Skocz do zawartości

Brak świateł cofania i kierunkowskazów na desce


Rafalkoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie działają mi światła cofania i nie mam kierunkowskazów na desce rozdzielczej, czy warto coś jeszcze sprawdzić ? czy od razu brać się za wymianę LCM ? No i czy znacie kogoś w Warszawie kto byłby w stanie zakodować podmieniony LCM ?

Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności daj mu w spokoju wyschnąć. Duża wilgotność plus pewnie woda w LCM robi swoje, ale jeśli nie ma cudów z innymi światłami, to jest szansa, że jak wyschnie, to wróci do życia.

U mnie przy tych objawach nie wyświetlał się też zegarek na radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A radio Ci gra ??

Masz navi 16/9 to sprawdź w okolicach tylnej lewej lampy.

Mi tydzień temu znikły światła mijania, wsteczne, kierunkowskazy z deski i dźwięk ich mrugania ale też radio przestało działać.

Po podłączeniu kompa zwarcie szyny I-bus do plusa wniosek umarł lcm ale sprawdzając wszystko po odłączeniu kostki od radia cała reszta wstała :))

Jak się okazało przez uszczelkę lewej tylnej lampy woda dostała się na przewody od radia a po nich do jego środka radio martwe:((((

Lecz ja mam navi 16/9.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam

 

Nie działają mi światła cofania i nie mam kierunkowskazów na desce rozdzielczej, czy warto coś jeszcze sprawdzić ? czy od razu brać się za wymianę LCM ? No i czy znacie kogoś w Warszawie kto byłby w stanie zakodować podmieniony LCM ?

Dzięki z góry za pomoc.

 

 

Witam panowie

 

 

Odświeżam temat...

 

Mam ten sam problem z tym, że u mnie nie włącza się również radio (ori.4:3 z kasetą) plus brak komunikatów pod zegarami (skończył się płyn do spryskiwaczy stąd wiem, że nie również to nie działa).

Problem pojawił się po 3 dniach ulew, w których auto stało.

 

 

Podpowie ktoś gdzie znajdę LCM i jak wyciągnąć z E39 z 99 roku, 528iA ?

 

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.