Skocz do zawartości

Skradziono BMW 3 E92


maciek257

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje że się udało. Mam nadzieję że sprawców znajdą i posadzą w pasiaki. W środku coś zniszczyli? Jakieś ślady przy stacyjce/OBD? Ciekawi mnie jak ją odpalili?? Niestandardowe zabezpieczenie jest najlepsze tak jak koledzy wcześniej pisali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje odalezienia samochodu kolego!!! Konkretnie zrobilo mi sie Ciebie szkoda kiedy napisales ze oszczedzales na nia 8 lat...

 

Pokazal mi kiedys jeden magik jak odpalic moja e92 w 3minuty i zalecil natychmiastowy update wszystkich sterownikow w samochodzie - to ponoc utrudnia sprawe takze tez o tym pamietajcie.

 

 

Tak sobie myslalem o tym usunieciu zamku z drzwi kierowcy i zaslepieniu tego...

 

Prawdopodobnie bedziesz tez musial usunac zamek klapy bagaznika bo inaczej rozwierca tamten i wejda przez bagaznik skaldajac siedzenia, z drugiej strony jak usuniesz wszystke zamki to jak dostaniesz sie do samochodu/akumulatora jak sie kompletnie rozladuje lub jak stanie sie cos z elektronika...?

 

Zawsze mozesz pewnie wywalic szybe, wejsc do srodka, otworzyc maske (siedzen pewnie nie zlozysz od srodka) i pod maska podpiac sie pod aku i go naladowac/otworzyc - pytanie tylko czy zadziala to jak np klemu od aku sie poluzuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę o poradę.

 

W poniedziałek jestem umówiony w ASO BMW w Łodzi na podpięcie do komputera i usunięcie dogranego podczas kradzieży kluczyka. Chciałbym maksymalnie zabezpieczyć auto na tą jedną noc. Powinienem odpiąć akumulator, odłączyć konkretny bezpiecznik? Jestem teraz bardzo wyczulony na tym punkcie i chcę jak najlepiej zabezpieczyć auto. Do najbliższego parkingu strzeżonego mam koło 2km a i tak nie wzbudza on mojego zaufania.

 

Z góry dziękuję za wszelkie rady, pozdrawiam :wink:

Edytowane przez maciek257
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby drugi raz tak szybko próbowali zajumać ten sam wóz. Oni myślą że auto spalone i jest obserwowane:)

Im więcej namieszasz tym dłużej złodziej będzie główkował i odpalał. Wyciągnij pare bezpieczników, aku wyciąg i do domu z nim :)

Myśle złodziej z akumulatorem dodatkowym nie będzie łaził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego juz lepiej minus odczep szybciej będzie.

 

Pamietaj zlodzieje mogą czytać to forum więc zasada ograniczonego zaufania!

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Generalnie żeby odłączyć prąd w samochodzie odkręca się właśnie minus, plus rusza tylko przy wyjmowaniu/wymianie akumulatora.

 

Nie odkryłeś jeszcze śruby plusowej klemy. Znajduje się ona za zaślepką na samym rogu akumulatora, pod dużym znaczkiem + na plastiku. Zaślepkę normalnie otwierasz. Klema jest przykręcona bardzo mocno. Minus normalnie widać i odkręcasz.

 

Pamiętaj że jak odłączysz akumulator to nie będzie możliwości normalnego otworzenia bagażnika.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.