Skocz do zawartości

F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota


czerwony330d

Rekomendowane odpowiedzi

układanka coraz pełniejsza. lampy super!

tłuste fury będą tam latać po Śląsku tego lata. Marek M, Ty M, Bartek "prawie M w dizlu i kombi" ;) róbcie jakiś zlot ogólnopolski latem to przyjadę ;)

Dziękuje Mariusz, trzeba będzie coś zoorganizować :cool2: :)

 

:cool2: :cool2: :cool2: no i pięknie :clap:

Dziękuje Marku prawdopodobnie auto będzie u mnie w garażu w poniedziałek więc jakbyś miał ochotę pomóc mi w składaniu byłbym wdzięczny bo wiem że Ty dbasz o szczegóły i również posiadasz wiedzę na ten temat.

 

Autko zaczyna nabierać efektu....coraz bliżej finiszu :cool2:

Mariusz ja zawsze chętnie pomagam , szepnij słówko i działamy... :mrgreen:

 

układanka coraz pełniejsza. lampy super!

tłuste fury będą tam latać po Śląsku tego lata. Marek M, Ty M, Bartek "prawie M w dizlu i kombi" ;) róbcie jakiś zlot ogólnopolski latem to przyjadę ;)

 

Mariusz też o tym myślałem...trzeba się spotkać w większym gronie i łyknąć coś schłodzonego %%%%%%% :mrgreen:

Marek dzięki że masz chęć pomóc odezwę się w razie czego :cool2: :)

A spotkanie przy %%%%% to ja chętnie :norty: :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Teraz to robota staje się coraz przyjemniejsza. Składanie wszystkiego na oryginalnych lub tuningowanych częściach i pomału pojawia się kompletne auto.

I ta myśl, za niedługo,pierwsza oczekiwana przejażdżka, pomimo kłopotów i emocji związanych przy tym aucie.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od przyszłego tygodnia jak ruszą prace to po każdym etapie efekty będą zauważalne :cool2:

Dokładnie :) Dzisiaj udało się zmontować tył na razie zderzak bez dyfuzora i pytanie co polecacie zamiast fabrycznego dyfuzora?

I jak według Was wygląda dupcia z lampami poliftowymi?


4CQtJS0_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

 

Pod dyfuzorem powinna być antena do otwierania bagażnika nogą. Sprawdź, czy ją masz. Pasuje od każdej F i się tego nie koduje. Przy ori dyfuzorze z tworzywa czy carbon funkcja ta działa, nie wiedzieć dlaczego, przy tanich nieoryginalnych ta funkcja może działać nieprawidłowo, czyli raz zadziała raz nie. Sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz od samego początku kibicuje projektowi. Teraz zostało już z górki , czyli to co tygryski lubią najbardziej :)

Dziś Mariusz zdradził mi kolejną małą modyfikację która zostanie w niedługim czasie pewnie ogłoszona :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to robota staje się coraz przyjemniejsza. Składanie wszystkiego na oryginalnych lub tuningowanych częściach i pomału pojawia się kompletne auto.

I ta myśl, za niedługo,pierwsza oczekiwana przejażdżka, pomimo kłopotów i emocji związanych przy tym aucie.

To prawda robota staje się przyjemna tym bardziej że auto powoli nabiera kształtów a pierwsza przejażdżka to będzie to :D

 

No to od przyszłego tygodnia jak ruszą prace to po każdym etapie efekty będą zauważalne :cool2:

Dokładnie :) Dzisiaj udało się zmontować tył na razie zderzak bez dyfuzora i pytanie co polecacie zamiast fabrycznego dyfuzora?

I jak według Was wygląda dupcia z lampami poliftowymi?


4CQtJS0_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

 

Pod dyfuzorem powinna być antena do otwierania bagażnika nogą. Sprawdź, czy ją masz. Pasuje od każdej F i się tego nie koduje. Przy ori dyfuzorze z tworzywa czy carbon funkcja ta działa, nie wiedzieć dlaczego, przy tanich nieoryginalnych ta funkcja może działać nieprawidłowo, czyli raz zadziała raz nie. Sprawdzone.

Antena do otwierania klapy jest a co do fukcjonalność to się nie wypowiadam bo miałem to F31 i przy ori dyfuzorze to działało jak chciało także nie jestem przekonany do tego ustrojstwa ale dziękuje jasons za sugestię :cool2:

 

Gratuluje postępów pracy i czekam na więcej zdjęć! :cool2:

Dziękuje bardzo więcej zdjęć niebawem ale pracy jest sporo a ja robię wszystko sam także trochę to zajmie zresztą bardzo dużo wagi przywiązuje do szczegółów a to u mnie podstawa.

 

Mariusz od samego początku kibicuje projektowi. Teraz zostało już z górki , czyli to co tygryski lubią najbardziej :)

Dziś Mariusz zdradził mi kolejną małą modyfikację która zostanie w niedługim czasie pewnie ogłoszona :mrgreen: :mrgreen:

Dziękuje Łukasz teraz to na pewno z górki, co do modyfikacji to na razie nie zdradzę jak poskładam auto to poznacie ten mód chyba że może jakaś zabawa w zagadkę cóż to może być :norty:

 

co do dyfuzora to dla mnie najlepsza robotę robi dyfuzor akrapovica

Kolego czytasz mi w myślach :cool2: Taki dyfuzor wleci w najbliższym czasie :D

 


No pain no gain

Filmik który oddaje wyobrażenie o mocy M4 :cool2: :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zgadnie do czego ten pasek jest potrzebny?


