Skocz do zawartości

Bmw E39 540i 1996 sedan pytanie na temat naglosnienia


Kamil Jasinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam fabryczne naglosnienie tzn radio,navi,tv zmieniarka i komputer ktory pokazuje spalanie i itp (maly ekranik kwadratowy) z tylu w bagazniku mam polke z M5 gdzie fajnie basik daje czadu ale jest male ale tzn wogole prawie wysokich tonow nie ma, tak jak by tylko byly srednie i niskie tony.Wymiana przednich glosnikow w drzwiach cos pomoze? poprzedniej E39 wiem ze byly wymieniane przednie glosniki plus radio kupione nieorginalne i fajnie bylo slychac wysokie tony, nie wiem czy to wina glosnikow czy moze radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak będziesz chciał coś rzeźbić przy zachowaniu uryginału to najlepiej zacząć od wzmacniacza. Jeśli głośniki działają, to same w sobie nie są takie złe, poprostu mało mocy dostają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagłosnienie przerabiałem w byłej e39 i teraz x5 e53

głośniki w same w sobie nie są takie złe problem jest w radiu i ewentualnym seryjnym wzmacniaczu, sa -jak dla mnie bardzo słabej jakosci". na poczatku pod seryjne radio wsadziłem wzmacniacz alpine i skrzynie basowa jbl,, powiedzmy ze zaczeło grac.. ale ciagle brakowało wysokich tonów z powodu zbyt małych ustawień na ori. radiu, ,, nastepnie fabryczne radio zastapiłem również alpine i , po odpowiednim ustawieniu pojawiły się piękne wysokie tony i głęboki bas, te zmiany to w e39 aktualnie w x5 robię to samo,, .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie niskie i srednie tony sa ok ale wysokich brak tonow myslalem ze wymienie glosniki z przody w drzwiach i sprawa sie rozwiaze ale widze ze trzeba zmieniac serie takze chyba dam sobie spokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.