Skocz do zawartości

Podświetlana gałka w E46


DamianNS

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat mi się podoba i jak to ktoś napisał nie bije po oczach tym bardziej że współpracuje z przyciemnianiem fabrycznym jasności kokpitu to raz a dwa jak się nie podoba podświetlanie to zawsze można nie podłączać i tyle akurat do chińczyka to dużo brakuje panie szanowny bo jako jedyna solidnie się trzyma bez żadnych przeróbek typu no name itp ..Za tą kasę to wole to niż ory z napisem M za który musicie dać 4 razy tyle a i tak nikt na to uwagi nie zwróci proste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

to czy to wstyd czy bardacha czy też festyn nie od ciebie kolego zależy tylko od osoby która to montuje w SWOIM aucie. Nie masz widzę nic sensownego do powiedzenia a to co napisałem jest dla ciebie za trudne do zrozumienia. Myślisz że jak kogoś obrazisz to od razu fajny się zrobiłeś? ludzie respektu nabiorą ? niestety... jak masz takie zdanie po prostu w tym temacie nie pisz więcej omijaj go tyle taka prosta rada, niestety to forum psują tacy użytkownicy.

jak osoba ma krótko z przodu długo z tyłu i wąsy na przedzie mogę stwierdzić że to pajac i obciachowiec.

tak samo jak nieskalany myślą łepek w dresiku bejsbolówce białych skarpeteczkach pod ściągaczami od dresów i najeczkach na dyskotece w kościele czy niedzielnym spacerze zamiast na joggingu, do czego ten strój służy :mrgreen:

i tak jak z tą biedną gałeczką.

o co tyle gadania? po to jest forum że każdy swoje zdanie może wyrazić więc dlaczego mam omijać?

to nie prywatny czat.

jak Cię urażają słowa festyn i bardacha to chyba na podwórko nie wychodzisz.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Koszmarne brzydalstwo te gałki :shock: Ale ktoś musi to kupować :lol:

 

Tak w gruncie rzeczy Panowie - dlaczego musi świecić ? Nie widać jej czy jak ?

Nie wiem jak w innych ale u mnie na czerwono tak daje z sufitu nad gałką, że można drzazgi wyciągać ...

Ogółnie to, że z nowszych modelach świeci to mnie pierdzieli - nie widzę sensu rozwiązania - szczerze pytam, po co to ?

 

Właśnie w żadnym nowym modelu F20/F30 nie widziałem żeby to świeciło, po to są ambienty na górze w podsufitce. Podświetlana gałka oryginalnie była w M3 E36 i tam pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się narobiło mogę przeprosić tylko użytkowników e46 którym się to nie podoba ale tak jak napisał kolega wyżej każdy ma swój gust a wierzcie mi widziałem DUŻO gorsze dodatki do aut od paru ładnych lat jeżdżę po zlotach samochodowych nawet organizowałem parę również po rajdach samochodowych z dobrymi wynikami także potrafię odróżnić lipę od fajnego gadżetu dla mnie festyniarstwo i bardacha to znaczek M w aucie bez M i to jest problem młodzieży wiejskiej i z tym powinniśmy walczyć a nie z podświetlaną gałką.Ja zapytałem o wasze zdanie uzyskałem odpowiedzi dziękuję,poczekam jeszcze na zdjęcia od kolegi który ją ma jeżeli stwierdzę że solidnie wygląda i pasuje i MI się podoba to zamówię jeżeli nie to zamówię oryginalna oczywiście bez znaczka M później temat można zamknąć.Dziekuję i Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy to wstyd czy bardacha czy też festyn nie od ciebie kolego zależy tylko od osoby która to montuje w SWOIM aucie. Nie masz widzę nic sensownego do powiedzenia a to co napisałem jest dla ciebie za trudne do zrozumienia. Myślisz że jak kogoś obrazisz to od razu fajny się zrobiłeś? ludzie respektu nabiorą ? niestety... jak masz takie zdanie po prostu w tym temacie nie pisz więcej omijaj go tyle taka prosta rada, niestety to forum psują tacy użytkownicy.

jak osoba ma krótko z przodu długo z tyłu i wąsy na przedzie mogę stwierdzić że to pajac i obciachowiec.

tak samo jak nieskalany myślą łepek w dresiku bejsbolówce białych skarpeteczkach pod ściągaczami od dresów i najeczkach na dyskotece w kościele czy niedzielnym spacerze zamiast na joggingu, do czego ten strój służy :mrgreen:

i tak jak z tą biedną gałeczką.

o co tyle gadania? po to jest forum że każdy swoje zdanie może wyrazić więc dlaczego mam omijać?

to nie prywatny czat.

jak Cię urażają słowa festyn i bardacha to chyba na podwórko nie wychodzisz.

