Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

DY19406 mam F11 520D 2013 czy też dotyczy wymiana?

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DY19406 mam F11 520D 2013 czy też dotyczy wymiana?

 

Jest akcja na chłodnicę EGR

Dzięki już zgłosiłem do ASO BMW Smorawińskiego Poznań

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w roli formalności proszę o sprawdzenie akcji serwisowej dla ...D699123.


Byłem tu 23 stycznia

https://www.reisacher.de/bmw/unternehmen/standorte/memmingen/


po otrzymaniu listu o akcji serwisowej i podałem dane kontaktowe i powiedzieli, że może marzec, kwiecień i kazali czekać na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Większość B47,B57 jak i N47 mają tzw. naprawę gwarancyjną w razie wycieku z chłodnicy EGR czyli gdy ubywa płyn chłodzący udajemy się do ASO.

Nawet gdy miałeś już wymienioną, a ten model chodnicy okaże się wadliwy, będzie następna akcja wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, na serio ? Takie rzeczy można sobie sprawdzić samemu… naprawdę…

Pierwsza strona po wyszukaniu w Google „akcje serwisowe BMW” :


https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html


Jak coś znajdzie po wpisaniu VINu to tel do ASO i po temacie…

 


Wybacz, ale ja nie mam ASO, mieszkam za granicą i skoro zobaczyłam, że na tym forum ktoś mógłby mi pomóc, to nie mogłam zapytać? Myślę, że jeżeli nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie, to wcale nie powinieneś się udzielać. Kto pyta nie błądzi. Powiem jeszcze, że wyszukałam, wiem że mój samochód podlega dwóm akcjom serwisowym, mam kody, ale nie znam ich znaczenia i nie znalazłam w Google na to odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz ile czasu poświeciłaś, żeby wyszukać czego dotyczą Twoje akcje? Przez ten czas, który Ci zajął na zaresjtrowanie się dzisiaj na forum i napisanie pytania już byś miała odpowiedź czego one dotyczą...

Ale rozumiem, ze wolisz, żeby ktoś odwalił za Ciebie robotę. Co chwilę te same pytania o to samo...


Oczywiście masz prawo pytać, tak samo jak ja mam prawo się wypowiedzieć. Nie rozumiem dlaczego uważasz że nie powinienem się udzielać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz ile czasu poświeciłaś, żeby wyszukać czego dotyczą Twoje akcje? Przez ten czas, który Ci zajął na zaresjtrowanie się dzisiaj na forum i napisanie pytania już byś miała odpowiedź czego one dotyczą...

Ale rozumiem, ze wolisz, żeby ktoś odwalił za Ciebie robotę. Co chwilę te same pytania o to samo...


Oczywiście masz prawo pytać, tak samo jak ja mam prawo się wypowiedzieć. Nie rozumiem dlaczego uważasz że nie powinienem się udzielać...

 


Poświęciłam sporo czasu, a gdy nie mogłam nigdzie tego znaleźć, wolałam zapytać na forum. :) Myślę, że to nic złego i mogłeś powstrzymać się ze swoim komentarzem. Gdybym znalazła wszystkie informacje, które mnie interesują, nie zasmiecalabym forum moim pytaniem. I proszę, jeżeli nie chcesz mi pomóc, to daruj sobie dalsze odpowiedzi, one nic nowego nie wnoszą, a ktoś kto będzie chciał mi pomóc, zrobi to bez zbędnego gadania. :) Pozdrawiam Cię i życzę miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,


Bardzo proszę o sprawdzenie czy moja F36 załapie się na akcje serwisową chłodnicy EGR?



VIN: WBA4E91010G597833.


Z góry dziękuję za informację.

 

10011400500

Kontrola i ew. wymiana chłodnicy recyrkulacji spalin


10013510300

Programowanie sterowników (DDE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tutaj nowy proszę o wyrozumiałość.

Mam zaległą akcje o nr 0013510300. Z tego co wiem to kodowanie sterowników. Posiadam chip i start/stop off.

Czyli po akcji wszystko wylatuje. Warto robić tą zmianę? Czy np obserwować stan płynu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.