OB1hK3w_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler na klapę? :)

Rozwaliłeś system :cool2: :cool2: :cool2:

Przyjrzyj się dokładnie.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś przyrząd do pomocy wklejania dachu? :wink:

Ewentualnie coś ala taśma np. do dyfuzora :mrgreen:

Nie to żaden przyrząd ani taśma do dyfuzora tylko silikonowy pasek pod dolną krawędź tylnego błotnika gdzie styka się zderzak z tylnym błotnikiem służy po to by zderzak nie obcierał o metal ja zapomniałem o nim przy montażu tylnego zderzaka i musiałem znowu go demontować by nakleić te paski :x

Te paski to akurat nie takie drogie po 30 złotych za sztukę ale naklejki w kształcie łezki na tylne błotniki to koszt 250 złotych za jedną sztukę a trzeba dwie to 500 złotych za dwa kawałki foli przeźroczystej to lekka przesada ale jak były to musiałem kupić.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M Musi kosztować :P

To prawda Musi kosztować.


Prace powoli postępują :)


MNhVi8V_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

  • Lubię to 1

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wklejone szyby i auto staje się coraz pełniejsze :)

q1r2rIl_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


Dodatkowo zrobiłem sobie nakładkę anteny w carbonie chyba całkiem nieźle zgrywa się z dachem?


tvLJRnV_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocur nabiera kształtów, teraz jak już blacharka i lakiernia ogarnięta to składanie reszty we własnym garażu i patrzenie jak z każdym dniem pięknieje to już sama przyjemność :cool2: :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie postępują prace! :cool2:

Ta antenka to taki fajny smaczek, też ja u siebie zamówiłem przedwczoraj :mrgreen: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz coś dla Ciebie od Twojego znajomego ;)


BMW F80 M3 S55 Stage 2 561KM 666Nm


Przeprowadzone modyfikacje Stage 2:

- Intercooler MTC Motorsport

- Wymiennik ciepła CSF Radiators

- Downpipe-y

- Termostat oleju Mosselman Turbo Systems pozwalający obniżyć temperaturę oleju nawet o 20 stopni.

- Indywidualny remap sterownika silnika (dodatkowo: cichy zimny start, pops and burble w trybie sport, indywidualne sterowanie klapami w wydechu w różnych trybach, usunięcie ogranicznika prędkośći itd)


Parametry seryjne (wg producenta): 431KM 550Nm

Parametry seryjne (zmierzone z wymienionymi podzespołami): 466KM 581Nm

Parametry po strojeniu Stage 2: 561KM 666Nm (RON98)


Pocieszające że moja 340i po mapie jedzie chociaż jak seryjna m3 f80 ;)


Koniecznie kup Michelin 4S bo różnica w przyczepności jest znaczna w porównaniu do wszystkich innych opon jakie testowałem Contintental Bridgestone Pirelli itp

Na 4S do setki jak skleiło miałem RL 4,0 a na innych oponach koło 4,5


http://i63.tinypic.com/16i9iyt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocur nabiera kształtów, teraz jak już blacharka i lakiernia ogarnięta to składanie reszty we własnym garażu i patrzenie jak z każdym dniem pięknieje to już sama przyjemność :cool2: :dance:

Dziękuje, zgadzam się składanie wszystkiego to największa frajda a gdy powoli zaczyna nabierać kształtów to cieszy najbardziej.

 

Pięknie postępują prace! :cool2:

Ta antenka to taki fajny smaczek, też ja u siebie zamówiłem przedwczoraj :mrgreen: :lol:

Dziękuje, antenka nieźle się komponuje z carbonowym dachem :cool2:

 

Super, aż oko cieszy, jak auto nabiera kształtu, przy okazji uzupełniając o takie smaczki.

Dziękuje, każdego dnia coraz piękniejsze :cool2:

 

Mariusz coś dla Ciebie od Twojego znajomego ;)


BMW F80 M3 S55 Stage 2 561KM 666Nm


Przeprowadzone modyfikacje Stage 2:

- Intercooler MTC Motorsport

- Wymiennik ciepła CSF Radiators

- Downpipe-y

- Termostat oleju Mosselman Turbo Systems pozwalający obniżyć temperaturę oleju nawet o 20 stopni.

- Indywidualny remap sterownika silnika (dodatkowo: cichy zimny start, pops and burble w trybie sport, indywidualne sterowanie klapami w wydechu w różnych trybach, usunięcie ogranicznika prędkośći itd)


Parametry seryjne (wg producenta): 431KM 550Nm

Parametry seryjne (zmierzone z wymienionymi podzespołami): 466KM 581Nm

Parametry po strojeniu Stage 2: 561KM 666Nm (RON98)


Pocieszające że moja 340i po mapie jedzie chociaż jak seryjna m3 f80 ;)


Koniecznie kup Michelin 4S bo różnica w przyczepności jest znaczna w porównaniu do wszystkich innych opon jakie testowałem Contintental Bridgestone Pirelli itp

Na 4S do setki jak skleiło miałem RL 4,0 a na innych oponach koło 4,5


http://i63.tinypic.com/16i9iyt.png

Dziękuje Jacek nieźle to wygląda ciekawe jakie ma teraz osiągi :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu a dokładnie 4 czerwca w moje 44 urodziny, teściowa sprezentowała mi takie coś co o tym myślicie?


MEdumfU_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Nawet nie miałem czasu się pochwalić, jak myślicie będzie pasować?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Kilka dni temu a dokładnie 4 czerwca w moje 44 urodziny, teściowa sprezentowała mi takie coś co o tym myślicie?


MEdumfU_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Nawet nie miałem czasu się pochwalić, jak myślicie będzie pasować?

Teściowa i taki prezent? Wietrzyłbym jakiś podstęp;)

Ps. Piękna felga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.