Skocz do zawartości

e46 przód od polifta - do przedlifta da rade??


fachowiec83

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Dzisiaj miałem dzwona.... i w sumie się zastanawiam, czy przód od polifta pasuje Plug&Play do przedlifta ? Widzę tylko, że koszt samej maski jest sporo droższy a do tego lampy, blotnik, zderzak... - nie wiem czy to nie będzie skórka za wyprawkę...

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem na żywo taki przeszczep jak auta szukałem. Na którymś forum poświęconym BMW było na ten temat co nieco i z tego co pamiętam to pas przedni do wymiany, kierownice powietrza itd, sporo gratów potrzeba. plug&play na pewno pasuje maska od polifta do przedlifta (delikatnie nachodzi na lampy ale ponoć nie przeszkadza to postaram się tez znaleźć zdjęcie

 

poka foty czy bardzo źle jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja czarnula wygląda jak po szkodzie parkingowej... ale rywal... sami zobaczcie... Maska od po lifta i reszta z przedlifta to druciarstwo... widziałem na allegro takiego batmobila.... chyba jednak odpucuje swoje nadwozie :) Edytowane przez fachowiec83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nawet bym się nie zastanawiał i szukał maski z polifta, pewnie w kolor znajdziesz, tylko tak jak napisałeś, że to druciarstwo dla Ciebie..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kupuj ori używki, nie szukaj w najtańszych tylko tam gdzie jest zaznaczone, że lampa jest w wersji europejskiej. Nie kupuj zamiennika zderzaka, bo nie pasuje. Napisałeś, że maska z polifta to druciarstwo a sam zderzak przedni z m-pakietu może być..nie będzie to dobrze wyglądać :?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do wymiany wszystko poza lewym błotnikiem i lewej lampy z kierunkiem. Jeśli już zdecydowałeś zostać przy przedlifcie to trudno, ale rzadko się zdarza taka okazja aby jednak trochę odmłodzić auto bądź co bądź małym kosztem ;) bo i tak musisz robić cały przód. A dla potencjalnego kupca w przyszłości zawsze można zrobić kilka fotek aby nie miał wątpliwości dzwon - nie dzwon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zostaje przedlift... Jedynie co rozwazalem to całość od polifta ale sama uzywana maska kosztuje ponad 800 pln, reflektory tez drozsze, blotniki, pas.... a nawet nerki.... wiec koszt chyba bedzie nielichy - tak czy inaczej pokaze przyszlemu nabywcy zdjecia z dzwona :)

 

http://moto.allegro.pl/przod-e46-e-46-lift-fl-maska-zderzak-blotnik-pas-c-i2954885790.html przykładowy zestaw polifta.... + lakier + nieprzewidziane koszty.... = 5000 PLN lekką ręką... a jeszcze nawet wyceny nie miałem... czekam na rzeczoznawcę...

ale organoleptycznie:

 

Maska, błotnik, pas, nerki, reflektor, kierunek, nadkole, zderzak, zb. na plyn od spryskiwaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.