Skocz do zawartości

F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota


czerwony330d

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz lampy wymień obie bo nie masz homologacji na europe. Sprawna z usa sprzedaj. Lampy muszą być europejskie bo inaczej zły policjant w przyszłości może zabrać dowód. Fajnie zbieraj części :cool2:

Czyli lampy na USA są inne to dlaczego przywożą auta z USA i nikt lamp nie zmienia? Czym się różnią?

 

a to nie jest tak,że każdy zderzak ma zaznaczone miejsce na odblaski typu USA (np. tak jak miejsca na parktronic bądź spryskiwacze :?: ) i że jak kupisz sobie nowy w PL to możesz sobie fachowo wyciąć otwory na te odblaski?

Tak faktycznie jest w zderzaku zaznaczone miejsce na obrysówki ale wycięcie nie będzie tak precyzyjne jak oryginalnie przygotowany zderzak pod obrysówki.

 

Kurczę przemyśl to jeszcze Mario bo te pomarańczowe obrysy nie są zbyt fajne :( w USA wszyscy nam zazdroszczą że ich nie mamy :) tym bardziej taki czarny szatan będzie niespójny przez te świecidełka..
Też jestem tego zdania co Randall....

Jurek jeszcze przemyślę temat tych obrysówek :?

 

Przeanalizuj jeszcze temat stref zgniotu bo zderzak z usa pasuje pod strefy zgniotu usa. A zderzak eu wymaga belki i stref eu.

Sprawdzę to ale wszystkie części zamawiałem po Vinie czyli wersja US także [BAD] zbita jeśli zderzaki są inne :|

 

Obrysówki ze zderzaka do wywalenia bo szpecą bardzo

Co do lamp to mam znajomego w ASO który w dobrej cenie może załatwić nowe LEDY jak byś chciał- taniej niż używki na allegro :)

Części masz ogarnięte, nic tylko składać

Nad obrysówkami pomyślę a temat lamp w dobrej cenie to się zgadamy.

 

Tylko po co to wszystko składać, jak na końcu auto pójdzie do lakieru i będzie trzeba to znowu demontować? Jasne, że przód możesz wstępnie spasować/ustawić, ale nie montuj nadkoli i innych plastików. Jeśli auto będzie wstawiane na ramę naprawczą u blacharza to listwy progowe i osłony podłogi też zostaw zdemontowane.

Składać miałem zamiar tylko okular lampy prawej uchwyty chłodnic, chłodnicę i inne dodatki wszystkie osłony zdemontowane i dopiero po lakierowaniu będzie wszystko składane.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lampy usa świecą inaczej niż eu I mają inna homologacja. Ja zmieniłem bo nie będę z siebie debila robil na przeglądach i podczas kontroli na lampkę masz us A masz mieć ece. Co do zderzaków i stref... To na strefy zgniotu usa nie założysz zderzaka eu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Lampy świecą dokładnie tak samo. Mam f32 430i z usa 2017r xenon skrętny. Jedna lampa była pęknięta i wymieniłem na europę i trochę tak jeździłem świeciły identycznie. Teraz zmieniłem też drugą bo miała rysę na kloszu której nie udało się usunąć a nie chciałem rozklejać i zmieniać samego klosza więc kupiłem drugą lampę europejską różnicy w kątach świecania itd nie było żadnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 335is jeździłem na lampie USA i kupiłem klosz europejczyka bo środek był zbity w drugiej sztuce + jakis moduł i z przeglądem nie było żadnych problemów, przy kontroli policji też nie

Nie wiem jak w serii F ale warto to sprawdzić bo może średni jest sens wydawać 10 tys na ledy adaptive + bawić się jak to podłączyć skoro z VIN jest xenon , jak można naprawić delikatnie uszkodzone xenon a kase przeznaczyć na ważniejsze rzeczy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i macie rację... ja wole nie ryzykować.. sprzedałem led usa włożyłem led europe... Ale zawsze można wydrukować naklejki ece na lampy zgodnie ze sztuka :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Lampy usa świecą inaczej niż eu I mają inna homologacja. Ja zmieniłem bo nie będę z siebie debila robil na przeglądach i podczas kontroli na lampkę masz us A masz mieć ece. Co do zderzaków i stref... To na strefy zgniotu usa nie założysz zderzaka eu.

Nie wiem czy świecą inaczej ale skoro jedną mam uszkodzoną to kupię dwie lampy EU co do stref zgniotu to ciekawe czy się różnią.

