Skocz do zawartości

e46 2.5 WBAEV31030KL37481 Radom :)


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-5-lpg-brc-skora-zarejestrowany-bezwypadkowy-ID6ylOBb.html

 

WBAEV31030KL37481

 

Jakieś spostrzeżenia? Radom - wiem, że należy uważać :)

 

 

========================================

Vehicle information

========================================

VIN: WBAEV31030KL37481

Type code: EV31

Model: 325I (EUR)

E-F-R series: E46 4FL

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: M54

Displacement: 2.50

Power: 141 (192 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Upholstery code: N6NG - STANDARDLEDER/NA

Prod.date: 2002-07-30

S167 EU4 exhaust emissions standard

S210 Dynamic stability control III

S255 Sports leather steering wheel

S288 BMW light alloy wheel, cross spoke 29

S320 Deleted, model lettering

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S438 Fine wood trim

S473 Armrest front

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S650 CD player

S661 Radio BMW Business (C43)

S785 White direction indicator lights

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S832 Battery in luggage compartment

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

P972 Comfort package

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na zdjęciach prezentuje się dobrze.Jak to oferta prywatna a nie handlarz to może jest ok-przecież nie wszyscy w Radomiu oszukują :) . Sprawdź serwisy ASO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta prywatna ale od handlarza :)

Ktoś pewnie mu wstawił w komis. Sama instalacja ile jest warta, pewnie ma pół roku bo raczej niemcy nie gazują aut.

Nie wiem czy przy tylnych drzwiach nie jest nierówna szpara

Edytowane przez yonekyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ktoś pewnie mu wstawił w komis.

Nie ktoś tylko sam to zrobił.Może nie ma czasu.

Sama instalacja ile jest warta

Do takiego silnika BRC od 3400tys. do 4000tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma gaz założony od 2008 roku czyli od 8 lat ale nie to chciałem Wam przekazać.

Dwa dni temu postanowiłem jechać zobaczyć tą furę. Na olx znalazłem "mechanika" spod Radomia świadczącego swoją fachową pomoc przy oględzinach auta :)

http://olx.pl/oferta/doractwo-przy-zakupie-samochodu-50-100-zl-wielogora-k-radomia-CID619-ID1LtOH.html#c5059e63c0

ODRADZAM WSZYSTKIM KORZYSTANIE Z USŁUG TEGO PANA

albo nie ma pojęcia o mechanice albo ma układ z radomskimi mirkami handlarzami.

Po pierwsze cena jaką sobie zażyczył wynosiła 120 (jeżeli miejsce w które miałby podjechać byłoby w bardziej odległej części Radomia to cena za usługę mogłaby wzrosnąć nawet i do 150 co nie jest adekwatne z treścią ogłoszenia bo dojazd na terenie radomia miał być darmowy. Nie będę przytaczał całej rozmowy z panem "mechanikiem" (choć przyznam się, że moja wiedza na temat mechaniki też nie zachwyca) ale od razu stwierdziłem, że jest z nim coś nie tak.

Poprosiłem Pana od zabranie ze sobą manometru celem wykonania pomiaru ciśnienia na cylindrach to usłyszałem, że on takich czynności nie wykonuje.

Zapytałem czemu to usłyszałem, że należy udać się z tym do mechanika. Spytałem go a kim on jest to nastąpiła cisza.

Drążąc dalej temat namawiałem go do wykonania pomiaru to usłyszałem, że jest z tym bardzo dużo roboty (ciekawa teoria) zresztą na pewno sprzedający na pewno się nie zgodzi.

Dalej cisnąłem to zapytał kto zapłaci za pourywane świece jak coś mu się nie uda. W końcu po dużo dłuższej rozmowie stwierdził, że jednak może to zrobić ale za samą tą czynność życzy sobie 100 złotych :)

Reasumując (gdyby link wygasł) odradzam wszystkim kupującym wybierającym sie do polskiej mekki mirków handlarzy usług Elektromechaniki Pojazdowej AWU-CAR z Wielogóry

Edytowane przez yonekyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma gaz założony od 2008 roku czyli od 8 lat ale nie to chciałem Wam przekazać.

