Skocz do zawartości

felgi 17 calowe 8,5 cala szerokie-pomózcie!


marecki525

Rekomendowane odpowiedzi

:mad2: słuchajcie co jest ?otóz kupiłem felgi 17 8,5 calowe(szerokosc)

bardzo ładne proste i wogóle

załozyłem na przód opony 215/55/17

i na tył 225/55/17

tak przy predkosci do 80 km/h jest ok!

no własnie ale po przekroczeniu 80 km/h lub wiecej auto wpada w wibracje i trzesie nim szczególnie przodem

czuc jak rusza budą i trzesie sie kierownica

:cry2:

taki byłem zadowolony z zakupu tych felg a tu wystapił problem

pomózcie

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif


Babcia z duszą nastolatki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-klub.pl/forum/search.php wpisz '80km'

 

daj kola do porzadnego wywazania, moze ktoras felge masz puknieta albo opony zuzyte nierowno np od dlugiego stania albo przyhamowane... jak ja kupilem nowe felgi tez mi wpadal w 80-120, dalem do wywazania jeszcze raz, sie okazalo ze jedna fela jest lekko teges, wystarczylo ja dac na tyl i wszystkie porzadnie wywazyc/podociazac i cacy chodzi wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tak ze jak wymieniłem felgi pojechałem sie przejechać i przy hamowaniu tylne koło dostawało wibracji i po przekroczeniu 120 tak samo... później sie okazało że jest nie dokrecone... sprawdź jeszcze raz śruby...

Jestem silny wewnętrznie jak Jeep Wrangler, z klasą jak Mercedes S600, niedostępny jak BMW 750iL, delikatny jak jasna skóra w Volvo C70, pięknyi wysportowany jak Audi TT i niekoniecznie szybki jak Porsche :D

...::: StreeT RacinG Is NoT A CrimE :::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się dzieje podobnie. Tyle tylko , że ja mam z przodu 235/45/17 na 8,5 calowych felgach a z tyłu 255/40/17 na 10 calowych felgach.

Też mi przód wpada w takie wibracje choć nie zawsze..... :roll:

Najgożej jest w koleinach .

Pytałem znajomego co ma E39 i ten sam rozmiar opon jak mu sie jeździ i mówił , że Ok.

Tylko , że ja mam do wymiany wachacze górne i pare gałek. To pewnie jest ten problem.. Zawieszenie!!! :cool2:

Nie jeździj szybciej, niż lata twój anioł stróż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.