Skocz do zawartości

[F30] Kodowanie przez Bimmercode


xelibri

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam, i mam pytanie do znawców.

Czy program BimmerCode obsługuje E61 z 2006 roku ?

Zakupiłem program i nie mogę się połączyć.

Interface mam Vgate iCar Pro BLE 4.0 dual.

Darmowy program Car Scanner łączy się bezproblemowo.

Jakich używacie interface ?

Z góry dziękuje za informacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Czy jest możliwość zakodowania BimmerCodem tylnych lamp w klapie, żeby świeciły się w jako dodatkowe światło stopu? (mialem tak zakodowane lampy w Audi A3 8P Sportback i powiem, że bardzo fajnie to wyglądało, a na przeglądach diagnosta nie robił problemów)


Mimo przekopania forum nie znalazłem jak zakodować aby na wyswietlaczu miedzy zegarami pokazywało chwilowe spalanie.


Pacjent BMW F31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z dwoma błędami ktoś coś pomoże ???


CDA904 Brak komunikatu (status przyczepy, 0x2E4), odbiornik DME, nadajnik AHM


8011AC Silnik przepustnicy świeżego powietrza/obiegu powietrza

 

Ten CDA904 to tylko informacja, nie przeszkadza w użytkowaniu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, mam pytanie dotyczące f11, ale chyba podobnie jest w innych dlatego nie zakładam nowego tematu. Mianowicie, jak to jest z kodowaniem przez bimmercode świateł do jazdy dziennej. Czy jest jakaś opcja zakodowania, żeby nie włączały się wraz z zapłonem, ale, żeby można było z nich korzystać bez odpalania ksenonów? Czasem chcę po prostu włączyć lub pozostawić włączony zapłon i cały czas świecą światła dzienne. Mocniej niż nawet postojowe. To trochę bez sensu, a do tego czerpie aku niepotrzebnie. Pozdrawiam wszystkich!
Nic nie stuka nic nie puka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz auta żeby to sprawdzić i nie chce wprowadzać w błąd ale z tego co pamiętam to chyba idzie to zrobić w komputerze pokładowym gdzieś w opcjach (wył.w dzień) i nie jest ci do tego potrzebne bimmercode.Bynajmniej w mojej f30 tak było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KNKTR czy Twoja oferta jest aktualna??

 

Dla forowiczy BMW-KLUB.PL mam polecane interfejsy do Bimmercode / Bimmerlink - UniCarScan UCSI-2000 w cenie 290zł (przy zamówieniu na PW prywatną wiadomość - nie przez Allegro):

https://allegro.pl/oferta/unicarscan-ucsi-2000-interfejs-bmw-bimmercode-8142639704


UCSI-2000 kompatybilny z serią E, F i G - działa także z apką Motoscan do motocykli BMW (wielu modeli), kabel 10pin do motocykli też jest dostępny


Mam też inne (oryginalne Vgate Icar 2/3/4.0BLE, OBDLink LX, MX, MX+).


Vgate Icar 4.0 BLE 145zł - kompatybilny z serią E i F, do serii G nie jest polecany


OBDLink polecam warsztatom.


Nie piszcie do mnie na Allegro, że chcecie rabat forum, bo:

1) przez Allegro nigdy nie daję rabatu.

2) nie mogę odpisać w wiadomościach z Allegro, żebyście się kontaktowali przez forum (to złamanie regulaminu tej platformy aukcyjnej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, mam pytanie dotyczące f11, ale chyba podobnie jest w innych dlatego nie zakładam nowego tematu. Mianowicie, jak to jest z kodowaniem przez bimmercode świateł do jazdy dziennej. Czy jest jakaś opcja zakodowania, żeby nie włączały się wraz z zapłonem, ale, żeby można było z nich korzystać bez odpalania ksenonów? Czasem chcę po prostu włączyć lub pozostawić włączony zapłon i cały czas świecą światła dzienne. Mocniej niż nawet postojowe. To trochę bez sensu, a do tego czerpie aku niepotrzebnie. Pozdrawiam wszystkich!

 


Zajrzyj do idrive tam jest opcja w zakładce światła aby wyłączyć dzienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, mam pytanie dotyczące f11, ale chyba podobnie jest w innych dlatego nie zakładam nowego tematu. Mianowicie, jak to jest z kodowaniem przez bimmercode świateł do jazdy dziennej. Czy jest jakaś opcja zakodowania, żeby nie włączały się wraz z zapłonem, ale, żeby można było z nich korzystać bez odpalania ksenonów? Czasem chcę po prostu włączyć lub pozostawić włączony zapłon i cały czas świecą światła dzienne. Mocniej niż nawet postojowe. To trochę bez sensu, a do tego czerpie aku niepotrzebnie. Pozdrawiam wszystkich!

 


Zajrzyj do idrive tam jest opcja w zakładce światła aby wyłączyć dzienne

 

^ Jak nie ma to trzeba dokodować w FEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KNKTR czy Twoja oferta jest aktualna??

 

Dla forowiczy BMW-KLUB.PL mam polecane interfejsy do Bimmercode / Bimmerlink - UniCarScan UCSI-2000 w cenie 290zł (przy zamówieniu na PW prywatną wiadomość - nie przez Allegro):

https://allegro.pl/oferta/unicarscan-ucsi-2000-interfejs-bmw-bimmercode-8142639704

 


aktualnie przesyłam forowiczom na PW kody rabatowe do sprawdzonych interfejsów z Bimmercode i Motoscan:

https://konektor5000.pl/index.php?p4339,unicarscan-ucsi-2000-interfejs-diagnostyczny-obd-2-do-samochodow-i-motocykli-bmw-husqvarna-do-tool [iOS, Android[

https://konektor5000.pl/index.php?p4636,obdlink-lx-wysokiej-klasy-interfejs-diagnostyczny-obd-2-bluetooth-dla-android-windows-pc-np-bmw-my [tylko Android]

https://konektor5000.pl/index.php?p4631,obdlink-mx-najlepszy-interfejs-diagnostyczny-obd-2-bluetooth-dla-android-ios-windows-pc-np-do-bmw [iOS, Android]


można też kupić na Allegro czy też bez kodu rabatowego, ale polecam pisać na PW - mam rabaty dla for dyskusyjnych

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.