Dwa dni temu postanowiłem jechać zobaczyć tą furę. Na olx znalazłem "mechanika" spod Radomia świadczącego swoją fachową pomoc przy oględzinach auta :)

http://olx.pl/oferta/doractwo-przy-zakupie-samochodu-50-100-zl-wielogora-k-radomia-CID619-ID1LtOH.html#c5059e63c0

ODRADZAM WSZYSTKIM KORZYSTANIE Z USŁUG TEGO PANA

albo nie ma pojęcia o mechanice albo ma układ z radomskimi mirkami handlarzami.

 

Reasumując (gdyby link wygasł) odradzam wszystkim kupującym wybierającym sie do polskiej mekki mirków handlarzy usług Elektromechaniki Pojazdowej AWU-CAR z Wielogóry

 

Pewnie jedno i drugie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yonkeyo samochód oglądałeś w końcu, czy na razie mechaników testujesz.

Temat kompresji jest zawsze dyskusyjny i raczej trzeba by się ze sprzedającym najpierw skonsultować czy pozwoli.

Akurat w e46 z silnikiem R6 parę plastików i śrubek trzeba odkręcić aby dostać się do świec (6-ciu) i na pewno nie jest to usługa standard, nawet przy przeglądach w ASO.

 

Odnośnie klient nasz Pan. Twoje oczekiwania odnośnie przeglądu z dojazdem na miejsce za 120 zł są porównywalne z żądaniem porcelanowego talerza i srebrnych sztućców w budce z zapiekankami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego yonekyo zanim zaczniesz wymagac od innych zacznij od siebie.

 

Umawiałeś się ze mną 2 razy w różnych terminach na oględziny 325i kolegi MMW z forum i z niewiadomych przyczyn w ostatniej chwili rezygnowałeś.

Nie mam o to pretensji, tylko skoro z innymi też nie dochodzi do skutku to zaczyna być to dość dziwne.

 

Dałem Ci namiary do pewnych ludzi ściągających samochody z Niemiec to chciałeś aby Ci wyszukał samochód i przywiózł do kraju wedle Twoich wysokich wymagać bez jakiejkolwiek zaliczki i do tego bez gwarancji że go zakupisz.

 

Wybierz się na weekend do Niemiec zobaczysz reakcję "Hansa" kiedy wytkniesz mu korozję i kilka błędów w kilkunastoletnim e46. Nie mówiąc już o próbie zmierzenia kompresji...

 

Jak chcesz kupić e46 w PL to wybierz 3-4 sztuki wstań o 4 rano, zabierz ze sobą kogoś kto ma pojęcie, sprawdźcie dokładnie wytypowane egzemplarze i wybierz ten który jest w najlepszym stanie (idealnego nie znajdziesz choćbyś budżet zwiększył o 10,000zł).

Edytowane przez DRAY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DE Dray masz rację. Często nawet kompa nie pozwalają podpiąć, zwłaszcza prywatni sprzedawcy. Dopiero na przeglądzie w warsztacie lub ASO. Mnie to nie dziwi zupełnie...

 

Co do mierzenia kompresji. Również nie pozwoliłbym na mierzenie u mnie na podwórku. Prędzej zaproponowałbym podjechanie do swojego mechanika który wszystko rozbierze i złoży a wtedy klient ze swoim doradcą może sobie mierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien powstać nowy temat...Przyjeżdża do nas potencjalny kupiec po nasze exx, z niewiadomego pochodzenia mechanikiem z niewiadomymi umiejętnościami i oznajmia nam na podwórku, iż chce rozkręcić "kilka elementów" w celu pomiaru kompresji...Ręka do góry, kto podnosi maskę i mówi proszę bardzo... :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien powstać nowy temat...Przyjeżdża do nas potencjalny kupiec po nasze exx, z niewiadomego pochodzenia mechanikiem z niewiadomymi umiejętnościami i oznajmia nam na podwórku, iż chce rozkręcić "kilka elementów" w celu pomiaru kompresji...Ręka do góry, kto podnosi maskę i mówi proszę bardzo... :8)

 

Jedyne co bym w takim przypadku wtedy otwarł, to bramę od posesji z życzeniami szerokiej drogi powrotnej. (W ASO nie ma problemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.