Skocz do zawartości

320i,X,M pakiet, pełny MG motorsport, Stage 3-Sprzedam!


alph

Rekomendowane odpowiedzi

Czas szybko leci i znowu pare rzeczy weszło:-)


Układ wydechowy juz jest cały od DP, sportowy katalizator, zwiększona średnica i końcowy na dwie strony. MG Motor Sport to klasa sama w sobie. Polecam.


Pracuje pięknie. Efekt strzałów mega wzmocniony. Niestety minus to cold start i budzenie wszystkich w garażu podziemnym. :mad2:


Dodatkowo silnik dostał cały nowy łańcuch, pompę i itd. Komplet wyszedł dość drogo ale zrobiony w Hypertechu w Warszawie więc liczę na chwilę spokoju.


Jednak zasada, że jak coś zrobisz, to coś siądzie dlatego znowu odzywa się xdrive.


Teraz po głowie chodzi Wagner i turbo hybrydowe.


Czas pokaże.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Dobrze działasz, ale co się dzieje z xdrive? Przecież stosunkowo niedawno go regenerowałeś, to więc i nie dużo zrobiłeś kilometrów?
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Będę wdzięczny za cene na priv downpipe, zamierzam w swoim zrobić ze sportowym katem.... Tylko trochę się boję utraty gwarancji.... Po chipie też mogą dojść (a mam) ale jednak sport kat + downpipe zmienia dźwięk i jest widoczny....

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze działasz, ale co się dzieje z xdrive? Przecież stosunkowo niedawno go regenerowałeś, to więc i nie dużo zrobiłeś kilometrów?

 

Niestety znowu szarpie.


Tak to jest jak naprawę robisz żeby było taniej. Ja miałem tylko wymieniane jakieś tarczki, bez łożysk itd. Teraz będę robił komplet. Niestety koszt jest 3 razy większy więc będzie znowu bolało.


Od naprawy zrobiłem jakieś 20-25 000 km.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za cene na priv downpipe, zamierzam w swoim zrobić ze sportowym katem.... Tylko trochę się boję utraty gwarancji.... Po chipie też mogą dojść (a mam) ale jednak sport kat + downpipe zmienia dźwięk i jest widoczny....

Pozdrawiam

 

DP, CP i katalizator - widać jak podniosą na podnośniku i będę się przyglądać ale napewno słychać i tutaj nie oszukasz :cool2:

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok, dzięki. Teraz krzyczo 2500 zł. Chyba ich pogniotło :duh:

 

Wracając do tematu hałasującego stelaża: zamknąłem się się w 400 zł. 300 zł fotel z portalu aukcyjnego. Z tego siedziska za stówkę przełożyli mi kumple stelaż do mojego fotela. Mam więc hybrydę: „nowy” stelaż i stare gąbki + tapicer :duh: :mrgreen: I ciszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodatkowo silnik dostał cały nowy łańcuch, pompę i itd. Komplet wyszedł dość drogo ale zrobiony w Hypertechu w Warszawie więc liczę na chwilę spokoju.

.

 

No właśnie ciekaw jestem, czy za ich cenami idzie też jakość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodatkowo silnik dostał cały nowy łańcuch, pompę i itd. Komplet wyszedł dość drogo ale zrobiony w Hypertechu w Warszawie więc liczę na chwilę spokoju.

.

 

No właśnie ciekaw jestem, czy za ich cenami idzie też jakość :mrgreen:

 

Na chwilę obecną miałem u nich 3 wizyty (2 samochody). Tanio nie jest ale w mojej ocenie jakość usług jest wysoka i wg mnie święty spokój nie ma ceny. Nie jestem mechanikiem, a zwykłym użytkownikiem interesującym się motoryzacją i na tyle co się orientuje nie robią lipy i mechanicy od nich znają się na robocie i robią bardzo solidnie.


W razie dalszych pytań pisz na prv.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko myślę nad takim dyfuzorem mam pojedynczą rurę więc i tak coś muszę zrobić myślę nad 2 opcjami

Pierwsza to dwururka plus performance dyfuzor

Druga podobne rozwiązanie do Twojego czyli 2 pojedynki z obu stron czy mógł być mi podać średnicę wydechu końcowego bo masz bardzo ładnie spasowane z dyfuzorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

uffff projekt 'chyba' zamknięty:-)


Wjechał ostateczny program na poziomie Stage 3. Przeskalowaniu uległy też zegary i pewnie lada dzień będzie test na racelogicu:-)


Poniżej fotki zegarów przed i po zmianie oraz filmik strzałów.


Niestety strzały musieliśmy wyłączyć bo były cały czas. Chłopaki pracują nad tym żeby były tylko na sport+.


