Skocz do zawartości

[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej


pawelgawel

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykły akumulator. Dodam, że auto stało parę dni nieruszone.

Najlepiej sprawdź sobie na wylaczonym silniku w ukrytym menu lub w apce po kilku godzinach postoju ile ma v. Powinien mieć powyżej 12, tym bym się najbardziej sugerował. Mój akumulator jak był już słaby, m. in. komp pokazywał to raz na jakiś czas na liczniku stosowną ikonka to miał 11,5-11.7

Sprawdziłem po nocy akumulator. Nie wiem czy dobrze bo jak otworzyłem auto to od razu miernik pod maskę i pokazało 12.35V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy temat aktualizacja FRM kasowanie błędu zwarcia czyli problem wygląda tak wyświetla błąd CC-372 BRAKE DISPLAY LEFT FAUL gdzie żarówkę sprawdzałem .wymienjalem i bez problemów się pali czyli coś w kablach wiec kasowalem w aplikacji i ciągle błąd pokazuje proszę o radę.Bmw e91 M47 2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CC-ID Brake Force Display Light Failure Left .w aplikacji funkcje serwisowe FRM prawie wszystkie błędy masz napisane po polsku ten i parę innych jest akurat po angielsku niemożna się pomylić sprawdź u siebie jak chcesz w ista pokazywał nr bledu FRM 9323 Second brake light /adaptive brake light left Faul. Frequency 29 Permanent fault no signal or value . Coś gdzieś czytałem o zminie wartości ale jestem laikiem w tych sprawach to moje pierwsze BMW i zaczynam z nim przygodę , jak na początkujacego wiem sporo i zarazem mało prosz o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś kasować skrzynię automatyczną i uczyć zgodnie ze schematem Pawła? Czy jest sens to robić? Olej wymieniony, czasem lekko szarpnie

 

U mnie po wymianie oleju był robiony reset. Po resecie jazda dynamiczna na odległość ok. 10km. Wszystko chodzi płynnie. Nic nie szarpie.

 

Moze mi ktos przyblizyc temat bo tez sie bieram do zrobienia adaptacji. Bede wdzieczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda dynamiczna? U mnie nie było nic po wymianie i myślę żeby przez b tool wyzerować uczenie i od nowa to zrobić.


Ps. Robić reset funkcji uczenia, czy reset adaptacji? Bo takie są tam opcje w funkcjach serwisowych w apce ??

 

W pierwszym poście masz podpięty link do instrukcji opisującej tryb adaptacji.

Kupię komplet felg styling 270
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj jadąc autem na sekundę zapaliła się sama kontrolka DTC i było odczuwalne szarpnięcie auta (ułamek sekundy tyle co się zapaliła kontrolka) i sama zgasła .


Podłączyłem apke i wyskoczyły dwa takie błędy.


d09552f65233.png


Ma to jakiś wpływ na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.