Skocz do zawartości

Jakość środka e39


Parowar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na oku pewne e39, ale ma środek w takim sobie stanie. Fotel welurowy jest porwany, wieniec kierowniczy już przetarty dosyć mocno, a przyciski od multifunkcji są powycierane. Jak tak oglądam te aukcje to sporo aut ma wytarte przyciski od multifunkcji itp. Czy to jest jakaś norma w e39 czy to świadczy o dużym przebiegu rzędu 700k?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Albo jazda typowo miejska albo spory przebieg.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzemplarz, który oglądałem miał na blacie 350k. Nie wydaje mi się, żeby to był jakiś ogromny przebieg jak na e39 i środek powinien chyba wyglądać trochę lepiej. Ile wytrzymują tak plus minus te welurowe fotele z e39? Chodzi mi o te fotele co były w 97 i 98 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile wytrzymują i zapewne w dużym stopniu zależy to od sposobu użytkowania. Ja mam na blacie około 320 tkm, fotele sporty, brak dziur czy jakiś przetarć w materiale.Jakiś czas temu w fotelu kierownika na siedzisku wygniotła się jakby ta pianka co podtrzymuje udo(lewa strona od boku) Wiadomo mata u pasażera wysiadła już dawno,ale to element elektryczny wchodzący w skład fotela :wink: zresztą kto tego nie przerabiał :mrgreen: Reszta jak najbardziej ok,a le znajomek ma też z rocznika 97 tyle zwykłe fotele, przebieg podobny do mojego a oparcie i siedzisko miał tak rozprute,że zmieniał fotel - więc tu znów wracamy do punktu wyjścia, czyli sposób użytkowania i jak dbasz tak masz :D
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No właśnie te zwykłe welury z 97 i 98 roku jakieś takie mocno podatne na podarcia są...

Ja nie wiem czy mamy takie same kalendarze, ale dziwisz się, że w ponad dwudziestoletnim aucie welury są przetarte?

Pierdylion razy ktoś przez ten czas wsiadał i wysiadał.

Ciesz się, że takie auta jak e39 jeszcze się kupy trzymają i nie zostawiają czterech śladów, a nie się skupiasz na przetartym stołku.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma 380k na blacie jak ja kupiłem miała 270k na blacie też welury i nie są wcale powycierane :)

Co więcej nie zauważyłem żeby się chociaż trochę powycieraly przez 110k u mnie jedynie zabrudzily się i były prane :D

PS 96 rok auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy raz usiąść nawet z przebiegiem 20tys km w niewłaściwych spodniach, uszkodzić przy odkurzaniu czy cokolwiek. Te welury co były w e34 i najstarszych e39 są bardzo kiepskiej jakości bardzo łatwo je uszkodzić. Jakoś nie widziałem jeszcze dziurawych szmaciaków w nowszych materiałach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak kupowałem e 39 to miała ponad 500 000 km < oczywiście było odkręcone na 180 000>

Welury były całe i to nawet ładne ale wydaje mi się , że ktoś mógł je zwyczajnie wymienić.


Wnętrza do e39 nie są drogie więc jeśli auto się podoba i jest sprawne to wymienić stołki i tyle.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi, zobacz że te fotele z 99 roku trzymają się już dużo lepiej niż te z roku wcześniej. Po prostu ten materiał był chyba do dupy.

Fakt, ale i jest mniej wygodny, sliskawy i zimny w zimie. Taki bardziej szmaciany. Z welurem raczej ma mało wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.