Skocz do zawartości

Bmw E39 535i Aspen


iZzI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

Wszedł wreszcie upragniony czarny sufit. Nie udało mi się kupić oryginału więc postanowiłem oddać do tapicera wraz z tylną półką i słupkami oczywiście, dokupić musiałem tylko oryginalne osłony przeciwsłoneczne

received_645735689316834.jpg

20200528_144536.jpg

20200527_175958.jpg

20200527_180140.jpg

20200621_092959.jpg

20200528_222209.jpg

Edytowane przez iZzI
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Na tych światłach wygląda jak import rosyjski, jeszcze tylko brakuje //M jak się stopy zapalą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wyglądają jak psikane puchą w spreju, dla mnie całkiem nie pasują.

Osobiście to prędzej bym widział coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/lampa-tyl-tylna-lewa-bmw-e39-sedan-smoke-lift-9420504203


Ale tak czy inaczej - jedne i drugie nie pasują do żółtych kierunków, które masz na reszcie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Te założyłem na czas trwania polerowania oryginałów. Docelowo chce założyć wszystko "dymione" , ale jak na razie nie mogę znaleźć nowych przednich kloszy dymionych z pomarańczowym kierunkiem . Folii , ani tym bardziej farby aplikować nie chce a białe kierunki mi się nie podobają. Edytowane przez iZzI
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podobny trolling zrobiłem jak wywaliłem kierę m-pak i wrzuciłem zwykłą "jelczową" na czas szycia nowe skóry :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

No tak to pewnie wyglądało w wyobraźni projektanta - widać całość zamysłu i logikę linii :mrgreen:


20201203_121550.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Osobiście co do m-paka mam mieszane uczucia, przód mi nie podchodzi bo jest przekobinowany, o tyle tył zdecydowanie lepiej wygląda od standardowego zderzaka. Ale niestety połączenie obu się nie spina wizualnie. Może dokładki Alpina do standardowych?


Jak szukasz pomysłów to tu masz kopalnie - można przejść przez ten post jak przez dobrą książkę :mrgreen:

https://www.bimmerforums.com/forum/showthread.php?1904279-E39-touring-LS-swap-project&s=7a2088cbeb1ba90376cc716f73e10ab6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.