Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

@Kruk - zerknąłbyś na mój VIN? D367114

Na stronie https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html

mam info, że jest akcja "Kod akcji technicznej: STOP011056"

Trochę szybko, wymieniali mi przecież w lutym 2021...

 

Mi sprawdzali w 2020 a dziś po tel do aso zaprosili na wymianę. Więc znów Ci wymienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
@Kruk - zerknąłbyś na mój VIN? D367114

Na stronie https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html

mam info, że jest akcja "Kod akcji technicznej: STOP011056"

Trochę szybko, wymieniali mi przecież w lutym 2021...

 

Niestety "lepsza" seria chłodnic też jest wadliwa, stąd dalsze akcje ;)

Ja się cieszę jak wymieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

U mnie też się pojawiło STOP011056 a rok temu miałem założoną nową.

Trzeba będzie się umówić.


Edit: dzwoniłem do Smorawińskiego i podobno akcja dotyczy partii chlodniczek ale jeszcze nie ma rozwiązania, jeszcze nie wzywają do siebie na sprawdzenie i trzeba czekać na kontakt.


Swoją drogą jak rok temu byłem na wymianie to i tak usłyszałem że nawet w nowych problem może wystąpić ponownie więc co jakiś czas zerkam na poziom płynu.

U mnie teraz siedzi chłodniczka z 30.12.2020 z przebiegiem 40kkm. Poprzednia była z 18.03.2018 i "wytrzymała" 167kkm.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje czy przy wymianie chłodnicy EGR aktualizują soft silnika? Jaki jest najnowszy ilevel do 530 d z 2015 roku? Ja miałem aktualizacje w 2019 roku. Od 2 lat mam program zrobiony i teraz nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A czy ktoś się orientuje czy przy wymianie chłodnicy EGR aktualizują soft silnika? Jaki jest najnowszy ilevel do 530 d z 2015 roku? Ja miałem aktualizacje w 2019 roku. Od 2 lat mam program zrobiony i teraz nie wiem.

 

Jeśli jest akcja na aktualizację DDE to to zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje czy przy wymianie chłodnicy EGR aktualizują soft silnika? Jaki jest najnowszy ilevel do 530 d z 2015 roku? Ja miałem aktualizacje w 2019 roku. Od 2 lat mam program zrobiony i teraz nie wiem.

 

Jeśli jest akcja na aktualizację DDE to to zrobią.

 

Jest tylko ta STOP011056

Nic wiecej.

A orientuje się się jaki jest najnowszy e level do F11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje czy przy wymianie chłodnicy EGR aktualizują soft silnika? Jaki jest najnowszy ilevel do 530 d z 2015 roku? Ja miałem aktualizacje w 2019 roku. Od 2 lat mam program zrobiony i teraz nie wiem.

 

Wczoraj moje aso nie potrafiło mi odpowiedzieć na to. A pytałem bo mam wirusa i nie chce się go pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Edit: dzwoniłem do Smorawińskiego i podobno akcja dotyczy partii chlodniczek ale jeszcze nie ma rozwiązania, jeszcze nie wzywają do siebie na sprawdzenie i trzeba czekać na kontakt.

Dzwoniłem do Bawarii - powiedzieli, że na razie to zapowiedź akcji, jeszcze nie wzywają i nie umawiają. Jeśli byłem na akcji u nich, to będą wzywać. Listownie :D

Trzeba sobie ustawić przypomnienie :wink:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzwoniłem do Bawarii - powiedzieli, że na razie to zapowiedź akcji, jeszcze nie wzywają i nie umawiają. Jeśli byłem na akcji u nich, to będą wzywać. Listownie :D

Trzeba sobie ustawić przypomnienie :wink:

To ja usłyszałem, że będą dzwonić :D oby obyło się bez aktualizacji.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: dzwoniłem do Smorawińskiego i podobno akcja dotyczy partii chlodniczek ale jeszcze nie ma rozwiązania, jeszcze nie wzywają do siebie na sprawdzenie i trzeba czekać na kontakt.

Dzwoniłem do Bawarii - powiedzieli, że na razie to zapowiedź akcji, jeszcze nie wzywają i nie umawiają. Jeśli byłem na akcji u nich, to będą wzywać. Listownie :D

Trzeba sobie ustawić przypomnienie :wink:

 

Bońkowscy w Szczecinie już umawiają. Mam na 4 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
oby obyło się bez aktualizacji.

Oby, bo u mnie też program... i będę trochę w kropce.

Przy okazji zapytałem o jakiś szybki przegląd zawieszenia, skoro już tam będę - typowe stuki, żeby kumaty mechanik zerknął, przejechał i powiedział czy amortyzatory, czy przekładnia. Spoko - 1000zł. Chyba zadzwonię jeszcze do innego ASO. Zwłaszcza, że w Szczecinie już umawiają.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy na grupie. Dopiero co kupiłem F11 3.0d

Dzisiaj sprawdziłem błędy i mam błąd od EGR 255C00.

Czytam wątek i zastanawiam się czy na mój egzemplarz jest akcja serwisowa. Jak to sprawdzić?

WBAMW91000DV01916

 

Twoje auto w styczniu 2020 r. mialo robioną diagnostyke ws szczelnosci ukladu recykulacji spalin, gdzie stwierdzono wade i ją wymienili.


Aktualnie auto nie posiada aktywnych akcji technicznych, ani bezplatnych napraw pogwarancyjnych.

Przemku, mam pytanie. Pisałeś że stwierdzono wadę i ją wymienili. Co takiego wymienili? EGR? Kolektor dolotowy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Chyba zadzwonię jeszcze do innego ASO. Zwłaszcza, że w Szczecinie już umawiają.

Informacyjnie, dzwoniłem do Inchcape. Trochę więcej powiedzieli. Akcja pojawiła się 21 października i nie wiedza jeszcze czego dokładnie dotyczy - wymiany, sprawdzenia, naklejenia naklejki? :wink: a jest akcją STOP, więc auto zostaje do rozwiązania akcji, z którą nie wiedzą co robić :D Zostaje w teorii, bo nikt na silę auta nie zatrzyma, ale podpisać trzeba kwit, że co złego, to nie fabryka :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.