 

Wiesz kolego ja już z podwórka dawno wyrosłem są miejsca bardziej ciekawe żeby nie powiedzieć że ambitne :cool2: jak miałem 12 lat to mi się na boisku od blokiem podobało ale z tego wyrosłem ...Polecam. Ale widzę że odnajdujesz się w ocenianiu innych dzięki temu pewnie się dowartościowujesz ...

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko, że sam bym kiedyś powiedział, że świecąca gałka to chyba jakiś żart, agro, etc. Aż do czasu kiedy zakupiłem swoją 320Ci, gdzie taka gałka była już zamontowana. Wygląda to dobrze, nie rzuca się w oczy, mając możliwość odłączenia pozostawiłem podłączoną i raczej nie odłączę - podoba mi się jak to wygląda.

 

Postaram się sfocić jak będzie ciemno i zapodam - wg mnie nie zalatuje to żadną wsią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się narobiło mogę przeprosić tylko użytkowników e46 którym się to nie podoba ale tak jak napisał kolega wyżej każdy ma swój gust a wierzcie mi widziałem DUŻO gorsze dodatki do aut od paru ładnych lat jeżdżę po zlotach samochodowych nawet organizowałem parę również po rajdach samochodowych z dobrymi wynikami także potrafię odróżnić lipę od fajnego gadżetu dla mnie festyniarstwo i bardacha to znaczek M w aucie bez M i to jest problem młodzieży wiejskiej i z tym powinniśmy walczyć a nie z podświetlaną gałką.Ja zapytałem o wasze zdanie uzyskałem odpowiedzi dziękuję,poczekam jeszcze na zdjęcia od kolegi który ją ma jeżeli stwierdzę że solidnie wygląda i pasuje i MI się podoba to zamówię jeżeli nie to zamówię oryginalna oczywiście bez znaczka M później temat można zamknąć.Dziekuję i Pozdrawiam wszystkich

 

Kiedyś na forum była merytoryczna wymiana zdań teraz dzieciaki się do forum dorwały i z tym trzeba walczyć również. Najłatwiej kogoś obrazić nie wiedząc o czymś się pisze a wiedza na temat auta jest co najwyżej podstawowa. Wracając do tematu widziałem takie gałki i wiem że są solidnie wykonane i łatwo się je montuje tyle mogę tobie powiedzieć fajny gadżet ale nie dyskutuje czy potrzebny w aucie.

Pozdrawiam daj znać czy się zdecydowałeś

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci już się posprzeczały kto ma mniej lampek lub kto ma dłuższego.

 

Gałka wygląda na oryginał, numer części 25 11 2 231 561 bardzo mi przykro, że wasze kochane BMW seryjnie waliło tą wieś do do 3 serii myślę, że firma BMW musi was osobiście przeprosić za to :mad2:

Mi się gałka podoba i będę na nią polował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW robi= nie wieś.

Sam kupię chińską gałkę=wieś.

Swoją drogą co wy macie do tego kto jak grzebie w swoim samochodzie? To jest wasz i wy nim jeździcie?

Niestety nie podam od ręki vinów ponieważ nie posiadam takiego katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca zwykłe - wiele z tych zwykłych e46 kosztowała jak była nowa 200 tysi +

Zwykła to może być octavia albo civic.

Poza tym ty pierdzielisz - nie było że wszystko co nie bmw to wieś - wyraźnie napisane jest co niektórzy sądzą o ori gałce podświetlanej do bmw e36 jako doposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielicie jak by seria 3 to były jakieś ultra drogie limuzyny, a to przecież zwykłe samochody.

Gałka komuś się podoba to kupuje i tyle.

 

Zgodzę się z tobą nie którzy mają niczym nie uzasadnioną manię narzucania innym swojego zdania... widocznie tego nie rozumieją, że to jest kwestią gustu a z tym się nie dyskutuje. Bo czym innym jest napisanie jest że np. ta "gałka" mi się nie podoba a czym innym jest napisanie wiocha i maksymalna obraza marki BMW jakby byli właścicielami tej firmy :D ( A w tym poście chodzi tylko o to głupią gałke zmiany biegów którą ktoś chce sobie zamontować w SWOIM aucie). Ktoś się zapytał o to co sądzicie o konkretnym produkcie i zamiast krótko,treściwie i miło odpowiedzieć ... to rozpętała się głupia dyskusja. Prawda jest taka że nasze E46 są już leciwymi autami ( fakt nadal ładnymi i dostarczającymi emocji) ale obecnie to nie są żadne cuda techniki. Auta które są dostępne praktycznie dla każdego ( są w zasięgu kupna) bo ich średnia cena oscyluje już koło 15-20 tysięcy... ale niektórzy nadal je traktują jakby wyjechały właśnie z salonu.

