Skocz do zawartości

bmw display key


jack68

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
A, no tak, jeszcze taki metalowy wytrych mam. Wydaje mi się, że 2 klucze i wytrych to standard, natomiast zamówienie dodatku w postaci klucza z wyświetlaczem nie powinno wpływać na ilość kluczy standardowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moze nie o kluczyku, ale blisko - o parkowaniU zdalnym.


O ile uważałem to za zbędny gadżet, to los mnie obdarował niewielkim, a zwłaszcza wąskim garażem. I nabrałem przekonaniA, ze parkowanie z kluczyka będzie opcją dobrą.


Czy z tego da sie korzystać? Czy auto potrafi korygować ustawienie wobec ścian/sąsiednich aut, czy mamy kontrole tylko nad przepustnicą i hamulcem, i skręcanie jest niemożliwe?


Chyba sie starzeje, bo cały pakiet Innowacji uważam za wydumany. Nie używam HUDa, widze jego przydatność tylko w czasie używania nawigacji bmw, czyli zadko. No i do dzwonienia - przeglądania listy ostatnich kontaktów. Kluczyk zostaje zatem Jedynie do parkowania. Ogrzewanie dzis w „staruszku” F włączam z zegarka. Gesty - serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
WitajciWłaśnie odebrałem auto które zakupiłem w salonie u Niemca w Premium Selection. Przyjechało z rozładowanym display key. Zgodnie z instrukcją, ładowałem 3h godziny przez USB i w końcu ożył. Bateria pokazuje max. Jednak komunikacji z autem zero. Zgodnie z instrukcją zresetowałem bocznym przyciskiem, dalej nic, kolejny reset. W końcy przyłożyłem go do miejsca gdzie należy przyłożyć kluczyk w przypadku rozładowania i po paru chwilach dostałem komunikat - obcy kluczyk... Help. Czy mogę jeszcze coś zrobić? czy może Niemiec dał mi kluczyk nie od tego samochodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.