Skocz do zawartości

BMW Advanced Car Eye 2.0


SebastianM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamontowane 2 szt w g30 i f16 a wczesniej mialem wersje pierwsza ktora zepsula sie po 3 latach i nikt naprawic jej nie umial... obraz jest przyzwoity, jakosc wystarczajaca w dzien, w noch gorzej plus kamera tyla w g30 przy przyciemnionych szybach - ciemnoooo jak w pupie u murzynka i bardzo malo.widac. fajne jest oglądanie na telefonie ale obsluga jest przez to trudniejsza niz jak byl ekranik w pierwszej wersji. Ogólnie jestem zadowolony. Działa dość długo w trybie parkingowym i nie zauwazylem aby byl problem z akumulatorem. Przy zamawianiu przypomnijcie im ze nie ma jednej czesci do montowania kabli ze soba - spiania bo inaczej zrobia na skretke i moze byc problem z rozladowywaniem akumulatora - tak mialem w pierwszej wersji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie nie oem produkt BMW, ale ten wideorejestrator BMW i tak wiadomo jest innego producenta niż BMW, ale polecę Wam alternatywę.

Chodzi o Viofo A129 GPS DUAL. Ma wszystkie te opcje co Advanced Eye 2.0 a jest o połowę tańszy (ok. 850 brutto). I ma przetwornik Sony Starvis (nie sprawdzałem czy Advanced Eye ma).

Używałem go przez rok w F30, teraz przekładam do F10. I wszystko śmiga dobrze.

Ma również wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja zamontowałem MioJ85 + A30 na tył z modułem stałego zasilania, porównywałem kamerki i moja Mio ma lepsze parametry niż Car Eye2.0, jest chybza awet trochę mniejsza, można zamontować większą kartę pamięci, montaż u dealera bmw i łącznie wychodzi cenowo lepiej niż CarEye.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja mam kamerki BMW i sedana. Niestety zachowując odpowiedni kąt nachylenia kamerki, roleta o nią haczy i przestawia. Dla mnie to nie problem bo nie opuszczam rolety prawie w ogóle ale słabo to jest rozwiązane. Znacznie lepiej zainstalować kamerke BlackVue o idealnym kształcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość nagrań bez zarzutów. Wszystko widać i w nocy też problemu nie ma czy to przód czy tył.

Apka jest spoko. Troche dziwne pierwsze sparowanie fona przebiegło ale się udało. Dostęp do nagrań (czas) jest jak na dzisiejsze standardy powiedziałbym średni. Najgorsze, że odczytując z karty w lapku mam tylko widok z przodu a jak przez apke to oba mogę sobie zmieniać.

Bardzo czuły sensor wstrząsów. Przy mojej jeździe bardzo często zapisuje jako wydarzenie. Ustawiłem na niższą czułość ale i tak wykrywa szybkie przejazdy przez ronda albo inne przeciążenia.

Kamerka widoczna głównie z tyłu przez srebrne malowanie na bokach ale ma to swój plus bo wodać, że przyciąga wzrok więc mam nadzieję, że działa jak odstraszacz tych co to lubią uciekać z miejsca obcierek.


Ostatnio pogoniłem buraka na trójmiejskiej obwodnicy tzw szeryfa lewego pasa. Zaczął mi wymachiwać ręką, przyhamowywać po zajechaniu drogi a jak się z nim zrównałem to już mina kozaka minęła jak mu pokazałem kamerkę.


Ogólnie spodziewałem się lepszego sprzętu ale niestety nie mam porównania z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 


Ostatnio pogoniłem buraka na trójmiejskiej obwodnicy tzw szeryfa lewego pasa. Zaczął mi wymachiwać ręką, przyhamowywać po zajechaniu drogi a jak się z nim zrównałem to już mina kozaka minęła jak mu pokazałem kamerkę.

 

Trzeba wysłać filmik, aby gość dostał nauczkę :) - szeryfowanie w Polsce to strasznie buractwo - ludzie leczą swoje kompleksy - więc jak dostanie rachunek "od specjalisty" plus parę punktów, to na drugi raz się zastanowi, jak zacznie łąmać przepisy :)

 

Ogólnie spodziewałem się lepszego sprzętu ale niestety nie mam porównania z innymi.

 

Ale masz montaż w ASO, więc jak się coś padnie, to nie powiedzą, że to Twoja wina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego wolałem to zamontoważ w ASO. Mam złe doświadczenia z alarmem jaki miałem przez blisko rok czasu na pokładzie i wolę nie ryzykować nawet jeśli to ryzyko jest niskie i teotretycznie nic się nie powinno dziać.


Burak mi przed maske wjechał i mając pusty pas tak jechał przez kilka km. Stary dupek w Kangoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jakość nagrań bez zarzutów. Wszystko widać i w nocy też problemu nie ma czy to przód czy tył.

Apka jest spoko. Troche dziwne pierwsze sparowanie fona przebiegło ale się udało.

 

Możesz podesłać zdjecia jak to wyglada z przodu i z tyłu od srodka i z zewnatrz? Podłączales sam czy w serwisie? Nagrywa na postoju po wykryciu ruchu niezależnie jak dlugo auto stoi aż aku padnie czy wylaczy sie gdy bateria w aucie bedzie słaba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zakładał do sedana z roleta elektryczna tylnej szyby? Zmieści sie tam ta kamera BMW miedzy szybą a roleta?

Wg konfiguratora kamera 2.0 nie nadaje się do wersji z roletą tylnej szyby (w odróżnieniu od pierwszej serii, tamta się mieściła bez problemu, można ją jeszcze do niedawna w kilku miejscach było dostać). Natomiast mam nadzieję, że 2.0 jest oszczędniejsza od poprzedniczki, bo tamta - szczególnie w zimę - dość szybko drenowała akumulator(y), w szczególności w miejscach, gdzie był spory ruch i cały czas się załączało nagrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.