Skocz do zawartości

F11 vin WBAMX11030DY19365 - czy to możłiwe ...?


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-520-f-10-f-11-f11-mpakiet-2014-rok-ID6zs1Us.html

przeglądałem ogłoszenia i trafiłem na takie - czy to jest naprawnę mozliwę że to auto ma taki przebieg ...?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tak, ostatni serwis 28.04.2017 353.285 km a najwyższy zapis to 401.877 km

Francuskie auta mają tę zaletę, że są najczęściej serwisowane w ASO i łatwe do sprawdzenia, poza tym bardzo łatwo sprawdzić wypadkową przeszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie auto z takim przebiegiem to w ogole są warte uwagi ? czy takie auta należy uznawać ze bezużyteczne/bezwartościowe ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Sporo takich jeździ w PL a kierowcami są nieświadomi faktycznego przebiegu ;)

Po sprawdzeniu w dobrym serwisie będzie wiadomo czy to opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Musisz mieć dowód ,że auto twoje.Są dostępne strony gdzie za kilka euro sprawdzisz historię ale tylko pobieżnie.

Jeśli chcesz mieć pełna historię serwisową dokładnie opisaną kup u Dray-a, warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-520-f-10-f-11-f11-mpakiet-2014-rok-ID6zs1Us.html

przeglądałem ogłoszenia i trafiłem na takie - czy to jest naprawnę mozliwę że to auto ma taki przebieg ...?!

Ciężarówki jeżdżące maks. 90 km/h robią 1 mln km w trzy-cztery lata. Prawdopodobnie auto firmowe.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście zrobiłem 100 tyś km w rok czasu, i nie siedziałem od rana do wieczora w aucie, wiec to jak najbardziej możliwe, tu jeszcze mamy 5teczke touring, wiec moze jakis przedstawiciel, handlowiec, albo zapalony turysta :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te peniądze to nie ma szans :) hipotetycznie rozważam - to auto będzie stało pół roku na allegro - on jest warte max 30 tys w tym stanie z tym przebiegiem albo mniej. tyle że jest ładne bo mka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W takim stanie na pewno :roll: nawet jakby miał 250k km to za dużo jak za tak rozbite 520d. Swoją srogą ciekawe jak wygląda historia serwisowa tego auta :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie szukam za 50, szukałem wcześniej za 70 potem za 80 i nie za bardzo jest co wybrać ... Więc stwierdziłem że może delikatnie uszkodzona wezmę to chociaż będę wiedział co mam Ale też nie za bardzo jest co ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-520-f-10-f-11-f11-mpakiet-2014-rok-ID6zs1Us.html

przeglądałem ogłoszenia i trafiłem na takie - czy to jest naprawnę mozliwę że to auto ma taki przebieg ...?!

Ciężarówki jeżdżące maks. 90 km/h robią 1 mln km w trzy-cztery lata. Prawdopodobnie auto firmowe.

 

Nie ma problemu aby zrobić taki przebieg za granicą po autostradach lub nawet w Polsce :D to jeszcze jest mało na tak szybkie auto

 

Co do ciężarówek to przegiąłeś z tym 1mln km w trzy cztery lata jak już to 10lat

 

Największy przebieg który widziałem w aucie którym jechałem to ponad 1 900 000 km i auto wcale nie było starym glutem , żałuje że nie zrobiłem foto

to było w UK ale tam sprzęt pracuje dzień i noc do tego porusza się z prędkością 96-98km/h po autostradach.

 

Moja ma odcięcie na 85km ale z taką prędkością nikt nie jeździ maks 80km/h

jazda po kraju wszystkie drogi nie tylko autostradki.

Trzy lata i już miała 363 254km obecnie ponad 400 000km.

 

Wychodzi 10t km miesięcznie lub 331km dziennie

 

ba4ff5fc0300a1f5med.jpg

 

 

osobiście zrobiłem 100 tyś km w rok czasu, i nie siedziałem od rana do wieczora w aucie, wiec to jak najbardziej możliwe, tu jeszcze mamy 5teczke touring, wiec moze jakis przedstawiciel, handlowiec, albo zapalony turysta :lol:

 

He he 100t km w rok to trochę już jest

Może od rana do wieczora nie tym bardziej jak się jeździ osobówką po autostradach , ale trochę czasu w aucie trzeba posiedzieć aby przejechać 100t km w rok

Wiem coś o tym może jestem młody ale 1mln km już mam za sobą.

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co do ciężarówek to przegiąłeś z tym 1mln km w trzy cztery lata jak już to 10lat

 

Jakiś czas temu z Francji ściągnęliśmy Scanię V8 która miała po 6 latach przebieg 1,5 mln. Oczywiście nie jest to norma, tak jak 4 letnie BMW z przebiegiem 400 tys, ale nie jest to jakiś ewenement.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja ma odcięcie na 85km ale z taką prędkością nikt nie jeździ maks 80km/h

jazda po kraju wszystkie drogi nie tylko autostradki.

Trzy lata i już miała 363 254km obecnie ponad 400 000km.

 

Wychodzi 10t km miesięcznie lub 331km dziennie

 

ba4ff5fc0300a1f5med.jpg

 

 

Nie ma sprzeczności zobacz powyżej co napisałem

Auto jeździ praktycznie cały czas w Pl i 3 lata 360t km.

Jeden kierowca zgodnie z tacho.

W podwójnej obsadzie to już wygląda inaczej ok 17-18t km miesięcznie. To i tak 1mln nie wykręcą w cztery lata.

 

Jazda w UK i nie tylko tam jest inna w wielu firmach auta chodzą na dwie zmiany dniówka i nocka. Kierowca bez problemu zrobi 700km a nawet więcej w 9 godzin jazdy bo jedzie z prędkością 96-98km/h po autostradach. Do tego zasada drop & swap czyli nie czeka na załadunek czy rozładunek tylko przeczepia naczepe.

 

Wtedy auto zrobi 1mln nawet w dwa lata.

Przypadek ciężarówki 1 900 t km jest ewenementem jak młode bmw z przebiegiem np: 700t km.

 

Praktycznie nie możliwe w Pl

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim stanie na pewno :roll: nawet jakby miał 250k km to za dużo jak za tak rozbite 520d. Swoją srogą ciekawe jak wygląda historia serwisowa tego auta :8)

 

68 tys - wymiana obydwu miechów, wymiana progu załadunkowego

125 tys - uszkodzona antena w szybie, wymiana tylnej szyby

240 tys - zerwany łańcuch rozrządu, robiona głowica, nowy rozrząd

355 tys. - wymiana turbiny

 

do przebiegu 401 tys, olej wymieniony 12 razy, hamulce z przodu i z tyłu wymieniane 4 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gdyby wymienić rozrząd przy ok 200 tys. km to nie byłoby niczego grubego :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.