Skocz do zawartości

folia czy spray?


czarny2891

Rekomendowane odpowiedzi

no i nie ma sie co dziwic ze czesto padaja powtarzajace sie pytania, szczegolnie jesli komus zalezy na szybkiej odpowiedzi. ja znalazlem odpowiedz na swoje pytanie jednak wyskoczylo jak zawsze 3/4 postow wogole nei zwiazanych z tematem. ja o kozie a wyszukiwarka na upartego o wozie :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani spray, ani folia. Jeśli chcesz bajeranckie lampy pomyśl o czymś z homologacją.

Przy okazji: Musisz zdecydować się na jakiś styl, widzę u Ciebie felgi z Jaguara, spojler z Subaru i grzany zydel z Lanosa. Chłopie nie mieszaj bo kac jest potworny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi z jaguara...?? :mad2: co niektorzy to mnie zalamuja na tym forum :duh: pomijajac fakt ze tuningowcow to na tym forum zbyt wielu nie ma atmosfera jest calkiem ok :) moze jak przekrocze 40 to bede calkiem zadowolony :) i zwykle tuzinkowe beemki tez mi sie bardziej spodobaja, chyba ze zmienie marke na bardziej nietuzinkowa... a moze juz nie bede sie chcial wtedy wyrozniac z tlumu. kiedys ulice byly zalane zwyklymi maluchami i ludzie byli zadowoleni. teraz co 3 auto to bmw i tez nie narzekaja. generalnie nie bawi mnie jazda autem ktore moze miec kazdy :P a ze zawsze bylem fanem bmw, a nie stac mnie na super wypasiony wyrozniajacy sie z tlumu nowy model to mam takie jakie mam i jestem :dance:

 

a co do lamp to moj kolega ma kupne i co?? wyglada to tak ze jak stoi obok mnie to wygladaja identycznie tylko ze sie tak nie blyszcza jak moja, sa bardziej matowe a migacze mu swieca na czerwono :P u mnie migacze swieca dokladnie tak samo jak przed pomalowaniem lampy i nawet ostatnio na przegladzie gosc byl zdziwiony ze nie moze sie doczepic :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze nie w temacie: ale to wielkie skrzydlo szpeci takie piekne auto. co innego niewielka lotka.

 

dyskretne dodatki potrafia dodac autku uroku ale to skrzydlo dyskretne nie jest z cala pewnoscia.

 

ale felgi sa ok - widac ze troche pracy kosztowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi nie są z Jaguara, ale wygladają jakby były z Jaguara, rzeczywiście nieprecyzyjnie się wyraziłem. Fakt jest faktem, że pomieszałeś style i efekt jest osiągnięty - o Twoim aucie się mówi, a o to chodziło prawda?

A co to jest katalog Riegera? Da się tym napalić w kominku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem wyróżniasz sie z tłumu, robiąc z siebie pośmiewisko. Wywołujesz uśmiech, ale co najwyżej politowania. Już kiedyś pisałeś posty, ze nie możesz spalić gumy czy coś. Widać jesteś typowym użytkownikiem, który psuje wizerunek marki BMW. Jednym słowem obciach i żenada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem milosnikiem tuningu, a juz na pewno nie takiego.

 

Ale

 

- duze brawa za ładne felgi - sporo pracy musialo to kosztowac. Moglbys napisac, gdzie je robiles, bo zakladam, ze to sa standardowe kola z BMW pokryte pierwornie bezbarwnym tylko dopolerowane do lustra

 

- nie krytykujcie czlowieka - jesli sie Wam nie podoba to mozna w tym watku nie pisac lub pisac ale bardziej powsciagliwie

pozdrawiam

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie spokój jak to napisał Kowal o gustach się nie dyskutuje. Skoro czarny2891 lubi spojlery itp to niech sobie je zakłada w końcu to jego samochód i on nim jeździ więc po co ta krytyka :nienie:

Co do lamp to faktycznie najlepiej byłoby kupić lampy z atestem bo wyglądają najlepiej ale widziałem też malowane które prezntowały się całkiem dobrze i trzeba było dobrze się przyjrzeć aby zobaczyć, że są malowane. (byle nie przesadzać z ilością warstw farby i zrobić to starannie)