Przed :


5759d884e3707786.jpg


Po:


1db1ea9876dba791.jpg


Strzały:


Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Daj znać ile PS i nm :)

A czy czasem przy programowaniu sterownika sportowe zegary same się nie przeskalowuja??

U mnie po chipie same zmieniły wartości....

Ciekawe jak czasy?

Pozdrawiam :mrgreen:

PS. Strzały w każdym trybie to średni wybór, fajnie jak to ogarna...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać ile PS i nm :)

A czy czasem przy programowaniu sterownika sportowe zegary same się nie przeskalowuja??

U mnie po chipie same zmieniły wartości....

Ciekawe jak czasy?

Pozdrawiam :mrgreen:

PS. Strzały w każdym trybie to średni wybór, fajnie jak to ogarna...

 


Zegary same się nie przeskalowują. Przy pierwszym programie mi tego nie zrobili i dochodziłem do odcinki:-)


Strzały w każdym trybie to masakra, nie dojechałbym chyba do domu z dowodem rejestracyjnym.


Czas- jak tylko będę miał to wrzucę.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema

Te strzały to faktycznie popraw bo do bani to brzmi

Mógłbyś wrzucić z bliska foto końcówek wydechu? Fajnie się spasowały na aucie, to są 100 czy 90? Szukam jakichś ładnych bo te seryjne to takie śmieszne lufki nie w moim guście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Te strzały to faktycznie popraw bo do bani to brzmi

Mógłbyś wrzucić z bliska foto końcówek wydechu? Fajnie się spasowały na aucie, to są 100 czy 90? Szukam jakichś ładnych bo te seryjne to takie śmieszne lufki nie w moim guście :P

 

Średnica 100 mm.


Fotke mam tylko taką od ręki :


ea709fbb88bbf021.jpg

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć,


Wczoraj udało mi się dołożyć tempomat. Jest to banalnie proste jak macie limiter. Wystarczy zmienić przyciski na kierownicy i zaprogramować 3 rzeczy. Działa i jest super. Dzisiaj stwierdzam bo krótkiej zabawie, że jak można wybrać automat i nie wybrać tempomatu na trasy?


Poniżej kilka zdjęć


Kierownica przed wymianą przycisków:


http://imageshack.com/a/img922/6576/H6fZh1.jpg


Kierownica po wymianie przycisków:


http://imageshack.com/a/img924/8995/8LCOlK.jpg


Wyświetlacz po uruchomieniu tempomatu:


http://imageshack.com/a/img924/7598/BM5rqK.jpg


Na dalsze mody niestety muszę czekać w kolejce:-)

Witam

Możesz podać te trzy kodowania które wartości trzeba zmienić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Panowie,


Jak ktoś jest zainteresowany to zaczynam sprzedaż mojej 3. Odbiór końcem lutego.


Sprzedaz na fakturę VAT lub przejęcie leasingu (12 rat plus wykup).


Jak umyje brudasa to zrobię zdjęcia i wstawie ogłoszenie:-)

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam jako nowy właściciel :D


Autko odebrałem wczoraj, po jednej trasie już wiem, że będę chciał je jakoś wygłuszyć, szum przy 140-150km/h wydaje mi się większy niż w passacie b5... Poza tym bajka, prowadzi się super :D


Mam też kilka planów co do niej, póki co myślę o czarnej lotce, oklejeniu dachu i lusterek na czarno oraz lakierowaniu felg na czarno (z tym muszę jeszcze pomyśleć, bo felgi nie są nowe, więc nie wiem, czy dałoby się je jakoś zregenerować i jaki byłby tego koszt).


Mam tylko nadzieję, że nie zaskoczy mnie nic większego poza xdrive, rozrządem, czy pompą oleju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu nie bierz sie. Najlepiej to proszkowo polakierowac. Rozrzut cen moze byc spory. We Wroclawiu przykladowo spokojnie ogarniesz 4 felgi za 600pln w katalogowym kolorze bez napraw. Oczywiscie jesli trzeba cos naprawiac to wiadomo koszt wiekszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu nie bierz sie. Najlepiej to proszkowo polakierowac. Rozrzut cen moze byc spory. We Wroclawiu przykladowo spokojnie ogarniesz 4 felgi za 600pln w katalogowym kolorze bez napraw. Oczywiscie jesli trzeba cos naprawiac to wiadomo koszt wiekszy.

 

Nie no, samemu w życiu bym nie lakierował :D Za to może spróbuję z tym oklejaniem, bo od dłuższego czasu się tym interesuję i coś tam wiem w teorii, ale kto wie jak wyjdzie w praktyce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.