Skocz do zawartości

Wskaźniki sportowe


BMW_3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Bimmercode fajnie działa, przyjemniej niż Carly, polecam również.


Z BT Audio nie jest tak kolorowo bo czasami wymaga też zmiany sprzętowej a nie tylko kodowania. To że działa telefon to nic nie znaczy bo inna jest jakość dla rozmów a inna dla transmisji strumieniowej BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tym strumieniowaniem przez BT racja, o tym nie pomyślałem.


Pytanie jeszcze odnośnie tego Bimmercode. Ktoś korzystał przy użyciu iPhona - współpracuje bez problemów z iOS?

Jak trudny jest w obsłudze?

Czy ja jako świeżak dam radę cokolwiek tam zrobić i przy okazji czegoś nie zepsuć? :wink:


Bliżej weekendu wrzucę w odpowiednim wątku kilka fotek mojego nowego nabytku. :wink:

Pzdr

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja mam na iOS i działa świetnie, bez wchodzenia w "expert mode" jest prosty jak drut :)


Do jabłka potrzebujesz taki interfejs: https://allegro.pl/interfejs-icar-pro-bt4-0-obdii-elm327-vgate-id50-i6779076471.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na iOS i działa świetnie, bez wchodzenia w "expert mode" jest prosty jak drut :)


Do jabłka potrzebujesz taki interfejs: https://allegro.pl/interfejs-icar-pro-bt4-0-obdii-elm327-vgate-id50-i6779076471.html

A jak najlepsza aplikacja do IOS i co dokładnie mozna tym zrobić - jakie zmiany w aucie np wyłaczenie start stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt interfejsu to okolo 150 zl, a odblokowanie apki to: 129 zł, polecam !

 

Właśnie sprawdziłem i aplikacja w App Store jest bezpłatna.

Wychodzi na to, że jedyny wydatek to zakup interfejsu. :wink:

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, jak to jest z tymi wskaźnikami ? Mam

F31 320d moc 184 km na skali mam do 240 i jak wciskam gaz moment leci na Max a konie rosną ... i właśnie do ilu u was dochodzi wskazówka i kiedy ? Skacze na 180 ? Czy wspina się powoli i dochodzi do 180 bo u mnie nie chce dobić do tej wartości . Chyba ze nie da się tego osiągnąć jadąc do 140 km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc to iloczyn momentu i prędkości obrotowej. Moment szybko wchodzi na wartosc prawie maxymalna, a moc bedzie rosnac powoli z predkoscia obrotowa silnika. Aby osiagnac maxymalna moc trzeba wkrecic silnik na ponad 4 tysiace obrotow

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ok więc kupuje kabel i zaprogramuje


Jak wygląda sprawa z tymi wskaźnikami one faktycznie pokazują rzeczywistą moc w danym momencie?

Jeśli cos jest nie tak moc będzie mniejsza?

A jeśli przykładowo wgram nowa mape to automatycznie większa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
Witam. Ja mam już jakiś czas temu zrobiony program na ponad 290 ps. I teraz nie dawno zwróciłem uwagę na wskaźniki sportowe. Nie pokazują pełnej wartość czyli mocy I momentu obrotowego. Moc dochodzi do 240 koni A momentu do 360 plus minus. Czemu tak sie dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.