Skocz do zawartości

BMW 325Ci Wbabn31080jw03148 ŁOBŻENIA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kolega jest zainteresowany samochodem:

 

Co sądzicie?

Dramat z tylnym nadkolem nie ma, wszystko do zrobienia, czy coś innego rzuca się w oczy?

wyposażenie się zgadza,jedyne co to podstopnica mpakietowa.

 

 

Vehicle information

 

VIN long WBABN31080JW03148

 

Type code BN31

 

Type 325CI (EUR)

 

Dev. series E46 (2)

 

Line 3

 

Body type COUPE

 

Steering LL

 

Door count 2

 

Engine M54

 

Cubical capacity 2.50

 

Power 141

 

Transmision HECK

 

Gearbox MECH

 

Colour TITANSILBER METALLIC (354)

 

Upholstery STANDARDLEDER/GRAU (N6TT)

 

Prod. date 2001-07-04

 

 

 

 

Order options

No. Description

210 DYNAMIC STABILITY CONTROL (DSC)

 

249 MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL

 

273 LT/ALY WHEELS STAR SPOKE 43

 

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

 

415 SUNBLIND FOR REAR WINDOW

 

423 FLOOR MATS, VELOUR

 

428 WARNING TRIANGLE

 

439 INTERIOR TRIM FINISHERS

 

459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY

 

473 ARMREST, FRONT

 

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

 

488 LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER

 

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

 

521 RAIN SENSOR

 

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

 

606 NAVIGATION SYSTEM BUSINESS

 

672 CD CHANGER BMW FOR 6 CDS

 

674 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM HARMAN KARDON

 

785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS

 

801 GERMANY VERSION

 

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

 

879 GERMAN / ON-BOARD DOCUMENTATION

 

 

 

 

Series options

No. Description

255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL

 

520 FOGLIGHTS

 

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

 

550 ON-BOARD COMPUTER

 

832 BATTERY IN LUGGAGE COMPARTMENT

 

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

 

 

 

link do aukcji:

 

http://olx.pl/oferta/bmw-325ci-192km-harman-sportsize-2001r-CID5-IDeqByR.html#73f922bc92

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego te auta chodza po 17-20 tys do oplat a tu masz ponizej dychy. Zadaj sobie jedni pytanie. Ile facet za to dal? Cene zlomu? Jest pognita na zewnatrz to i pewnie od spodu, mechanicznie pewnie bedzie dramat tak samo. Generalnie co by nie bylo to nakladem kasy mozna ja zrobic na tip top i zamknac sie i tak w dobrej cenie. Na pewno nie jest to auto do jezdzenia na te chwile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Najprawdopodobniej był uszkodzony cały lewy bok i nieudolnie zrobiony a teraz wychodzi.

I znowu fantasta-sprzedawca-sportowe zawieszenie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie najpierw zobacz, czy nie owinęło się wokoło drzewa - bo krzywe jest nieziemsko

 

Jak mozna stwierdzic po fotkach ze auto jest krzywe i ma naruszoną geometrie? Stwierdzasz to na 100% czy poprostu bijesz piane i wydaje Ci się, że tak powinno być? Może ja tego nie widze na smartfonie swoim ale jest duży więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jak Ci idzie czytanie ale kolega powiedział żebyś to sprawdził, widać że drzwi były cieniowane, widać że na błotnikach jest tona szpachli. No ale cena jak za samo podwozie z silnikiem więc jeżeli znasz naprawdę dobrego blacharza to może się weźmie za tynkowanie tego od nowa.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna stwierdzic po fotkach ze auto jest krzywe i ma naruszoną geometrie? Stwierdzasz to na 100% czy poprostu bijesz piane i wydaje Ci się, że tak powinno być?

bije pianę bo tak na prawdę to chce Ci to cudo podkupić - a w sumie to już go zaliczkowałem i zamówiłem tonę betonu by wyprowadzić mu linie.

Może ja tego nie widze na smartfonie swoim ale jest duży więc...

Chwalisz się czy żalisz :?: Może kup jeszcze większy smartfon, może tablet albo telebim - wtedy zobaczysz a być może zainwestuj w dobrego okulistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu,to forum to jeden wielki dramat, człowiek zapyta o coś to jedna wielka kłótnia...

 

Tak tu właśnie jest. Kilku delikwentów zawsze jedzie tak samo, przeanalizowałem wątki z ich wpisami i zawsze to samo. Ktoś ma kompleksy albo manie niższości i tak reaguje.

Nie zrażaj sie kolego, ja rzadko tu zaglądałem ze względu na tych wszech mocnych ale teraz będę tu częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzytkich
dam Ci prace

może zamiast dawać mi cokolwiek - nabądź drogą kupna jakiś słownik ortograficzny - znacznie przyspieszy i ułatwi nam to porozumiewanie się.

 

Wrzucacie tutaj najpierw jakieś ulepy - a potem trzepotacie skrzydłami, że ktoś ma takie a nie inne zdanie o owych.

