Skocz do zawartości

Kierownica M-Pakiet w Modernline - foty :)


leptonhead

Rekomendowane odpowiedzi

Kolorystycznie, przynajmniej na zdjeciach niezbyt pasuje. Komfort jazdy i prowadzenia na pewno na duzy plus. Na zachodzie kradzieze kierownicy z M-pakietu to prawdziwa plaga, dlatego staralbym sie unikac podejrzanie tanich ofert ebay i allegro.

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach :) Te nieszczęsne kawowe zegary nawet nie wyglądają jakoś rażąco w tym zestawieniu, lepiej znacznie niz poprzednio. Poprzednia, beżowa kierownica miała czarne panele z przyciskami, to był totalny miszmasz - tło zegarów czarne, zegary kawowe. Kolumna czarna, kierownica beżowa. Przyciski czarne... jaką designer miał wizję? :roll: O ile matowe, strukturalne drewno, aluminiowe trimy wyglądają bardzo fajnie, to z tą kierownicą nie rozumiem.

 

@Randall - Może zmienię zegary na te ze sportline ;)

 

Widziałem ostatnio Mercedesa CLS z beżowym środkiem - też miał beżową deskę i też beżową kierownicę, której materiał również nie wyglądał na zbyt miły w dotyku. Tamten chociaż miał przyciski również beżowe ;) ale też wyglądało to słabo

 

Z tymi kradzieżami to masakra, i tak F30 ma jeden z wyższych współczynników ryzyka, to jeszcze to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pytania dwa mam:

1. czy wymiana kierownicy standardowej w Modernline na M jest skomplikowana? Trzeba coś kodować?

2. gdzie kupiłeś? Ja widziałem na znanym portalu aukcyjnym (na literkę a) w cenie ok. 2000 PLN z poduszką, tylko nie wiem czy to nie kradziona, a kradzionej nie chcę...

f30 320i xd automat LCI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.