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jeszcze awaryjnym złomem jak każdy samochód mający tyle lat, ale zaraz zlecą się fani i zjedzą mnie za to.

Kilka podstawowych i tanich bolączek samochodu podobno klasy premium, łańcuch rozrządu, vanosy, czujniki wałków, disa, odma, zawieszenie, przepływomierz, na razie na szybko nie przypominam sobie co więcej ciągle się pierdzieli.

Dla zasady mam E46 ja by coś o to coupe ale nie zmienię zdania, po tylu latach to nie premium, ale paść jak każdy inny.

 

Gałka fajna i sobie ją kupię, według co po niektórych wieś ale mi się podoba i będę miał czym szpanować pod remizą :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jeszcze awaryjnym złomem jak każdy samochód mający tyle lat, ale zaraz zlecą się fani i zjedzą mnie za to.

Kilka podstawowych i tanich bolączek samochodu podobno klasy premium, łańcuch rozrządu, vanosy, czujniki wałków, disa, odma, zawieszenie, przepływomierz, na razie na szybko nie przypominam sobie co więcej ciągle się pierdzieli.

Dla zasady mam E46 ja by coś o to coupe ale nie zmienię zdania, po tylu latach to nie premium, ale paść jak każdy inny.

 

Gałka fajna i sobie ją kupię, według co po niektórych wieś ale mi się podoba i będę miał czym szpanować pod remizą :cool2:

 

trochę przesadziłeś z tym awaryjnym złomem. Fakt samochody mają swoje bolączki ale jak każde w pewnym wieku nikt zbudował samochodu bezawaryjnego z gwarancją dożywotnią. :D Uważam że pod tym względem nasze auta są solidnie zbudowane na tle innych marek a jak jeszcze się o nie sumiennie dba odwdzięczają się tym co mają najlepsze. Ale mimo wszystko e46 robione było od 98 roku czyli najstarsze egzemplarze zaraz będą pełno letnie :D to że był to chyba najlepiej sprzedający się model świadczy to że robiony był do 2005 roku z jednym liftem. W tamtych czasach mało kogo było na nie w Polsce stać było marzeniem wielu którzy teraz je kupują i zdaje mi się że to dlatego niektórzy twierdzą że te auta są nie dość że bezcenne to są jeszcze symbolem luksusu i prestiżu ( tak było parę lat temu). Ale mimo wszystko swoje auto traktuje z sentymentem i ciężko mi się z nim rozstać bo dobrze się przez lata sprawowało ale czas już powoli oswoić się z myślą o odmłodzeniu auta ...niestety. A dodam jeszcze tylko tyle że auto trzymam w oryginale bez przeróbek ( jedynie pozwoliłem sobie na ozdobne końcówki wdechu "ULTER" ) i moim zdaniem świecąca gałka nie jest symbolem wiochy tylko dodatkiem który może ktoś mieć ochotę sobie założyć.

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo dba się to będzie jeździć jako tako bezawaryjnie no ale nie ma co się oszukiwać, ani części do 330CI nie są tani a ni diagnoza taka prosta, większość elementów ma się przeważnie w samochodzie z pierwszego montażu więc to nie może się udać na dłuższą metę i trza się liczyć z kosztami jak się nie będzie miało szczęścia.

E46 jest wygodniejsze od mojego starego civica i ma trochę więcej mocy ale stawiam je na równi co do bezawaryjności, hmm chociaż wróć jak czytam te wszystkie tematy na forum to cofam to civic 6 generacji 1,4 jest mniej awaryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam, zakupiłem sobie podświetlaną gałkę z galki.pl. Wzór jak ori tylko z podświetleniem. Po przymiarce nowa jest delikatnie krótsza, wrzucał ktoś już gałkę z tego sklepu? Wygląda solidnie. Druga sprawa nie orientuje się ktoś które kabelki od szyb pasażera są +/- podświetlenia owych przycisków?

 

To że krótsza to meszek się podciągnie i będzie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.