Skocz do zawartości

E60 2004 Staszów WBANA51060B030443


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/piekne-bmw-525i-192km-manual-xenon-af18-153tys-i6641050332.html

 

VIN WBANA51060B030443

Type code NA51

Model 525I (EUR)

E-F-R series E60

Series 5

Type LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M54

Displacement 2.50

Power 141 (192 hp)

Drive HECK

Transmission MECH

Paint code A08 - SILBERGRAU METALLIC

Upholstery code ABAT - STOFF EDWARD/ANT

Prod.date 2004-06-17

 

 

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

P7RN Driver Package

S8SA Navigation access request,country-spec.

S8SB Telematics access request,country-spec.

S8SC Telematics access request,country-spec.

S8SP Control unit COP

S320 Deleted, model lettering

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S540 Cruise control

S548 Kilometre speedo

S588 BMW LA wheel, star spoke 115

S606 Navigation system Business

S698 Area-Code 2 for DVD

S785 White direction indicator lights

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

 

Witam ponownie :) Znalazłem takie E60. Brak skóry, iDrive jest, godna polecenia czy nie bardzo? Może ktoś oglądał i ma jakieś uwagi dotyczące tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po fotkach nie wygląda źle, nie była serwisowana w ASO więc raczej trudno będzie ustalić rzeczywisty przebieg.

Ale tak z innej beczki, to te felgi są chyba repliką S72 do serii 3.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oczywiście "ważne tablice", "możliwość powrotu autem na kołach". :evil:

 

Reflektory to chyba spolerowali razem z lakierem. Lepiej sobie nie wyobrażać jak będą wyglądały za 2-3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie kilku wpisow w ksiazce > ten sam dlugopis, ten sam charakter pisma.

 

Oj tam czepiasz się :norty: .... Niemce mają po prostu bardzo dobre długopisy, które piszą przez 2-3 lata - a niekiedy nawet dłużej. Ja mam wrażenie, że nawet wydanie pojazdu w 2004 roku pisane jest tym samym środkiem piśmienniczym.

 

Jeśli macie taką wiedzę - to podzielcie się ze mną - dlaczego w książce serwisowej E60 525i widnieje dieselkraftstofffilter

 

Czy książki są uniwersalne - czy też ta nie pasuje do auta :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie taką wiedzę - to podzielcie się ze mną - dlaczego w książce serwisowej E60 525i widnieje dieselkraftstofffilter

 

Czy książki są uniwersalne - czy też ta nie pasuje do auta :?:

Książki są uniwersalne, przed chwilą sprawdziłem swoja.

Edit

Rozkład rubryk w mojej wygląda zupełnie inaczej niż w tej.

Taki rozkład mialem w e39.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zdjecie kilku wpisow w ksiazce > ten sam dlugopis, ten sam charakter pisma.

Oj tam czepiasz się :norty: .... Niemce mają po prostu bardzo dobre długopisy, które piszą przez 2-3 lata - a niekiedy nawet dłużej.

Ja mam wrażenie, że nawet wydanie pojazdu w 2004 roku pisane jest tym samym środkiem piśmienniczym. .

Piotr 2569 - spadłem z fotela jak przeczytałem ostatnie zdanie Twojego wpisu.

Ale przyglądam się - i faktycznie - coś tu pachnie...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No tak, tylko jeżeli dokument z Dekry jest oryginalny, a to się da sprawdzić mając go w ręku, to ciężko tu ten przebieg podważać.

 

Ja bym w ogóle na wstępie spytał tego sprzedającego, jakim cudem te wszystkie jego "piękne" samochody mają ważne tablice. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr 2569 - spadłem z fotela jak przeczytałem ostatnie zdanie Twojego wpisu.

 

:cool2:

 

No tak, tylko jeżeli dokument z Dekry jest oryginalny, a to się da sprawdzić mając go w ręku, to ciężko tu ten przebieg podważać.

