Skocz do zawartości

Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+


Rekomendowane odpowiedzi

Boss proponuje zresetowac dyskusje i wrocic to mniej ostrego stylu. Generalnie wygladasz na spoko goscia, masz fajna fure i nie ma co prezyc muskulow bo to generalnie do niczego nie prowadzi? :D Duzo ludzi na tym forum sie zna live i nawet ci ktorzy sie jakos strasznie nie kochaja zachowuja umiar aby dalo sie po prostu rozmawiac. :wink: i naprawde wiesz mi mozna duzo na tym skorzystac bo nikt nie ma wiedzy absolutniej oprocz mnie. :mlotek:

 

wracaja do tematu tu masz filmik E92 M3 vs E92 335D stage 2 czyli traktor na sterydach (nota bene okreslenie traktor dla dizla na tym forum jest copyright by me). Ten z tylu to M3 i roznica jest znaczaca...a ty masz samochod jakies min 200 kg cieszy od E92, do 200 km/h nie ma szans z 335D S2 nawet w kombi jezeli nie dodasz jakiegos kompressora/turbo.

 

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Boss proponuje zresetowac dyskusje i wrocic to mniej ostrego stylu. Generalnie wygladasz na spoko goscia, masz fajna fure i nie ma co prezyc muskulow bo to generalnie do niczego nie prowadzi? :D Duzo ludzi na tym forum sie zna live i nawet ci ktorzy sie jakos strasznie nie kochaja zachowuja umiar aby dalo sie po prostu rozmawiac. :wink: i naprawde wiesz mi mozna duzo na tym skorzystac bo nikt nie ma wiedzy absolutniej oprocz mnie. :mlotek:

 

wracaja do tematu tu masz filmik E92 M3 vs E92 335D stage 2 czyli traktor na sterydach (nota bene okreslenie traktor dla dizla na tym forum jest copyright by me). Ten z tylu to M3 i roznica jest znaczaca...a ty masz samochod jakies min 200 kg cieszy od E92, do 200 km/h nie ma szans z 335D S2 nawet w kombi jezeli nie dodasz jakiegos kompressora/turbo.

 

 

 

Przyrzekam ci ze jesli to 335d bedzie szybsze 100-250 to potne ta emke na zyletki .

 

A ten filmik to nie rob sobie zartow .

Tam to on ma chyba 2000 niuta/ xdriva / automat a ten w emce to jakas ofiara co nie umie obslugiwac manuala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik jest ok. trakcja jest identyczna (nawet ciut lepsza w M3) w obu modelach a moment obrotowy jest najwazniejszy przy rozpedzaniu poczatkowym a masz 400 nm w M3 vs ponad 2 x tyle w 335D S2. Po przekroczeniu 200 km/h to juz inna bajka i M3 juz sie broni bo wchodza inne zagadnienia.

 

Nie ma co ciac M3 na zyletki, wystarczy dodac maly dodatek jak to https://store.activeautowerke.com/collections/e9x-m3/products/active-autowerke-e9x-m3-supercharger-kit-gen-2-level-3 I grasz na tych samych zsadach cztli z doladowaniem ale cena oczywscie inna.

 

Wielki plus 335D S2 ze zjadasz prawie wszystko co mozesz spotkac seryjnego na ulicy (lacznie z porsche, rsami, amg itd) za stosunkowo "male pieniadze" ale oczywiscie okupujesz to miedzy innymi dzwiekiem snopowiazalki i skroceniem zywotnosci silnika, mostow i skrzyni w sposob znaczacy.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik jest ok. trakcja jest identyczna (nawet ciut lepsza w M3) w obu modelach a moment obrotowy jest najwazniejszy przy rozpedzaniu poczatkowym a masz 400 nm w M3 vs ponad 2 x tyle w 335D S2. Po przekroczeniu 200 km/h to juz inna bajka i M3 juz sie broni bo wchodza inne zagadnienia.

 

Nie ma co ciac M3 na zyletki, wystarczy dodac maly dodatek jak to https://store.activeautowerke.com/collections/e9x-m3/products/active-autowerke-e9x-m3-supercharger-kit-gen-2-level-3 I grasz na tych samych zsadach cztli z doladowaniem ale cena oczywscie inna.

 

Wielki plus 335D S2 ze zjadasz prawie wszystko co mozesz spotkac seryjnego na ulicy (lacznie z porsche, rsami, amg itd) za stosunkowo "male pieniadze" ale oczywiscie okupujesz to miedzy innymi dzwiekiem snopowiazalki i skroceniem zywotnosci silnika, mostow i skrzyni w sposob znaczacy.

 

OK wszystko zrozumialem, koniec Offtopa.

