Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tylko jeden myk, oferty dla dużych klientów flotowych zakładają powyżej 20% rabatu ale nie zakładają promocyjnego finansowania BMS FS (może są wyjątki, nie wiem). W takiej sytuacji klient dostaje 5% większy rabat ale jest w plecy 10% na finansowaniu. Trzeba to zawsze policzyć przez pryzmat całkowitych kosztów finansowania zakupu, jeśli ktoś nie kupuje za gotówkę.

 

Zgadzam się, że trzeba liczyć całościowo ale porównywałem na wszelkie sposoby promocyjne BMW FS z rabatem na poziomie 18% z 24% rabatem i finansowaniem obcym i 10% w plecy nie wiem skąd bierzesz? Nawet jeżeli na leasingu będzie 3% więcej niż na promocyjnym BMW FS, to masz dalej 3% różnicy korzyści oraz niższą wpłatę własną równocześnie i wykupu.. Jakby nie liczył się opłaca.


Tak jak napisałem wcześniej, pomogę załatwić 24% rabatu na G20, więc konkretne osoby zapraszam do kontaktu. Były handlowiec BMW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak jak napisałem wcześniej, pomogę załatwić 24% rabatu na G20, więc konkretne osoby zapraszam do kontaktu. Były handlowiec BMW :wink:

a mógłbyś napisać jaka to by była wartość rezydualna- procentowo- w przypadku leasingu z ratą balonową na 35 miesięcy i 10% wpłaty własnej w tym przypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej, pomogę załatwić 24% rabatu na G20, więc konkretne osoby zapraszam do kontaktu. Były handlowiec BMW :wink:

 

Byłych handlowców BMW to pełno u brokerów.


Jaki to broker konkretnie ?


Ja też przerabiałem większość brokerów przy zamawianiu X5 G05, porównywałem oferty szczegółowo pod kątem całkowitego kosztu leasingu i finalnie lepszą ofertą okazała się oferta z salonu BMW :lol:


Nadmienię, że oferty od niektórych brokerów to nawet ofertą nie można było nazwać, taka amatorka - jakby jakiś małolat przygotowywał „ofertę”... rzuci rabat i myśli, że jest heros :lol:


Także ten...


Broker może i złapie klienta, ale takiego co nie potrafi znaleźć dobrej oferty w normalnym salonie BMW.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej, pomogę załatwić 24% rabatu na G20, więc konkretne osoby zapraszam do kontaktu. Były handlowiec BMW :wink:

a mógłbyś napisać jaka to by była wartość rezydualna- procentowo- w przypadku leasingu z ratą balonową na 35 miesięcy i 10% wpłaty własnej w tym przypadku ?

 

Każdy leasing podchodzi osobno do tematu max RV i można wystąpić z konkretnym autem o niestandardowe warunki. W przypadku wynajmu podobnie, dana instytucja CFM ustala wartość wykupu i tam różnice są już bardzo duże między finansującymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej, pomogę załatwić 24% rabatu na G20, więc konkretne osoby zapraszam do kontaktu. Były handlowiec BMW :wink:

 

Byłych handlowców BMW to pełno u brokerów.


Jaki to broker konkretnie ?


Ja też przerabiałem większość brokerów przy zamawianiu X5 G05, porównywałem oferty szczegółowo pod kątem całkowitego kosztu leasingu i finalnie lepszą ofertą okazała się oferta z salonu BMW :lol:


Nadmienię, że oferty od niektórych brokerów to nawet ofertą nie można było nazwać, taka amatorka - jakby jakiś małolat przygotowywał „ofertę”... rzuci rabat i myśli, że jest heros :lol:


Także ten...


Broker może i złapie klienta, ale takiego co nie potrafi znaleźć dobrej oferty w normalnym salonie BMW.

 

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić, nie wszyscy pośrednicy stosują metodę wymusić swoje finansowanie obce i dowalić 3% lub osobną prowizję po kilka tysięcy.


Nie zamierzam też nikomu nic udowadniać, udostępniam swój rabat 24% zainteresowanym, nikogo nie zmuszam przecież żeby korzystał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Produkcja stoi i ciężko powiedzieć jak będzie wyglądał cennik jak ruszy, na pewno po wszystkim firmy i społeczeństwo nie będzie skore wyrzucać kase na auta premium więc nie ma mowy o dużych podwyżkach

2. W salonach rozpacz a koszty stałe się nie zmieniają, to można w miarę szybko sfinansować tylko stockiem który traci na wartości z każdym miesiącem, więc tu upatrywałbym obniżej cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pokaż mi ofertę z takim rabatem - jeszcze dzisiaj pojade kupic, chetnie wymienie 218d małżonce.

Jak ktos mi da rabat 30% na nowe BMW lub 40% na demo to kupuje za gotowke.

Nawet używane kupie byle mialo jeszcze 2l gwarancji ;)

Z pewnością lepiej tak niż patrzeć jak inflacja przebija 10% ;)


Jakby ktoś musiał oddać swoje 340i w leasingu to prosze do mnie pisac, cesja wchodzi w grę również, interesują mnie tylko oferty z dobrym rabatem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonach, slyszałem, dramat.

I to z kilku źródeł. Niezależnego brokera, człowieka z leasingu, handlowca.


W innych markach bryki do wyrwania - 40 do 50%


Prawda to czy lipa?

 


Zdecydowanie to lipa! Jak masz taką ofertę to podsyłaj kupię każdą ilość w celach spekulacyjnych :mrgreen:

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleka droga?

Musiałbyś zobaczyć moją żonę w supermarkecie.

Co do rabatu to pisano o 20+ do produkcji ale nie pisano o 30 czy 40 prawda?

Poza tym nikt nie zapowiadał nielimitowanego dodruku wieszczącego mocną dewaluację waluty więc perspektywa też jest inna prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Daleka droga?

Musiałbyś zobaczyć moją żonę w supermarkecie

łaczę się w bólu :wink:

a ja od przedwczoraj latam 320 GT którego dostałem na czas produkcji mojego , fantastyczne auto.. pod warunkiem że ustawia go na SPORT ale tylko silnik i ASB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem 320i XD jako zastepcze i była tragedia. Pozniej dostałem 116i 1,6 francuskie i dopiero zrozumiałem w jakim błędzie byłem. 320ixd przy tym g****e to cudo, a g20 przy tym to statek kosmiczny.

Czekaj cierpliwie, g20 jest super autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jestem po rozmowie i dokładnie centrala każe handlowcom wypchnąć to co jest z 2019. Rabat zwiększyli o ca 3%, na auta nowe do produkcji zmniejszyli o te 3% rabat, poczekac około miesiąca radzi mój handlowiec, akurat będę mógł sprzedać swoją i zamówić w koncu g20 pod siebie.
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.