Skocz do zawartości

Road Map Europe NEXT West and EAST 2019-2


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

Czy ta mapa bedzie dzialac w f30 po lifcie? Mam ta tansza navi nie wiem jak sie nazywa ale ma mniejszy ekran. Mam wykupiony update mapy jeszcze do konca marca, a download manager pokazuje mi ostatni aktualny update do mojej navi 2018-1. Czy to jest normalne czy u mnie cos nie halo?

 

Wejdź w opcje w nawigacji i na samym dole będzie podana wersja twojej mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest błąd wynikający chyba z tego,że to wersja testowa.Po włączeniu widoku zdjęć satelitarnych skala maksymalna to 1 km, po wyłączeniu opcji jest ok.

 

W ustawieniach nie mogę znaleźć wyłączenia opcji satelitarnej. Chyba że źle szukam...pomoże ktoś

Edytowane przez Faziusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jest błąd wynikający chyba z tego,że to wersja testowa.Po włączeniu widoku zdjęć satelitarnych skala maksymalna to 1 km, po wyłączeniu opcji jest ok.

 

Problem wynika raczej z tego, że Polska jest ne EAST a nie WEST.

 

Panowie, myślmy racjonalnie. Jest absolutnie niemożliwe, aby na mapie West nie było kompletnego pokrycia któregoś z państw Unii Europejskiej. Wyobrażacie sobie, ze Polak wjeżdżając z Czech do Polski musi zmieniać mapę? Przecież to nonsens. Wiem, że w Internecie funkcjonuje lista państw bez Polski, ale nie wiadomo skąd ona się wzięła i czy jest wiarygodna. Dotychczas było tak, że Polska była na mapie West oraz East i mapy się zazębiały na dużym terytorium -- na mapie EAST nie było granicznych krajów zachodnich, jak Wielka Brytania, Portugalia, itd., natomiast na WEST nie było Rosji, Trucji itd. Polska była zawsze na obu mapach. Nie ma żadnego racjonalnego argumentu, aby przypuszczać, że teraz WEST kończy się na Niemczech i Czechach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest błąd wynikający chyba z tego,że to wersja testowa.Po włączeniu widoku zdjęć satelitarnych skala maksymalna to 1 km, po wyłączeniu opcji jest ok.

 

Problem wynika raczej z tego, że Polska jest ne EAST a nie WEST.

 

Panowie, myślmy racjonalnie. Jest absolutnie niemożliwe, aby na mapie West nie było kompletnego pokrycia któregoś z państw Unii Europejskiej. Wyobrażacie sobie, ze Polak wjeżdżając z Czech do Polski musi zmieniać mapę? Przecież to nonsens. Wiem, że w Internecie funkcjonuje lista państw bez Polski, ale nie wiadomo skąd ona się wzięła i czy jest wiarygodna. Dotychczas było tak, że Polska była na mapie West oraz East i mapy się zazębiały na dużym terytorium -- na mapie EAST nie było granicznych krajów zachodnich, jak Wielka Brytania, Portugalia, itd., natomiast na WEST nie było Rosji, Trucji itd. Polska była zawsze na obu mapach. Nie ma żadnego racjonalnego argumentu, aby przypuszczać, że teraz WEST kończy się na Niemczech i Czechach.

Też myśle że to głupota. Ale niestety tak też było no w e60 w nawi cic trzeba było zmienic płyty jadac do cz ! Tyle tylko że to trwało moment , zmiana płyty i reset systemu. A tutaj co ? Instalacja całej mapy ?!! Naprawde do d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest błąd wynikający chyba z tego,że to wersja testowa.Po włączeniu widoku zdjęć satelitarnych skala maksymalna to 1 km, po wyłączeniu opcji jest ok.

 

Cześć,

aktualizacja 2019-2 zainstalowana. Działa, nie wiesza się, jest prawie ok. Otóż nie wiem dlaczego ta wersja jest jakby uboższa o kontury budynków w miastach. Np. w Warszawie nie wyświetlają się szczegóły większych budynków, co miało miejsce w wersji 2017.


Pytania:

1. W wersji 2017, dopiero po zmianie skali na (chyba) 50 m, na mapie zaczęły ukazywać się kontury budynków. W wersji 2019-2, bez względu na to czy opcja zdjęć satelitarnych jest zaznaczona, czy nie, nie widzę na mapie sylwetek Hotelu Marriott, PEKiNu, stadionu Legi, ani innych obiektów.

Z czego mogą wynikać takie braki?


2. Czy podobne braki występują w wersji 2019-1?


3. Co daje włączenie opcji zdjęć satelitarnych? Wiem, jak włączyć, ale nie widzę zmian, efektów.


Potwierdzam, że jest inaczej też ze skalą: gdy włączona jest opcja o zdjęciach satelitarnych, nie można mapy oddalić bardziej niż o 1 km.


Przy okazji: bardzo dziękuję koledze Krukowi za Jego wsparcie #mistrz ;)!


Dobrego czasu na święta,

Mosos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem Road Map Europe West 2019-2 (subskrypcja na aktualizacje) ,ale przed instalacją kontaktowałem się z infolinią BMW Conected bo nazwa mapy Europe West jest myląca i nie miałem pewności czy obejmuje Polskę. Pan z infolinii poinformował że można bez obaw instalować.Mapa 17,21 Gb zainstalowana i działa o.k.. Na próbę zaprogramowałem trasę na terenie Polski .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w sklepie BMW jest aktualizacja mapy za 234zl przy aktualizacji jest zapis 12 miesięcy , czy dobrze rozumiem ze przez 12 miesięcy będę mógł wgrywać wszystkie aktualizacje map, które nastąpią w tym przedziale czasowym ?


I jeszcze jedno pytanie , do kogo mogę się zgłosić, w celu wygenerowania kodu FSC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% tak. Do tej pory tak było. Mapa z indeksem -1 zwykle wychodzi jesienia , czyli 2020-1 powinna pokazac sie za okolo 5 miesięcy na torentach. Ale i z tym bywalo roznie. Natomiast do oficjalnej sprzedazy wychodza kilka miesiecy pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem Road Map Europe West 2019-2 (subskrypcja na aktualizacje) ,..... .

i przez BMW Download Managera masz dostępną wersję 2019-2 ? Ja widzę tylko NEXT 2019-1. Przy aktywnej subskrypcji oczywiście.

 

U mnie w BMW Download Manager (subskrypcja ważna od 2017 do 2020 ) w 2018 była tylko jedna aktualizacja 2018-1, 2019-1 nie było wcale , a teraz pojawiła się od razu 2019-2. Trochę to dziwne ale niestety tak to działa, czyli "nie działa jak powinno" :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc inny numer-wersja mapy. Ale chyba zrozumiałe jest ze mapy sa płatne. I wersje z linkow moga pełnic jedynie role zapasowych źrodeł pobierania. A kto miałby sprawdzac ewentualna legalnosc tych map ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.