Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ja miałem wymienianą chłodnicę dwa lata temu na akcji serwisowej. Jednak płynu ponownie ubywa. Dzwoniłem do ASO z zapytaniem o część, jednak przy okazji zapytałem co w takiej sytuacji. Ktoś miał się odezwać, ale telefon ponad miesiąc milczy... :shock: Generalnie chyba nie mogę polecić Bawaria Motors Janki. :cry:

Mogę prosić o sprawdzenie DX10274 czy coś tam nie widnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja miałem wymienianą chłodnicę dwa lata temu na akcji serwisowej. Jednak płynu ponownie ubywa. Dzwoniłem do ASO z zapytaniem o część, jednak przy okazji zapytałem co w takiej sytuacji. Ktoś miał się odezwać, ale telefon ponad miesiąc milczy... :shock: Generalnie chyba nie mogę polecić Bawaria Motors Janki. :cry:

Mogę prosić o sprawdzenie DX10274 czy coś tam nie widnieje?

Widnieje ze jest akcja jesli zglosisz problem. Moze zmien ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Samochód kupiłem 2 tygodnie temu. Czy mogę prosić i sprawdzenie mojego autka na akcję serwisową?

Win :WBAMX11090DY08371

Dodam, że wywala mi błąd.

MOTOR (!) [silnik]

290900 Air system, air to EGR mass flow plausibility: measured air mass compared to the calculated air mass too high

255B00 Exhaust gas re-lead author, position control: the valve is too far to the positive rule closed/deviation


Czy to będzie powiązane z tymi akcjami na EGR? Auto z 2012r. Silnik N47 2.0d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taka akcje



1INFO211056

Czynność serwisowa w przypadku skargi klienta (SACC): Temat „Chłodnica recyrkulacji spalin Nx7”

 





Ale to nic powiązanego z moimi błędami. One dotyczą samego zaworu EGR. Mam rację? A wymiana chłodnicy EGR pewnie w przypadku wycieków.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Siemka, będę wdzięczny za sprawdzenie vinu: P434063 i A907508 :D :D

 


P434063 jest akcja na przewód + akumulatora


A907508 jest akcja na wtyczkę regulatora dmuchawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.