w gazowe i tylko sprawdzonych producentów. Ja zawsze wybierałem sachs, bilstein i kayaba. Nie ma co kombinować z tymi "sportowymi za 200-300zł, bo to raczej ze sportem nie ma nic wspólnego.

 

Meyle to dobra firma, ale jeśli chodzi o wahacze, tuleje, łożyska, łączniki, drążki itp... o amortyzatorach nie mam zdania. Chociaż cena wygląda zachęcająco. Może ktoś ma jakieś miłe opinie na ich tema :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Porównaj numery na realoem.com, ale daję głowę, że są inne :norty: różnią się zapewne twardością.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj numery na realoem.com, ale daję głowę, że są inne :norty: różnią się zapewne twardością.

 

poproszę Pańską głowę na srebrnej tacy Sir

 

http://www.czescidobmw.pl/M-Pakiet-sportowy-II/Amortyzator-Sachs,1160.html

 

wg sklepu ten sam amortyzator nadaje sie zarówno do 318ci jak i 330ci, chyba że to tylko oszczędność w pisaniu numerów w każdej ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hehe :P

Jaki masz cel takiej podmianki? Chcesz osiągnąć jakąś zmianę pracy zawieszenia czy chcesz włożyć używkę? :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.