Skocz do zawartości

jak naprawic przepływomierz szybko??


25375

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich pytanie jak w temacie i jeżeli ktoś zna odpowiedż to będę wdzięczny-jestem nad morzem i niemam dojścia do części-a po strzale z gazu padł przepływomierz i teraz chodzi nierówno-pali jak smok i gaśnie.proszę o porady i dokładny opis co zrobić-bede wdzieczny :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś odpiął przepływkę? Przejdzie wtedy w tryb awaryjny i dojedziesz do celu? Sorry że więcej nie pomogę, ale przepływki szybko nie da się naprawić (o ile wogóle się da :roll: ?)
Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda, że jest to wieko od trumny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak napisal Remlen. Nie da rady szybko naprawic przeplywki. Zajmuja sie tym specjalistyczne warsztaty.

 

Jeszcze jak jest przyplywka z klapka i klapka sie zablokuje to mozna jakos probowac odgiac tak abynie chaczyla, jednak z tego co sie orientuje to twoje autko ma juz nowszy typ przeplywomierza i najlepiej bedzie ja odpiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie po odpieciu przeplywki,chodzi tak samo(wyjelem wtyczke -potem wlozylem i zadnej roznicy)-niestety te wakacje beda kosztowne,dzwonilem do foty w gdyni,takze musze podjechac 100km i wydac 1200 zeta,ale nie mam wyjscia-tak nie idzie jezdzic i smierdzi paliwem :mad2: :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz dokładnie wszystkie węże u mnie po strzale spadł przewód z silniczka krokowego odpiołem przpływkę i poza brakiem chamulców(brak podciśnienia)nie było czuć różnicy zanim kupisz nową przepływkę pojedz do jakiegoś warsztatu w 3mieście lub po drodze poproś któregoś kolegi z okolic 3miasta niech Ci poleci warsztat zapach paliwa świadczy o nieszczelności układu paliwowego no chyba że tak go zalewa że leje ci się przez wydech na mój węch to nie przepływka sprawdz wszystko zanim wydasz 1200zet no bo co zrobisz jak to nie to :duh:

srawdz tam może mają używkę http://www.bmwok.etm.pl/ zawsze taniej :D

nie wiem jak daleko to od ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moj 3 przeplywomierz bedzie tym roku,wiec to napewno to-w rumii dostałem na szrocie używkę za 250 złotych i jest wszystko ok :cool2: co do zapachu to jest wina przepływomierza,bo żle odczytuje i żle podaje(koło 30-40 litrow na trasie na 100km :duh: )

ale gdyby mial ktos namiar na profesjonalna firme i adres,to po powrocie chetnie wyslalbym do naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, troche dziwnie jak dla mnie. To jest przeciez m62 przepływka przelotowa a nie klapkowa, mogla sie uszkodzic ale nie powodowała by az tak strasznych miedomagań, a moze wysunął sie regulator biegu jałowego albo nastapila nieszczelnosc w układzie dolotowym od tego strzału???

 

 

pozdr

CARFIX BMW

Pełny serwis pogwarancyjny.Kodowanie i programowanie, indywidualizacja ustawień. Aktualizacja oprogramowania. Dostęp do serwera online(OSS),ASAP oraz Werkstatt information recherche (WIR). Cześci nowe - parts sales support (PASS) i używane do BMW.

Szczecin ul.Mieszka I 61a

Tel.692377209

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.