Skocz do zawartości

E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3


kkamo84

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ze te chinskie podjebki jak mowisz sa lepszej jakosci noz orginal bmw na f3x...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem do czynienia z chińskimi zamiennikami i oryginalnymi M-Performance, i różnica wielka, te nakładki to dramat, zero spasowania, nie wspomnę że nakładka na pedał gazu po prostu sobie leży na nim i tyle, nakładki bardzo śliskie. Ogólnie odradzam. Co do oryginalnych według mnie jest dużo lepiej, co najważniejsze są przykręcane, metal to metal a nie coś co tylko optycznie go przypomina. Wiadomo cena... Moje zdanie szukaj lepiej oryginalnych Edehlstahl lub Performance.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze trzeba sie powoli nauczyc kupowac w chinach bo to zaczyna byc juz standard z ali ktory sie z paypalem dogaduje. W chinach na jeden niby podobny model masz kilka wyrobow ktore sie roznia po prostu klasa produkcji. nie zapomnijmy ze "orginal bmw" jest rownierz produkowany w chinach przez te same fabryki tylko w wyzszym standarcie. te nakladki mozna znalesc za 20 euros i za 100 euros ale to nie te same nakladki.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dziś z odpowiednią końcówką. Wszystko pasuje. Nie mam ich tylko jak sprawdzić, bo dziś sucho i bez deszczu, a nie chce używać sprysków, bo auto umyte :mrgreen:

Czas pokaże jak się będą zachowywać, oby nie jak Valeo.

IMG_20180213_124722.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kiepskie chińczyki.nie idź tą drogą! ;) zapomnij o pedałach dopóki nie dorwiesz tych edelstahl. inaczej będziesz żałował.mówię Ci. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko wiesz 500 zł. Za nakładki to lekka przesada jak już pisałem wcześniej. A gdzie jeszcze do tego podstąpnica :wink:

Szukam Po prostu alternatywy i dlatego pytam.

To, że chińczyk, to wiem. Niekoniecznie musi być złej jakości :wink: ciekawe jak z dopasowaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja swój edelstahl kupiłem z ogłoszenia na tym forum za 250zl nowe,ale szukałem na spokojnie. Najgorzej jak się chce od razu. Wtedy na ogół się przepłaca ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciemno bym wziął za tyle. No nic faktycznie mi się nie śpieszy, ale też nie chce mi się codziennie przeszukiwać portali aukcyjnych, żeby trafić taką okazję jak Ty :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciemno bym wziął za tyle. No nic faktycznie mi się nie śpieszy, ale też nie chce mi się codziennie przeszukiwać portali aukcyjnych, żeby trafić taką okazję jak Ty :wink:

 

"subskrybuj wyszukiwanie", czyli dodaj je (wybrane słowa, hasła etc) do obserwowanych i zaznacz, by codziennie rano dostawać maila z ofertami :) ja jak czegoś poszukuje to w ten sposób. Rano mam maila z kilkoma ogłoszeniami. Oczywiście nie ma wszystkich, bo faktycznie najlepsze schodzą szybko, ale czasem się udaje coś trafić ;)

 

powodzenia ! :lol:

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ma ktoś jakiś miernik, żeby sprawdzić aku? :wink: Po ostatnim wyładowaniu podczas czyszczenia auta, po nocy przy pierwszym odpaleniu zapala sie kontrolka aku? Chyba aku na wykonczeniu? Odpala bez problemu i wyskakuje ona tylko przy pierwszym odpaleniu po nocy. Później już jej nie ma i błąd też się nie zapisuje na desce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z grubsza można sprawdzić i carly i btoolem.

Ja codziennie rano patrzyłem na parametry aku, bo zastanawiałem się jak działa grzanie świec, a dokładniej ikonka kiedy się zapala, nvm..

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20180223_112204.jpg

IMG_20180223_112158.jpg

IMG_20180223_112212.jpg

Zdjęcia bezpośrednio po myciu auta. Ładnie spływa brud i woda. Po wyjechaniu lekki wiatr i nie ma wody na aucie :wink:

Kontrolka Aku dziś się nie zapaliła rano. Chyba przejeżdżę już do wiosny, a nowy kupię na następny sezon zimowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jednak iksy strasznie brzydko stoją... Obniżałeś ją?

Nie wiem czy brzydko stoją ale mi się podoba, sam mam x-driva i jakoś mi to nie przeszkadza a przynajmniej nie obawiam się że gdzieś zawisnę :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze kolega Czerwony :wink:

Ale z drugiej strony troszkę kusi, żeby ją delikatnie obniżyć :mrgreen: wyglądała by bardziej rasowo :P

Pajeri91 dzięki, ale to są 19" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.