Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Dostał ktoś może większy rabat niż 18% na auto jako osoba prywatna?

 

Z tego co udało mi się dowiedzieć i przeczytać to rabat nie zależy od tego czy jestes osoba prywatna czy przedsiebiorca (jesli bierzesz jeden samochod, bo przy wiekszej flocie to wiadomo), tylko od czynnikow takich jak konfiguracja (im drozsza tym wiekszy rabat), historia wczesniejszych zakupów, czy masz zawód łapiący się na dodatkowe zniżki, od rodzaju finansowania (salony wolą leasing niż zakup) no i umiejetnosci negocjacji/poziom desperacji salonu w danym momencie ;) Jeśli coś źle zrozumiałem to mnie poprawcie.


Ja jako osoba prywatna przy zakupie na własność (widok w salonie BMW porównywalny do spotkania yeti) dostałem 17% (wliczam w to darmowe ubezpieczenie). Jakbym popytał ostro po Polsce to wtedy, na luty 2020 na pewno jeszcze ze 2-3% były do ugrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
też tak myślę , im droższe auto tym większy rabat , a ponieważ moja 318i jest tańsza dokładnie o 7 zł niż najdroższa temperówka w Tesco , to dali mi AŻ 16% rabatu :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
podobno jest po malowaniu przed zamknięciem fabryki ..to masz szczęście , u mnie od połowy kwietnia nie mam możliwości zmiany konfiguracji ..a bardzo bym chciał :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę , im droższe auto tym większy rabat , a ponieważ moja 318i jest tańsza dokładnie o 7 zł niż najdroższa temperówka w Tesco , to dali mi AŻ 16% rabatu :wink: :D

 

Ja te 18% właśnie dostałem na 318i ale troszkę doposażone. Masz może konfiguracje jaką zamówiłeś. Osobiście zastanawiam się nad takimi konfiguracjami jak poniżej:


https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/y0z6h6y2


https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/t8m1f6t3


Która lepsza waszym zdaniem. I druga sprawa, jak się ma sprawa z felgami? Czy 17 do tego samochodu wystarczą? Gdybym kupił linie podstawową to 16 automatycznie do zmiany na 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@kamil19_04 wszystko zależy od tego czego oczkujesz od auta , i jakie wyposażenie Tobie jest potrzebne . co do mojego , już nie długo będzie w Galerii - nasze samochody- dzwoniłem do handlowca który potwierdził że auto jedzie do PL i do końca miesiąca powinno być odbiór :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 - 20% to raczej maksimum ile da się uzyskać przy zamówieniu tylko jednego samochodu. Większe rabaty można uzyskać przy zamówieniu większej ilości samochodów. Maksymalny rabat jaki widziałem to 21,5% (przy zamówieniu 3 samochodów).

Wysokość rabaty zależy też od wartości samego samochodu. Im większa, tym większy można dostać rabat. W zeszłym roku na serię 3 był dodatkowy 1% rabatu, jeżeli wartość wyposażenia dodatkowego przekroczy 30.000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym go postresował, wczoraj wznowiono produkcję G20 w Monachium, powinna być data. U mnie pierwszy tydzien czerwca - info z wczoraj, bo bylem rzutem na tasme zmienic konfig :mrgreen:

 

A kiedy zamawiałeś?

Ma ktoś info odnośnie czasu oczekiwania na auto jakbym składał teraz zamówienie?

Jestem ciekaw czy realny jest czas Ok. 2 miesięcy jak to było przed pandemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest teraz nie wiem, ale przed pandemią czas oczekiwania zależał od tzw. "kwot produkcyjnych".

Ja zamawiałem auto w drugiej połowie listopada 2019r. Na początku listopada dealer mówił mi że była wtedy jeszcze jedna kwota produkcyjna dla mojej wersji - przewidziana do produkcji na 2 - 3 tydzień grudnia. Niestety w międzyczasie inny dealer "zarezerwował" tą kwotę produkcyjną. Auto w tej kwocie produkcyjnej miało zjechać z linii produkcyjnej w 2 - 3 tygodniu grudnia. Do tego trzeba doliczyć ok 2 tygodnie na transport + do 1 tygodnia na wydanie samochodu.

Auto zostałoby wydane w pierwszej dekadzie stycznia - czyli po ok 2 miesiącach od złożenia zamówienia.

Ostatecznie moje auto zostało wyprodukowane w pierwszym tygodniu lutego 2020 (kiedy zamawiałem samochód wiedziałem że będzie to 5 - 6 tydzień 2020). Do dealera przyjechało 20 lutego, a odebrałem je 25 lutego - czyli po 3 miesiącach od złożenia zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,


Mam na imię Paweł jestem nowym użytkownikiem chciałem was wszystkich przywitać :) A od wczoraj przyszłym posiadaczem BMW M340i Touring :D Wcześniej zakochany w gwieździe lecz wypadło teraz na BMW. (Brane pod uwagę były C43 i E53)


ale do sedna konfiguracja doposażona praktycznie na maxa poza Active Protection. Dodatkowo jeszcze nie ma w konfiguratorze ale będa fotele M i czerwone zaciski, oraz tylny spojler M-performance + progi.

Co do rabatu jest łącznie na poziomie 17% odbiór auta wrzesień 2020.




pozdrawiam


Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.