Skocz do zawartości

Mg Motorsport vs m-peformance wydech 428i


tomasztolala

Rekomendowane odpowiedzi

Już parę razy pytałem ale nie dostałem jasnej odpowiedzi czy ktoś zmieniał wydech w 428i m performance na mg Motorsport ? Czy taka zmiana ma sens?

 

Czy wydech m-peformance to max jaki można osiągnąć ?

 

 

 

Marzy mi się wydech taki jak jest w 435i 440i ale nie chce starcić dobrego dzwieku mimo że silnik taka pierdoła ale z tym wydechem m performance brzmi całkiem dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Chyba nikt nie robił takiej zmiany bo 99% ludzi zmieniało z seryjnego na mperformance lub aftermarket.

Z tego co wiem to w MG podchodzą bardziej indywidualnie do sprawy wiec jak powiesz ze chcesz hardcore to taki ci zrobią. Tłumik performance z pewnością sprzedasz bez problemu wiec ryzyko niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w swoim 430i i wydech m per do 430i jakiś czas temu zamontowałem m perf z 440i z carbonowymi końcówkami. Dźwięk jest lepszy, głębszy i nie dochodzi tylko z jednej części auta ale z całego tyłu. Dodatkowo wygląd jest o niebo lepszy z osobnymi końcówkami i dyfuzorem. Więc jeśli się zastanawiasz to radzę wycech z 440i żeby nie płacić dwa razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc to fakt nawet jak zrobię jakąś zmianę zawsze zostaje mi stary wydech na wymiane. Za naradą kolegi zadzwoniłem do mg motosport i mi wyjaśnili że teraz bmw stosuje podwójne klapki w swoich wydechach wcześniej była tylko jedna dlatego nowe wydechy bwm brzmią lepiej i dokładnie taki mi zrobią dwie klapki i dym ponoć przedtem leciał z 1 wydechu teraz bendzie lecieć z dwóch.Czekam na wycenę.



PS: Mają też zaufanego gościa od dyfuzorów wiec zrobią na gotowo nie muszę kombinować z zamiennikami itp na allegro.


Może kogoś to zainteresuję i wrzucę film jak było przed i po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc to fakt nawet jak zrobię jakąś zmianę zawsze zostaje mi stary wydech na wymiane. Za naradą kolegi zadzwoniłem do mg motosport i mi wyjaśnili że teraz bmw stosuje podwójne klapki w swoich wydechach wcześniej była tylko jedna dlatego nowe wydechy bwm brzmią lepiej i dokładnie taki mi zrobią dwie klapki i dym ponoć przedtem leciał z 1 wydechu teraz bendzie lecieć z dwóch.Czekam na wycenę.



PS: Mają też zaufanego gościa od dyfuzorów wiec zrobią na gotowo nie muszę kombinować z zamiennikami itp na allegro.


Może kogoś to zainteresuję i wrzucę film jak było przed i po.

 

Ten zaufany gościu od dyfuzorów to kto, wiesz może ? Poszukuje dyfuzoru na jedną stronę wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chcesz mój dyfuzor m peformance bo będę miał swój na sprzedaż jak będę robić u nich na dwie strony.wydech org kupiony w bmw... ale skąd oni biorą to nie wiem.

 

Kwestia ceny, stanu (ale myślę, że nie przycierałeś nim nigdzie :D) i myślę, że się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc to fakt nawet jak zrobię jakąś zmianę zawsze zostaje mi stary wydech na wymiane. Za naradą kolegi zadzwoniłem do mg motosport i mi wyjaśnili że teraz bmw stosuje podwójne klapki w swoich wydechach wcześniej była tylko jedna dlatego nowe wydechy bwm brzmią lepiej i dokładnie taki mi zrobią dwie klapki i dym ponoć przedtem leciał z 1 wydechu teraz bendzie lecieć z dwóch.Czekam na wycenę.



PS: Mają też zaufanego gościa od dyfuzorów wiec zrobią na gotowo nie muszę kombinować z zamiennikami itp na allegro.


Może kogoś to zainteresuję i wrzucę film jak było przed i po.

Jak będziesz miał wycenę , to jeśli będziesz mógł to podeślij na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chcesz mój dyfuzor m peformance bo będę miał swój na sprzedaż jak będę robić u nich na dwie strony.wydech org kupiony w bmw... ale skąd oni biorą to nie wiem.

 

Kwestia ceny, stanu (ale myślę, że nie przycierałeś nim nigdzie :D) i myślę, że się dogadamy.