 

Autor nie wypowiedzial sie jeszcze.

 

Poczekajmy na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 8s 100-200 żeby zrobić w bmw serii 3 to musi być 500KM minimum, jak na 452 czas 9,2 moim zdaniem jest super. M3 e92 dkg 420KM ma katalogowo 10,0 więc wszystko się zgadza

Ps. nie tnij jej na żyletki,szkoda auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 8s 100-200 żeby zrobić w bmw serii 3 to musi być 500KM minimum, jak na 452 czas 9,2 moim zdaniem jest super. M3 e92 dkg 420KM ma katalogowo 10,0 więc wszystko się zgadza

Ps. nie tnij jej na żyletki,szkoda auta :D

 

Juz powiedzialem, jak do 250 bedziesz szybszy to idzie na zyletki.

 

Mozesz jechac ze mna i nagrac filmik jak ja wsadzaja do prasy i miazdza.

 

PS. IS ma prawie 700 niuta wiec wydawalo mi sie ze bedzie duzo szybszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem się więcej wypowiadać ale ,

niech kolega bosspower poświęci trochę czasu na prześledzenie tematu (np wujekwaldus czasy m3 ,335d)a potem się wypowie.Ja mam traktora 335d lekko podrasowanego i już kilka razy jechałem z m3/m2 /m5 i wiem jakie czasy robie .Jeżeli myślisz ze możesz objechać traktora to się umów i sprawdź a nie pociskasz jakieś pierdoły.Porozmawiaj z kilkoma osobami z forum na temat czasów i profesjonalnego tuningu swojej e93m3 ,jeżeli chodzi o 335 is to nie jeden chciałby mieć takie czasy w m3 traktorze 335d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem się więcej wypowiadać ale ,

niech kolega bosspower poświęci trochę czasu na prześledzenie tematu (np wujekwaldus czasy m3 ,335d)a potem się wypowie.Ja mam traktora 335d lekko podrasowanego i już kilka razy jechałem z m3/m2 /m5 i wiem jakie czasy robie .Jeżeli myślisz ze możesz objechać traktora to się umów i sprawdź a nie pociskasz jakieś pierdoły.Porozmawiaj z kilkoma osobami z forum na temat czasów i profesjonalnego tuningu swojej e93m3 ,jeżeli chodzi o 335 is to nie jeden chciałby mieć takie czasy w m3 traktorze 335d .

 

Czyli jestes szybszy od m2/m3/m5 (e60 ?) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, aby temat przeniósł się na racingforum http://www.racingforum.pl/Pomiar-osiagow-Twojego-auta-RaceLogic-t119742.html brakuje tutaj jednak e93 M3 manual i 335d 390, fajnie aby temat powrócił :D

 

Aby dolać oliwy do ognia proponuje zwrócić uwage na to 2.0d

BMW - Bayerische Motoren Werke

Moja E91 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=313333 Dowpipe RM-Motors, Turbo Hybyrda TC-Turbo, Styling 159 Sparkling Graphite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle - brak słów. Czy któryś z moderatorów mógłby toto przenieść do oddzielnego tematu jak z M2 u Sławomira ? Po co zaśmiecać tą zacną galerie czymś takim...
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie było mnie tu kilka dni ale BOSSPOWER - dzięki za dobre ćwiczenia brzucha na majówkę :D uśmiałem się że szok :D

Koledzy dobrze Ci doradzili, poczytaj tematy które podali i pogadamy :D

Czasy 8s które podajesz są wzięte z czapy, 335i o mocy 500koni nie ma opcji że zejdzie poniżej 9sekund - oczywiście mówimy tu o racelogicu a nie filmikach z licznika bo licznikowe 8sekund to ja mam tylko że 200km/h na racelogicu to jakieś 215 licznikowe.

Zresztą, z chęcią się ustawie :D

Nawet proszę żeby nasz kolega z 335D traktora odczepił przyczepke i też wpadł :D

Prawda jest przykra i niestety boli ale seryjne M3 E93 i do tego w manualu jest po prostu słabe na prostej

 

Nie wiem dlaczego ale mam dziwne wrażenie że nie przemyślałeś do końca zakupu oraz masz ze 21 lat ( takie moje wróżby z Twoich wypowiedzi ) bo starasz się nam wpoić swój punkt widzenia.

Nie ma co prowadzić wojen na forum ;) czasami się spotykamy, gadamy na żywo a po co masz sobie wyrabiać internetową opinie typowego napinacza a pozniej na jakimś zlocie stać sam w kącie bo każdego dookoła wcześniej obraziłeś ;)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko twoje wrazenie ze jestem napinaczem, jestem bardzo wyluzowany.

