Skocz do zawartości

e92 335d WBAWD71020P071629


Rekomendowane odpowiedzi

Hej , ktoś może coś wie na temat tego auta ?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335d-286km-sportpakiet-automat-full-ID6yxB7H.html

 

Vehicle information

========================================

VIN: WBAWD71020P071629

Type code: WD71

Model: 335D (EUR)

E-F-R series: E92

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: M57Y

Displacement: 3.00

Power: 210 (285 hp)

Drive: HECK

Transmission: AUT

Paint code: A52 - SPACEGRAU METALLIC

Upholstery code: FHAT - POLSTER PEARLPOI

Prod.date: 2006-12-08

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S2C6 BMW LA wheel, star spoke 189

S4AD Interior trim strips, brushed aluminium

S4AE Armrest front, retractable

S8S3 Automatic locking during starting

S8SP Control unit COP

S205 Automatic transmission

S226 Sports suspension settings

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S302 Alarm system

S313 Fold-in outside mirror

S320 Deleted, model lettering

S403 Glass roof, electrical

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S441 Smoker package

S459 El. front seat adjustment w. memory

S481 Sports seat

S493 Storage compartment package

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S524 Adaptive Headlights

S534 Automatic air conditioning

S544 Cruise control with brake function

S548 Kilometre speedo

S609 Navigation system, Professional

S676 HiFi speaker system

S694 Provisions for BMW 6 CD changer

S854 Language version, French

S863 Dealer List Europe

S877 Omission of non-combined operation

S881 Operating instructions, French

 

 

Trochę chyba biedna wersja , ciekawe jaki przebieg faktyczny ( w ogóle idzie to sprawdzić gdzieś za darmo ? np. po ostatniej naprawie w ASO) no i dość drogo jak na 2006 r z tym wyposażeniem , chyba że faktycznie dobrze utrzymana.

Niepokojący troche jest zaparowany reflektor (lewy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni i tylny zderzak dokładany z m-pakietu progi zostały normalne. Aż tak biedna nie jest. Cena też raczej nie wygórowana bo poniżej 50tyś to ciężko 2.0 w idealnym stanie znaleźć. Na forum ktoś oferuje zdalny wgląd w historię ASO, ale nie pamiętam już kto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ekstra, przed wybraniem się tam wrzucę to na tą stronkę. Zniechęca mnie tylko fakt, że to od handlarza, a tu wiadomo jak bywa niestety. Ciężko o taki przebieg w 10cio letnim aucie a mi zależy na tym, żeby faktycznie był realny.

Mam panowie jeszcze jedno pytanie odnośnie navi , ma któś linka ewentualnie by napisał różnice między tą co jest w tym egzemplarzu a tą nowszą ? Po czym to poznać i od którego roku były te nowsze ? Niestety nigdy nie widziałem na oczy tej navi więc ciężko mi nawet je odróżnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystał juz ktos z tej strony ? Atrakcyjna cena w porównaniu do naszego polskiego odpowiednika :))

 

Ja korzystałem już 2 razy. Od razu dostajesz link do wygenerowanego raportu z wizytami w serwisie(przykladowy na stronie).Może nie ma dokładnej historii, ale jeśli zobaczysz , że przebieg skręcony to przynajmniej od razu skreślasz z listy i nie żałujesz wydanej kasy - to tylko 2,99e.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystał juz ktos z tej strony ? Atrakcyjna cena w porównaniu do naszego polskiego odpowiednika :))

 

Ja korzystałem już 2 razy. Od razu dostajesz link do wygenerowanego raportu z wizytami w serwisie(przykladowy na stronie).Może nie ma dokładnej historii, ale jeśli zobaczysz , że przebieg skręcony to przynajmniej od razu skreślasz z listy i nie żałujesz wydanej kasy - to tylko 2,99e.

 

Pozdrawiam

Nie wszystkich przeraża cofnięty przebieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na tej stronce co poleciliście auto , wyszło coś takiego :

 

 

Dealer History

 

Date Mileage Type Dealer

 

2011-11-30 10:18:00 104,370 km Dealer Visit DUPONT S.A., ORLEANS CEDEX 2

2011-06-23 18:29:00 86,779 km Dealer Visit AXXIA SA, NEVERS

2010-12-23 09:49:00 76,300 km Dealer Visit AXXIA SA, NEVERS

2010-10-28 18:21:00 73,861 km Dealer Visit DUPONT S.A., ORLEANS CEDEX 2

2010-09-27 00:00:00 73,851 km Repair Jobs (0.00 hours) DUPONT S.A., ORLEANS CEDEX 2

2010-07-22 12:27:00 70,634 km Dealer Visit DUPONT S.A., ORLEANS CEDEX 2

2010-07-05 12:02:00 70,164 km Dealer Visit DUPONT S.A., ORLEANS CEDEX 2

2010-04-07 10:54:00 65,750 km Dealer Visit AXXIA SA, NEVERS

2010-03-30 12:33:00 65,513 km Dealer Visit AXXIA SA, NEVERS

2010-03-10 16:06:00 64,927 km Dealer Visit AXXIA SA, NEVERS

2008-12-09 00:00:00 36,144 km Repair Jobs (0.33 hours) 05438

 

