Skocz do zawartości

Bmw E39 535i Aspen


iZzI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Kupiłeś z Chin czy w PL? I co z nim nie tak poza rysami na osłonie wyświetlacza?


Bo wiesz, też jest tak, że oni chyba testują te urządzenia przed wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja tam widzę spore wygięcie za wyświetlaczem, na 1 i 3 zdjęciu.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w dziale E36 zrobiło się już zupełnie drętwo.

 

Co fakt to fakt , właściwie to 2015 już szału nie było :)

Ale tak jak już wspomniał madseason dużo osób siedzi teraz na portalach społecZnościowych że względu na szybszy czas reakcji.

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kasa odzyskana. Akcja android 2.0 rozpoczęta , jutro ma być przesyłka ze stacją od innego sprzedawcy. Pewnie i tak będzie służyć tylko w celach ozdobnych i ewentualnie przy podróżach z żoną ;)Dźwięk tego silnika uzależnia . A to zestawik na cieplejsze dni ,filtr powietrza już wymieniłem , na spodzie pudła leżą uszczelki miski, no i ceramizer muszę jeszcze dokupić.


0HPx8-iBMWFC.png?v=2


Tak na marginesie , jest możliwość kupna sportòw w welurowej odsłonie przedliftowej?

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie :)

Wygląda praktycznie jak ori navi.

Jak jest z jakością tego urządzenia jeśli chodzi o zastosowany plastik?

Czy dotykając przyciski odczucie jest podobne do "klikania" na klimatroniku?

No i podświetlenie - duża jest różnica w kolorze pomiędzy radiem a resztą auta?


Nie to że się czepiam tylko ciekawi mnie jaki postęp zrobili jeśli chodzi o jakość.

BMW E39 520i - tomtom1994


SPRZEDAM CZĘŚCI E39 <--- klik



http://images.chomikuj.pl/button/tomtom1994.gif <<<----- Folder BMW - hasło BMW


Znajdziesz tam różne przydatne pliki dotyczące BMW, softy, mapy i instrukcje obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom tom1994 po pierwszych wrażeniach napiszę, że jakość jest na bardzo przyzwoitym poziomie, klawisze chodzą bardzo dobrze z wyczuwalny kliknięciem czyli jak najbardziej w porządku. Natomiast co do podświetlenia to odcień jest inny , bardziej czerwony , próbowałem to odpowiednio ustawić lecz możliwości są ograniczone. Jak na obecną chwilę napiszę tylko , że warto :cool2:
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz wygląda że poprawili jakość wykonania ale kolor nadal nie jest dobrze dobrany :P

Też mi się wydaje że warto, daje bardzo duże możliwości a nie kosztuje majątku. Rozważam wrzucenie podobnej stacji do siebie ale na razie kasa na co inne potrzebna ;/

BMW E39 520i - tomtom1994


SPRZEDAM CZĘŚCI E39 <--- klik



http://images.chomikuj.pl/button/tomtom1994.gif <<<----- Folder BMW - hasło BMW


Znajdziesz tam różne przydatne pliki dotyczące BMW, softy, mapy i instrukcje obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze udało się zwrócić tą używaną nówkę.

Kombinuję teraz z montażem kamery cofania do X1 i potwierdzam, że ciężko u nas na forum o informacje. To już prędzej na zagranicznych.

Na fb nie jestem i nie planuję być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze udało się zwrócić tą używaną nówkę.

Historia tego zakupu jest dosc dziwna , ale na szczęście zakończona happyendem a mogło być różnie. Również zastanawiam się nad kamera cofania i ibus-em

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weszła dymiona szyba ,całkiem ładnie się prezentuje . Zamówiłem grill czarny i już drugi raz jest nie tak jak trzeba . W pierwszym przypadku dostałem dwie lewe części ,a teraz przyszedł od przedliftowej wersji . Szału można dostać

rW7Uk-wo9Tlm.jpg?v=3

rW7Uk-sJRZKT.jpg?v=2

rW7Uk-JgYfGY.jpg?v=2

rW7Uk-LAMJbW.jpg?v=2

rW7Uk-UnanPx.jpg?v=2

rW7Uk-vKzyJc.jpg?v=2

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart 328 dzięki za dobre słowo .

Po chwilowym kontakcie z "nowszą" generacją beemek (obecnie jeszcze chwilę mam to https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=210&t=317943 ) stwierdziłem , że to zupełnie nie dla mnie i postanowiłem wrócić do e34 , jednak kupić dobre e34 z fajnym silnikiem w miarę normalnych pieniądzach graniczy dziś z cudem. Następnie chwile szukałem e38 ale trafiła się ta sztuka z udokumentowaną bogatą historią i "niewielkim" przebiegiem więc postanowiłem kupić . Nie żałuję grosza wydanego na to auto

Kolor fajny, bo nie spotykany.

 

Co do koloru to u mnie w mieście są jeszcze trzy :)

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E39 to dobre i twarde autka.

 

Welsatis5 zgadzam się w 100% , że to dobre i twarde auta. Dbam bo jest o co , to auto daje mi dużo przyjemności , nie tylko wizualnych.


rW7Uk-nYkMZN.jpg?v=4



rW7Uk-B2Ktp0.jpg?v=2



rW7Uk-cigbvj.jpg?v=4

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:cool2:


Ja czekam aż komforty albo sporty wrzucisz, w tym momencie chyba tapicerka najbardziej w oczy kłuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż komforty albo sporty wrzucisz,

Myślałem , że będzie to dość łatwe by kupić komplet sportów choć by zwykłych manualnych , a tu nie tak łatwo . Jak nie angliki ,to boczki, to potargane... Podoba mi się ten welur i tak myślę by kupić przednie stołki i oddać do tapicera by dobrał materiał i zrobił nowe odbicie .

rW7Uk-CDisPe.jpg?v=2

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Do Twojej fury to sporty jak znalazł by były. Siedzi się dużo lepiej i trzyma łądnie. Różnicą można porównać - jak normalna kierownica do m-pakowej. :mrgreen:


W sportach nie ma różnicy czy anglik czy EU, oba fotele mają pełną regulację, może udałoby Ci się jakoś z większego szrotu skompletować fortel kierowcy z anglika z fotelem pasażera z EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madseason, do sportów nie trzeba mnie przekonywać , wcześniej czy później wejdą na pewno. Do tej pory były w każdym moim aucie więc i w tym również zawitają. Właśnie ubolewam bardzo , że nie mam w pobliżu większego szrotu by osobiście zobaczyć i "poniuchać sprzedawany towar ,a kupić z wysyłką to trzeba mieć sprawdzonego sprzedawcę bo wysyłka jednak trochę kosztuje więc nawet reklamacja jest słabo opłacalna.

Tak z Innej beczki , zastanawiam się jeszcze nad indywidualna tablicą , ale to muszę dobrze rozkminic , bo mam mieszane uczucia. Jakie macie podejście do tego tematu?

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.