Zdecydowanie jednak nie podoba mi się wszelkie oklejanie foliami (ale to moje zdanie ktoś może mieć inne :mrgreen: )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak zwykle grono specjalistów od stylistyki zaczęło sie wypowiadać, czy wy jestescie jacys nawiedzeni !!!! w tymecie było cos innego a nie spoiler felgi czy wydech !! jak szukacie okazji do wyśmiewania sie z jakiegos auta to najpierw pokażcie zdjęcie swojego to moze wtedy sie wszyscy pośmiejemy a jesli ktos nie jest fanem tuningu to niech sie nie odzywa bo w niczym nie pomaga oczywiscie nie mowie tu o wszystkich bo w galerii są fajne auta a co do lamp to folia całkowice zmienia kolor migaczy a spreyem możesz zrbic cienka warstwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nic nie pobije buntujacych sie wlascicieli rozpadajacych e30tek palacych gume na skrzyzowaniu, to dopiero zenada :mad2:

 

co do felg to jest o tym moj post - poszukaj - tam wszystko opisalem krok po kroku. duuuuuzo pracy przy takiej polerce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
i jak zwykle grono specjalistów od stylistyki zaczęło sie wypowiadać, czy wy jestescie jacys nawiedzeni !!!! w tymecie było cos innego a nie spoiler felgi czy wydech !! jak szukacie okazji do wyśmiewania sie z jakiegos auta to najpierw pokażcie zdjęcie swojego to moze wtedy sie wszyscy pośmiejemy a jesli ktos nie jest fanem tuningu to niech sie nie odzywa bo w niczym nie pomaga [...]

Przede wszystkim to proszę spokojniej - wolałbym nie dawać ostrzeżeń.

 

Po pierwsze, na tym forum, czy Ci się to podoba czy nie, zdecydowana większość osób woli BMW w stanie oryginalnym, a jeśli tuning to dyskretny, ze smakiem, bądź w wykonaniu "nadwornych" tunerów BMW.

 

Po drugie, czy ktoś się z kogoś naśmiewał?

 

Po trzecie, jeśli ktoś jest fanem tuningu to są lepsze miejsca w sieci do dyskusji na ten temat niż forum BMW Klub Polska.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, na tym forum, czy Ci się to podoba czy nie, zdecydowana większość osób woli BMW w stanie oryginalnym, a jeśli tuning to dyskretny, ze smakiem, bądź w wykonaniu "nadwornych" tunerów BMW.

dla mnie bmw to bmw i czy ktos ma spoiler czy nie to mnie nie obchodzi nie komentuje i nie oceniam nie jestem specjalistą auto i tak jest fajne ,a temat nie dotyczył spoilera tylko lamp wiec w jakim celu ktos sie wypowiada na inne tematy to jest wysmiewanie teksty typu
widzę u Ciebie felgi z Jaguara, spojler z Subaru i grzany zydel z Lanosa. Chłopie nie mieszaj bo kac jest potworny.

to tak jak ja bym komus mowił ze w jego e30 sa lampy jak w fiacie 125p

Ja staram sie troktowac to forum w taki sposób zeby komus pomóc w miare moich mozliwości i wedlug mnie po to powstało a nie po to zeby pozniej zamykac tematy bo ludzie sie na nich klucą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu nie bede sie ani tlumaczyl ani bronil bo generalnie auto jest moje i takie jak ja chce, gdybym chcial jezdzic zwyklym e36 jakich jest obecnie tysiace na polskich drogach to bym nie ladowal kasy w to auto i tyle i generalnie malo mnie obchodzi czy komus sie to podoba czy nie, szkoda tylko ze jakos na zywo malo kto ma cos do powiedzenia i jeszcze nie zauwazylem krzywego spojrzenia w moja strone... hmm chyba nikt sie mnie nie boi bo niby czemu :dance:

jednak po wypowiedziach niektorych osob nie trzeba sie dlugo zastanawiac dlaczego powstal slynny przepis na salatke z burakow :doh:

 

co do folii i lakieru to chyba juz wszystko zostalo wyjasnione wiec temat uwazam za zamkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak autor całego zamieszania naprawdę na zakończenie chciałem coś wyjaśnić.

Wierz mi chciałem Ci pomóc dlatego wtrąciłem zdanie o mieszaniu stylistycznym, auto to nie jest choinka gdzie wszystko wypada przyczepić.

Myśle, że dla każdego użytkownika tego forum jego auto jest wyjątkowe, ale wyróżnianie e36 z tłumu dla mnie mija się z celem. Jest to auto pospolite i kropka, a na siłę mozna tylko przedobrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.