 

Lampy świecą dokładnie tak samo. Mam f32 430i z usa 2017r xenon skrętny. Jedna lampa była pęknięta i wymieniłem na europę i trochę tak jeździłem świeciły identycznie. Teraz zmieniłem też drugą bo miała rysę na kloszu której nie udało się usunąć a nie chciałem rozklejać i zmieniać samego klosza więc kupiłem drugą lampę europejską różnicy w kątach świecania itd nie było żadnych.
A przypadkiem nie jest tak, że wystarczy wgrać soft Europa i światła ustawią się zgodnie z europejskimi standardami?

To jest pytanie,a nie stwierdzenie :wink:

W 335is jeździłem na lampie USA i kupiłem klosz europejczyka bo środek był zbity w drugiej sztuce + jakis moduł i z przeglądem nie było żadnych problemów, przy kontroli policji też nie

Nie wiem jak w serii F ale warto to sprawdzić bo może średni jest sens wydawać 10 tys na ledy adaptive + bawić się jak to podłączyć skoro z VIN jest xenon , jak można naprawić delikatnie uszkodzone xenon a kase przeznaczyć na ważniejsze rzeczy :cool2:

Też mi się wydaje że nie powinno być różnicy w świeceniu lamp EU czy US po tym zdarzeniu jakie miało wczoraj to nie wiem czy zmienię lampy na coś lepszego :cry2:

 

Mario prze...ju znów podniosłeś poprzeczkę w swojej pasji. Super życzę powodzenia będę śledził na bieżąco...:):):)

Dziękuje Zenek jak zmieniać mocne F31 335d to tylko na coś co nie będzie słabsze niż poprzednie auto dlatego taki wybór.

 

No nieźle jeszce nie znalazłem tematu nowej trójki Mariusza a już widzę czwórka ;)

Są gdzieś foty następcy E91 ? Ale nie M4 ?

Gratuluję Mariuszu - ja nie wiem skąd ty znajdujesz na to wszytko czas

 

Sorry temat widziałem , zdjęć auta nie widziałem ;) wszytko już jasne .

Mariusz w F31 nie było za bardzo co działać bo już w serii była piękna i niesamowicie bogato wyposażona zawsze myślałem o M3 a wpadło M4 temat F31 pewnie niebawem powróci na forum przez nowego właściciela.

 

i jak tam w temacie ? Dzieje się coś nowego ? Z ciekawością śledzę.

 

Nie tylko Ty... :wink:

W temacie dzieje się cały czas niestety brak czasu na aktualizacje ale postaram się to zrobić jak najszybciej.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostałem okradziony z pieniędzy poprzez SMS-a w którym rzekomo istnieje niedopłata na moim koncie OtoMoto i jeśli nie uiszczę kwoty 0,76 groszy w ciągu godziny zostanie zablokowane moje konto na portalu ogłoszeniowym OtoMoto w SMS-ie tym był też odnośnik do eprzelewów i klikając w niego zostałem przekierowany na stronę Dotpay na której faktycznie była kwota 0,76 groszy do zapłacenia wybrałem bank w którym posiadam konto i zostałem przekierowany na stronę logowania do bankowości internetowej nic podejrzanego nie zauważyłem więc wpisałem swój identyfikator a następnie pełne hasło bo w getinbanku w którym posiadam konto trzeba wpisać całe hasło i to był błąd bo haker wszedł na moje konto i wyczyścił mi konto do zera wyparowało 40 tysięcy złotych które miałem przeznaczone na naprawę i zakup ewentualnych części pieniądze te posiadałem biorąc pożyczkę z pracy z tak zwanej PKZP bez oprocentowania na szczęście bez oprocentowania teraz muszę spłacić pożyczkę której nie mam bo wyparowała przez jakiegoś gnoja któremu nie chce się pracować tylko woli okradać innych to smutne i zarazem bolesne że musiało mi się to przytrafić akurat mnie i to w momencie kiedy naprawiam M4 nie wiem co będzie dalej z naprawą bo 6 marca auto miało iść do blacharza ale skoro nie mam pieniędzy to nie wiem czy je oddawać do naprawy jak nie będę miał za co zapłacić, jestem zdruzgotany nie przypuszczałem że dam się tak wmanewrować to przykre ale prawdziwe :cry2: :cry:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mariusz współczuje. Wczoraj wystawiałem brata auto i od razu otrzymał takiego samego smsa ale na szczęście wyczuł podstęp i nie logował się strona banku wydała mu się dziwna. Z niby Allegro też raz na miesiąc dostaje na maila fałszywe wezwanie do zapłaty dokładnie w tym samym celu i tak jest od roku czy dwóch takie maile.

Masakra jest że nikt tego nie pilnuje te smsy też od kilku tygodni ludzie dostają. Nie miałeś potwierdzenia przelewu przez sms czy haker jakoś tą autoryzację pokonał?