To po co pytacie innych o zdanie - skoro sami macie już je wyrobione.

Jakbym napisał, że piękne i tanie autko Ci się kolego trafiło to byłbyś zadowolony :?:

zatem:

Jedź, kup - a nie pytaj na ogólnym co sądzimy o samochodzie.

Piękne auto Ci się trafiło kolego ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu Ty masz jakieś problemy. Można miło i normalnie odpowiedzieć ,a nie chamsko i podkreślając na każdym kroku jakim to się jest znawcą BMW ze zdjęć.

 

 

 

brzytkich
dam Ci prace

może zamiast dawać mi cokolwiek - nabądź drogą kupna jakiś słownik ortograficzny - znacznie przyspieszy i ułatwi nam to porozumiewanie się.

 

Wrzucacie tutaj najpierw jakieś ulepy - a potem trzepotacie skrzydłami, że ktoś ma takie a nie inne zdanie o owych.

To po co pytacie innych o zdanie - skoro sami macie już je wyrobione.

Jakbym napisał, że piękne i tanie autko Ci się kolego trafiło to byłbyś zadowolony :?:

zatem:

Jedź, kup - a nie pytaj na ogólnym co sądzimy o samochodzie.

Piękne auto Ci się trafiło kolego ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co to podstopnica mpakietowa.

Kolego, to nie jest podstopnica mpakietowa, tylko jakiś wynalazek dołożony. Tym bym się zresztą nie przejmował. Gałka biegów zmieniona, to wiadomo. Dobrze sprawdźcie ten egzemplarz, bo cena to rzeczywiście jakieś 50% normalnej sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna podjechać na oględziny, nawet gdyby była poszpachlowana a trzymała by linie to nie dramat. Ja mam na blacharni różne auta, w tym przypadku mogła być obcierka. Gdyby przyszło zrobić blache i pomalować do szyb + jakis wachacz, tarcze-klocki i tak wyjdzie dobrze. Pod warunkiem,że chcesz takim autem jeździć a nie lepiej poszukać coś w normalnej cenie. W tym przypadku cena pewnie adekwatna do stanu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu Ty masz jakieś problemy. Można miło i normalnie odpowiedzieć ,a nie chamsko i podkreślając na każdym kroku jakim to się jest znawcą BMW ze zdjęć.

 

Zasugerowałem Ci, byś sprawdził auto bo jest krzywe - gdzie w tym jest chamstwo mi powiedz :?: Gdzie ja podkreślam, że znawcą BMW jestem :?:

 

Nie dopisuj mi wypowiedzi, których z mojej klawiatury nie napisano.

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzytkich
dam Ci prace

może zamiast dawać mi cokolwiek - nabądź drogą kupna jakiś słownik ortograficzny - znacznie przyspieszy i ułatwi nam to porozumiewanie się.

 

Wrzucacie tutaj najpierw jakieś ulepy - a potem trzepotacie skrzydłami, że ktoś ma takie a nie inne zdanie o owych.

To po co pytacie innych o zdanie - skoro sami macie już je wyrobione.

Jakbym napisał, że piękne i tanie autko Ci się kolego trafiło to byłbyś zadowolony :?:

zatem:

Jedź, kup - a nie pytaj na ogólnym co sądzimy o samochodzie.

Piękne auto Ci się trafiło kolego ......

:cool2: Coraz więcej jest ludzi, którzy wrzucają auta do oceny, a jak im się coś nie spodoba rozpoczynają atak, tylko na kogo? Pojąć nie mogą, że jest to forum i każdy może wypowiedzieć swoją subiektywną opinię, a czy ocena jest trafna to już zależy od oględzin. Tylko, że rzadko do tego dochodzi, sam nie sprawdzi, a innych się czepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten samochód jeszcze jakiś czas temu był na allegro w niższej cenie świeżo z lawety sprowadzony bez tablic. Coś koło 2-3 miesięcy.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty co milosnik 17 letnich bezwypadkowych coupe za 9 tys? Sam sie puknij

 

Klep sobie klep w tym Twoim garażu :8)

 

 

Buahaha nie kompromituj sie juz wiecej. W garażu buahaha masakra gościu. Jak zwykle znowu wszystko wiesz a tylko ci sie wydaje. Adalbert następny znawca i wirtuoz. Kisielu za dużo panowie. Na wszystkich forach już o was piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie sa wirtuozam, staraja wam sie udowodnić ze samochody marki bmw trzymaja cene jak sa w oryginale,a ulepy sa warte tyle ile da nowy kupiec. Moge powiedziec tylko od siebie ze korozja tego typu wychodzi czesto po niefachowej wymianie poszycia i paleniu blachy magiem.To co jest na zewnatrz to nic co Ciebie czeka po demontazu nadkola.

Problem jest w tym ze rynek jest nasycony gratami z importu ktore byly po szkodach całkowitych,to tylko zaniża cene aut nie ulepionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.