 

A samochod kupilem dobry tylko priorytety sie zmienily i teraz bym wzial E92.

 

Lepiej zamontuj szpere bo moj znajomy zawinal sie na latarni w zakrecie 335i pomodzonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jan mam tansze rozwiazanie zamiast montazu szpery, zwolnienie do szybkosci przepisowej :wink:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 Rivasi

 

Plus, jak nie umiesz jezdzic silnym RWD to nie kupuj takiego auta... a nie potem klasyczne bledy dodawania gazu na zakrecie. Ale jak tu kiedys ustalilismy, mocne auto nie idzie czesto w parze z kierowca ;-)

E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 Rivasi

 

Plus, jak nie umiesz jezdzic silnym RWD to nie kupuj takiego auta... a nie potem klasyczne bledy dodawania gazu na zakrecie. Ale jak tu kiedys ustalilismy, mocne auto nie idzie czesto w parze z kierowca ;-)

 

 

335i porobione jest bardzo szybkim i niebezpiecznym samochodem bez szpery .

 

Juz doradzilem autorowi zeby w nia zainwestowal.

 

Twoje wnioski pozostawiam bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 Rivasi

 

Plus, jak nie umiesz jezdzic silnym RWD to nie kupuj takiego auta... a nie potem klasyczne bledy dodawania gazu na zakrecie. Ale jak tu kiedys ustalilismy, mocne auto nie idzie czesto w parze z kierowca ;-)

 

 

335i porobione jest bardzo szybkim i niebezpiecznym samochodem bez szpery .

 

Juz doradzilem autorowi zeby w nia zainwestowal.

 

Twoje wnioski pozostawiam bez komentarza.

 

Bosspower, gdzie Twoje poczucie humoru :) wiadomo że 335i w 450km jest szybkie i trzeba jeździć z głową a nie jak pirat ale wciąż jeździsz na 4 kołach, jest jakaś stabilność w prowadzeniu.... niebezpieczny to jest dopiero motocykl.

Współczuje rodzinom które muszą znosić hobby męża/ojca który pomyka moto 2 paki po autostradzie czy po mieście się ściga. Zamiast wydać 100-150tys na szybkie auto woli taki rodzynek kupić za 15k motocykl no bo ma 3s do paki....a potem trumna bo kamień/butelka leżał na drodze , albo co gorsze wózek i utrapienie dla całej rodziny na wiele lat :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mowie to co jest dosc oczywiste. Wiesz czemu w mocniejszych tylnionapedowych autach bez elektroniki najczesciej robiona czescia auta jest tylnia cwiartka? Bo ludzie nie umieja jezdzic z napedem na tyl - niezaleznie czy masz szpere czy jej nie masz - popelniaja karygodne proste bledy o ktore nie trudno jak ktos tylko butuje na prostej - o prosze jak ten koles tutaj w sti. Nie jezdze RWD od wczoraj i robie to tylko dla zakretow - wiem co mowie.

 

Co ciekawe - kiedys w 'u think u can drive' bylo mase osob z silnymi RWD i nikt absolutnie nikt z nich nie potrafil porzadnie kontrolowac auta, natomiast osoby z o wiele slabszymi rwd potrafily cuda robic.

 

Pomijam - ze przez porobione masz na mysli - zmodyfikowany uklad napewdowy by uciagnac moc. Daje glowe, ze nie mowisz absolutnie o hamulcach, a tymbardziej o zawieszeniu - ktore notabene w Twoim M3 tez pozostawia troszke do zyczenia. Po co cala ta moc jak nie mozna jej opanowac? (powod czemu zbyt wysoki moment nie jest za dobry)

Edytowane przez w1lq
E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wlq1 : narzasz sie... na tym forum RWD nadaje sie na pierwsze auto (czytaj temat w bezpieczenstwo jazdy jak goscie radza E46 330i w zime bo jest funy dla poczatkujacego kierowcy). Kazdy z nich to Alan Prost skrzyzowany z schmacherem... i bez trudu jezdzi bokami na oblodzonych drogach z wylaczeniem ABSu i ESP :norty:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 335is są naprawde szybkie :) r8 525KM nie miała szans a m5 f10 610KM jechała równo czy to urok filmików z YT ?

Gallardo minimum 500KM mają i też bez szans :)

 

 

335is w/DCT Mods:

ETS 5" FMIC

AR Design Catless Downpipes

BMS Dual Cone Intake

Cobb Access Port

ProTuned e50 map by Jake@ProTuningFreaks

moc 427 WHP czyli 427*1,12= 478KM ??

 

Audi r8: Stock (525KM)

 

f10 M5:

Euro map and muffler delete (+50bhp) czyli 610KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.