 

Mogę podesłać ci zdjencia ja kupiłem samochód jakiś miesiąc temu stan 10/10 nie chce dużo ponieważ i tak nie bedzie mi potrzebny podeśle zdjęcia ci na priv.




Jak zrobią całą tą akcjie dodam tutaj dla potomnych jak wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chcesz mój dyfuzor m peformance bo będę miał swój na sprzedaż jak będę robić u nich na dwie strony.wydech org kupiony w bmw... ale skąd oni biorą to nie wiem.

 

Kwestia ceny, stanu (ale myślę, że nie przycierałeś nim nigdzie :D) i myślę, że się dogadamy.

 

Mogę podesłać ci zdjencia ja kupiłem samochód jakiś miesiąc temu stan 10/10 nie chce dużo ponieważ i tak nie bedzie mi potrzebny podeśle zdjęcia ci na priv.


To podeślij, ja odbieram autko za 1,5 tygodnia, a Ty kiedy mniej więcej chciałbyś go sprzedać ?


Jak zrobią całą tą akcjie dodam tutaj dla potomnych jak wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podeślij, ja odbieram autko za 1,5 tygodnia, a Ty kiedy mniej więcej chciałbyś go sprzedać ? A powiedz mi czy to jest po liftingu ? nie różni się teraz jakoś układ zderzaka wobec tego sprzed liftingu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Panowie zrobiłem wydech w MG motosport wcześniej miałem m-performance który na trybie sport miał na prawdę dobre brzmienie takie typowe bmw teraz jest zupełnie inaczej na pewno głośniej ale trochę brakuje mi tego metalicznego głosu który wybrzmiewał po odpuszczeniu gazu...ale po za tym jest super przedewszystki przy zmianie biegów na pewno nikt nie pomyśli że to samochód z 2.0 benzyną.


A i przy okazji wydech jest zrobiony tak że klapki otwierają sie po obu stronach elektroniczne i jest dośc głośno na eko jest cisza.Jak ktoś zainteresowany mogę przesłać film


Poniżej zdjęcia słabej jakości ale takie mi przesłał właściciel z MG.


image1.jpg

image2.jpg

image3.jpg






Ale mam mały problem.


Wydech i dyfuzor też peformance który mi pozostała jak go wycenić ile on jest warty? czy na wydechu m-peformance nie znajdują się jakieś konkretne emblematy świadczące o tym ze to z kolekcji peformance? No i gdzie jest ten mechanizm sterujący klapkami w tym wydechu?


Wydech wygląda jak by przeszedł 150 tyś km a nie ma nawet 60 tyś.Został zakupiony u Gazdy w Gliwicach z całym osprzętem peformance.


871170630_2_1080x720_428i_gran_coupe_m_performance_krajowy_bezwypadkowy_fv_23_dodaj_zdjecia_rev002.jpg

871170630_9_1080x720_428i_gran_coupe_m_performance_krajowy_bezwypadkowy_fv_23_rev002.jpg

deleted account



No ale do senda moje pytanie brzmi: Tak wygląda wydech m-peformance? bo mi to wygląda na zwykły wydech ale brzmiał doskonale.

Ile może być to warte razem z dyfuzorem oczywiście wszystko oryginalne


IMG_20180425_070533.jpg

IMG_20180425_070850.jpg

IMG_20180425_070857.jpg

IMG_20180425_070902.jpg

IMG_20180425_071000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ale po za tym jest super przedewszystki przy zmianie biegów na pewno nikt nie pomyśli że to samochód z 2.0 benzyną.

 

 

no to jest podstawa, żeby nikt nie pomyślał ;)


ja u siebie po boxie specjalnie zdjąłem znaczek, żeby własnie ktoś pomyślałem, że to 2.0, może nawet myśleć że to ropniak ;)


a wydech m-performance ma własnie te znaczki m na końcówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są nowe wiązki po dwóch stronach otwierają się dwie klapki film zrobię jutro bo mam samochód w detaling robię ceramikę .


Koszt wydechu to 10 tys brutto z karbonowymi końcówkami spory koszt ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są nowe wiązki po dwóch stronach otwierają się dwie klapki film zrobię jutro bo mam samochód w detaling robię ceramikę .


Koszt wydechu to 10 tys brutto z karbonowymi końcówkami spory koszt ale warto.

 

Robiłeś kompletny układ z dp i sekcją srodkową?

Sprzedam nowy Downpipe decat 4,5' do B58 - firmy CTSP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.