Dla mnie to nie zrozumiałe że ktoś może ukraść w ten sposób kase i nie da się nic z tym zrobić przecież widać od a do z z jakiego konta na jakie pieniądze wędrują i kto jest właścicielem ewentualnie kto zrobil wypłatę środków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mariusz, współczuję.

Mały, i co z tego, że wiadomo do kogo kasa poszła? To są konta słupów. Pieniądze z nich są prawie natychmiast wypłacane i wysyłane np przez Western Union na Ukrainę albo w podobnie egzotyczne miejsca. Jak się szybko nie zareaguje to jest tak jak u Mariusza albo gorzej. Marna pociecha, że policja słupa zatrzyma jeżeli kasy już dawno nie ma. Polecam niebezpiecznik.pl, bo tam jest dużo ciekawych artykułów na temat tego typu przestępstw i porad jak się przed tym chronić. Jak wystawiałem niedawno swoje E91 to też dostałem takiego smsa... Trzeba uważać w co się klika i gdzie się loguje,bo później konsekwencje są takie, a nie inne. Współczuję Ci Mariusz. Każdemu mogło się przydarzyć. Niestety takie czasy - wraz z rozwojem nowych technologii przestępczość przenosi się do internetu. Na pewno finansowo się pozbierasz. Najważniejsze żeby zdrowie było :cool2:

Dużo osób czyta ten temat, więc to że się podzieliłeś tą sytuacją może kogoś innego uchroni przed podobnym "przeżyciem" :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Och cholera, przykro. Takie skurw... czasy. Jeszcze się odkujesz, a auto z biegiem czasu naprawisz. Głowa do góry.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
czyli co użył Dotpay do oszustwa, czy Dotpay też był lewy a wyglądał jak prawdziwy, ja w takich przypadkach sprawdzam przed logowaniem certyfikat banku naciskając na zieloną kłódkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz... masakra, kiedyś kradli ludziom auta spod domu a teraz nadal to robią ale doszło że robią to też w białych rękawiczkach przez smsy :(

Moja mała siostra z klasy maturalnej też dostała takiego smsa 4mies temu, że ma dopłacić złotówkę do zakupów z allegro i wyparowała jej cała kasa jaką sobie odkładała ..to było 6tysięcy, niestety kasy nie odzyskała ale za późno zareagowała :/ próbowałeś od razu iść do banku żeby interweniować czy to nic nie da ?

Współczuje tym bardziej że to nie było pare zł tylko grubsza kasa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: współczuję. Jakim to trzeba być czujnym w dzisiejszych czasach w zasadzie wirtualnych czasach, kiedyś miałem podobną sytuację ale nic z tym nie zrobiłem bo wydało mi się to podejrzane, a później po prostu zapomniałem o tym. Ogólnie rozwiązaniem jest trzymanie kasy na innym koncie tzw. oszczędnościowym, który jest pod innym numerem ale wżyciu jest tak że jak nie z tej strony cię okradną to z drugiej tak jak np. kolegę guzior2 z kluczykiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oczywiście dotpay, payu, na które się trafia są fałszywe . Logujesz się tam z linka otrzymanego smsem i w ten sposób przekazujesz komuś login i hasło do banku. Linka do podstawionej strony można dostać na telefon albo w mailu podszywajacym się pod bank albo inną firmę.

https://niebezpiecznik.pl/post/galeria-sms-doplata-dotpay-scam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to możliwe, że nie wzbudziło to Twoich podejrzeń że logując się milion razy na strone getinu podajesz tylko kilka losowych liter z hasła a tu musiałeś podać całe?

getin.png


*EDIT, napisałeś że masz konto w getinie w ktorym musisz podać całe hasło, możesz powiedzieć jakie to konto?


dodatkowo url na który się logujesz itp...

cóż, ciesz się że straciłeś tylko 40 tyś pln, na upartego ktoś mógł Ci ukraść tożsamość wziąć na Ciebie gigantyczne kredyty itp


Ja bym tak zrobił ;)


*EDIT, ogołnie to zapłaciłeś 40k za kurs bezpieczestwa w sieci ;) dobry price ale bylo sie zglosic do mnie:D mam lepszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień zajmuje się bezpieczeństwem sieci, firewall, uświadamianie użytkowników, audyty, robię szkolenia itd. jakie są sposoby to się ludziom nawet nie śniło. Inna sprawa że dziwny temat bo jak kolega wujekwaldus wspomniał całe hasło a tylko jego część to dość zasadnicza różnica... Ostatni hit to darmowe pendrivy dla działu finansów z centrali firmy do oddziałów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.