 

Hmmm - nie wiem czy ktoś tu podważa przebieg - natomiast Dekra chyba nie jest instytucją prowadzącą działania śledcze co do przebiegów - czyż raczej nie wpisują tego co widnieje na "blacie" :?:

 

 

Tak czy inaczej - życzę wszystkim kolegom i koleżankom z forum WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hmmm - nie wiem czy ktoś tu podważa przebieg - natomiast Dekra chyba nie jest instytucją prowadzącą działania śledcze co do przebiegów - czyż raczej nie wpisują tego co widnieje na "blacie" :?:

[/b]

 

A ASO to nie wpisuje tego co widnieje na "blacie"? Tą logiką to wszystkie wpisy, nawet te w bazie BMW są nic nie warte. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś pisałem, nie w Staszowie tylko chowa auta w dziupli w Szydłowie koordynaty 50.580367, 20.998077. Lubił pisać książki serwisowe, zaniżać przebiegi z 350k na 150k. Lubi również zaniżać ceny na umowie. Urząd skarbowy prowadzi dochodzenia. Może się zmienił na lepsze? Nie wiem :).
Było: 306 1.4 98> Espace 2.1d 94> 850 2.5 96> 318tds 97> W638cdi 2.2 00> 525tds 98> W169 1.5 05> 316i 90> 324td 89> 525tds 96> W124 300CE 90> Mondeo 2.0tdci 02> 525td 95> W203 2.0 01> 520i 98> 522i 00> 525i 01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ASO to nie wpisuje tego co widnieje na "blacie"? Tą logiką to wszystkie wpisy, nawet te w bazie BMW są nic nie warte. ;)

 

Wpisuje co wielokrotnie było tutaj też pokazywane.....

 

Dlatego też dokumentację do auta trzeba badać całościowo - analizować nie tylko poszczególne wpisy - lecz także przyglądać się całości. Co było robione, kiedy, jakie odstępy i na zdrowy rozsądek przestać szukać 10 letnich aut z przebiegami 5 cyfrowymi za okazyjne pieniądze.

 

mmw - otwórz oczy, spójrz na książkę serwisową tego E60 i powiedz mi czy widzisz to samo co ja :?: :?: :?:

 

wydanie auta 09.07.2004 <---- spójrz na sposób pisania cyfry 4

serwis 03.01.2013 <----- spójrz na podpis oraz sposób pisania cyfry 4

serwis 29.04.2014 <----- spójrz na podpis ( inny niż poprzednio ) oraz na sposób pisania cyfry 4

serwis 15.12.2014 <----- spójrz na podpis ( taki sam na ja pierwszym serwisie ) oraz na sposób pisania cyfry 4

 

chcesz dalej mi wmówić, że ta sama osoba nie wpisywała książki serwisowej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja Ci nic nie chcę wmówić i nie twierdzę, że książka jest autentyczna. Pisałem tylko o dokumencie DEKRA i o tym, że dopiero na żywo można sprawdzić czy jest autentyczny, czy jakimś wyrzeźbionym wydrukiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ASO to nie wpisuje tego co widnieje na "blacie"? Tą logiką to wszystkie wpisy, nawet te w bazie BMW są nic nie warte. ;)

 

Wpisuje co wielokrotnie było tutaj też pokazywane.....

 

Dlatego też dokumentację do auta trzeba badać całościowo - analizować nie tylko poszczególne wpisy - lecz także przyglądać się całości. Co było robione, kiedy, jakie odstępy i na zdrowy rozsądek przestać szukać 10 letnich aut z przebiegami 5 cyfrowymi za okazyjne pieniądze.

 

mmw - otwórz oczy, spójrz na książkę serwisową tego E60 i powiedz mi czy widzisz to samo co ja :?: :?: :?:

 

wydanie auta 09.07.2004 <---- spójrz na sposób pisania cyfry 4

serwis 03.01.2013 <----- spójrz na podpis oraz sposób pisania cyfry 4

serwis 29.04.2014 <----- spójrz na podpis ( inny niż poprzednio ) oraz na sposób pisania cyfry 4

serwis 15.12.2014 <----- spójrz na podpis ( taki sam na ja pierwszym serwisie ) oraz na sposób pisania cyfry 4

 

chcesz dalej mi wmówić, że ta sama osoba nie wpisywała książki serwisowej :?:

 

Oczywiście piłka zawsze jest po stronie internautów i forowiczów, ale ciężko posądzać handlarza o dbanie o takie szczegóły jak np to że podrobi pieczątkę i umiejscowi miasto z pieczątki w pobliżu miasta autentycznego badania technicznego, miejsca zamieszkania właściciela lub odwrotnie

 

Firma Auto Marx istnieje naprawdę...no ale to akurat nie jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.