Skocz do zawartości

E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja kupiłem e91 z 225 na przodzie 225 na tyle i jeździ się normalnie chociaż tył jest widocznie naciągnięty więc takie 235 na tyle nie powinno robić problemu chociaż zamówiłem już 255 bo chce zobaczyć czy będzie jakaś duża różnica ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje najpierw sprawdzic czy nie masz 4 felg w rozmiarze 18 i szerokości 8,

wtedy 4 razy 225 jest normalne, watpie zeby ktoś naciągnał na felgę o szerokości 8,5 opone 225.

a podobnie w druga strone na felge 18x8 zalożyć 255/35 też się chyba nie da.

 

W ori zestawieniu jest 18x8 z przodu 225/40 i 18x8,5 z tylu 255/35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem e91 z 225 na przodzie 225 na tyle i jeździ się normalnie chociaż tył jest widocznie naciągnięty więc takie 235 na tyle nie powinno robić problemu chociaż zamówiłem już 255 bo chce zobaczyć czy będzie jakaś duża różnica ;)

ja tez mam 4x 225/40/18, ale wszystkie felgi 8 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie zacznę od tego ze od kiedy przerzuciłem sie na marke bmw dostałem bzika :mad2: wszystko chce miec idealne w beci hehehhe ale do rzeczy założyłem ostatnio na przymiarkę felgi 18 cali z oponami 225/40 i mam wrażenie ze jest zbyt dusza szczelina miedzy kołem a samochodem lub mi sie wydaje a w koledzy na 18 jakie macie opony ??????pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a jakie masz zawieszenie? Rozmiary podane wyzej to sa rozmiary dedykowane do e90 i przy nizszym zawieszeniu ladnie leza.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobię foto potem wam pokarze jak wygląda :mrgreen: a powiedzcie mi bo mam troche fantów jak monitor do nawi duży wyświetlacz a w samochodzie mam mały jak bym chciał przełożyć grało by normalnie?????? wyświetlało by sie na całym ekranie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te felgi u siebie - na żywo wygladają pięknie :)

Fabrycznie miałem Run Flaty 225 przód i 255 tył - dośc mocno zamuliło sie auto (wczesniej miałem wszedzie 225) ale najbardziej czuć na spalaniu.

Jako że mam je na wykończeniu kupiłem 2 dni temu nowe - wszystkie 225 choc z tyłu jest 8,5.

Wiem ze bedzie kondon, ale byłem u dwóch wulkanizatorów i powiedzieli ze oprócz wyglądu nie ma przeciwskazań choć jest to już rozmiar graniczny jak na tą felgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te felgi u siebie - na żywo wygladają pięknie :)

Fabrycznie miałem Run Flaty 225 przód i 255 tył - dośc mocno zamuliło sie auto (wczesniej miałem wszedzie 225) ale najbardziej czuć na spalaniu.

Jako że mam je na wykończeniu kupiłem 2 dni temu nowe - wszystkie 225 choc z tyłu jest 8,5.

Wiem ze bedzie kondon, ale byłem u dwóch wulkanizatorów i powiedzieli ze oprócz wyglądu nie ma przeciwskazań choć jest to już rozmiar graniczny jak na tą felgę.

Wulkanizator też mi mówił że 225 na przód i tył nie zaszkodzi ale się uparłem żeby było tak jak BMW zaleca, zobaczymy ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.