Skocz do zawartości

F31 2014 r. Navi Professional a Business


82asik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Professional ma twardy dysk do zgrywania muzyki.

Można też podzielić ekran i wyświetlać więcej informacji.

Do tego idrive jest dotykowy, można po nim pisać palcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiec możliwe ze w 2013, ale na 100% były pro ze starym pokrętłem bo widziałem kilka sztuk.
Istnieje też możliwość że była kradzież i zamontowano już po liftcie. Spotkałem się z takim przypadkiem w 3jce...

 

Sent with handy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego pytam w tym wątku .

Jak mogę sprawdzić jak nazywa się moja wersja wyposażenia jeśli chodzi o monitor.?

Moje auto jest z 2013/14 roku i ma mały wyświetlacz i brakuje przycisku Nav.

Czy można za pomocą jakiegoś adaptera wyświetlić mapę z iPhone lub innego telefonu na monitorze czy muszę wymieniać całość czyli monitor plus idrive? Jeśli tak to na jaka wersje wyposażenia muszę wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po prostu nie masz nawigacji. Najtaniej by było założyć tę prostszą nawigację, czyli Entrynav. Można kupić za około 600-700 zł plus emulator 300-400 zł plus kontroler około 250-300 zł, no i montaż, kodowanie itd. Ta nawigacja ma ten plus że może pracować z dużym ekranem też, więc można sobie go wymienić (koszt około 1200-1500 zł). Możesz też pomyśleć o chińczyku na Androidzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zastanawiam sie na EntryNav - klopot jest tylko taki, ze auto mam ze stycznia 2012 - a z tego co wiem, byly inne kontrolery do iDrive przed 2013 rokiem. Pytanie: Czy ta nawi z 2014+ polubi sie z kontrolerem iDrive z 2012 roku?

Ew. kontroler wymienia sie pod rocznik auta, czy pod typ navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.