 

Domniemam, 2011r przyjechało auto do Polski, ASO już od tego czasu nie widziało. Nie sądzę, by przed 5 lat ktoś zrobił tylko 60 tyś. Nie oglądałem jeszcze osobiście, ale nie zdziwiłbym się, gdyby auto miało najechane ok 260 tyś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię ok 12 rocznie swoim więc no racja, jest to realny przebieg, ale... serio.... osobiście nie znam handlarza (osoby która na prawdę obraca tymi autami) żeby nie cofała liczników. Ale może ten trend powoli się zmienia.

 

Szkoda że nikt się nie zgłosił kto blisko mieszka i mógłby (oczywiście odpłatnie jeśli o mnie chodzi) podjechać i obejrzeć mniej więcej czy warto w ogóle pakować przez poł polski po to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pół Polski tłuc się po auto do handlarza który jak słusznie zauważyłeś nie zaśnie jeśli nie skręci? No sam sobie odpowiedziałeś czy warto :D

Może był jakiś wpis w ASO chociaż jeden przez te 5lat w PL sprawdź... chyba że stała z rok lub dwa jak ją naprawiali. Spytaj ilu właścicieli miała przez te 5lat w PL bo jeśli jednego to jest jeszcze cień szansy że ktoś miał 2-3 auta i dlatego mało jeździł, ale jak 2-3 właścicieli lub więcej....no to wystarczy że jeden chociaż jeździł "normalnie" i te 60tys trzasnął w 2lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wpis w aso 2012 - 104 tyś i nic innego nie znalazłem. Ani na stronce ani kumpel z BMW-Areny . Więc 60/4 = 15 tyś rocznie - co jest no... możliwe . Auto w PL od właśnie tego rok miało 2 właścicieli. 30 tyś rocznie to nie ukrywajmy, już dość dużo jednak nie do niezrobienia. Generalnie nie boje się przebiegu 250 tyś jeśli ktoś dbał o auto. Chyba jednak nie pozostaje mi nic, jak pojechać, obejrzeć i zrobić jakieś logi dynamiczne co by w miarę ten stan zweryfikować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos , bylem ogladalem i kibel. Auto albo dlugo stalo gdzies z wybita szyba albo jest po jakims zalaniu. Srodek zniszczony, oba fotele wytarte w uj, prowadnice foteli z nalotem korozji (lol) folia ktora jest naklejona na panele odlazi, szyba przod peknieta, podszybie jakos dziwnie pomarszczone. W bagazniku widac ze byla woda (sa slady) tak samo spod podziwialy, nie ma dziur itp ale da naloty korozji. Przod ruszany, tyl z reszta tez. Malowana maska i slupek lewy tyl. Reszta w normie. Mechanicznie niby wszystko ok, ale nawet nie wpinalem kompa bo szkoda mi bylo czasu. Automat nie szarpie, nie sciaga jakos drastycznie.

 

Ogolnie nie polecam, bo auto zaniedbane. Niby 160 tys przebiegu a srodek wyglada jakby bylo z 400 .

 

Tak ze moje poszukiwania trwaja dalej, wiec gdyby ktos cos jakies 335d e92 to ja chetny.

 

Ps. Pisze na z trasy, tak ogolnie. Jakby ktos chcial info jakies to smialo pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam kolegów.

Widzę, że moje auto wywołało troche zamieszania. Piszę ten tekst w woli wyjaśnienia kilku spraw. Od lutego, bo tego czasu jestem właścicielem, zrobiłem może 4 tyś km, a to dlatego, że wolałem jechać do pracy 30 min kolejką skm niż stać w korku 1,5 godz, i rano i popołudniu. Natomiast od prawie 3 miesięcy jestem w szkole wojskowej i auto tak czy siak by stało pod blokiem dlatego postawiłem bmw u kolegi na placu. Zresztą nie miałbym czasu ani możliwości na odbieranie telefonu, odpisywanie, czy umawianie na ewentualne spotkania.

Jak brałem auto od poprzedniego właściciela to wyciągał foteliki dziecięce i wtedy to dopiero był syf w środku i w bagażniku.

Co do szyby, oryginał, ale nie wytrzymała niestety trojmiejskich dróg w połączeniu z runflatami i sportowym zawieszeniem :oops:

Folia karbonopodobna zaczeła odchodzić latem, zdjęcie jej to zapewne zabawa na jakieś dwa browarki, ale niezdążyłem przed powołaniem tego zrobić.

Mechanicznie jak sam kolega zauważył jest wszystko ok, natomiast doprowadzenie środka do pedantyczności nie jest niewykonalne, tylko potrzebny jest czas na to.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.