Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Owszem w aplikacji PL pojawiła się ikonka Remote3d, ale w samochodzie włączyć się tego niestety nie da.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem w aplikacji PL pojawiła się ikonka Remote3d, ale w samochodzie włączyć się tego niestety nie da.

 

Pzdr

 

Nie znajduje tej ikonki :(

Aplikacja Connected Drive / zakładka samochód / pokaż widok.

Niestety jak na razie jest widok z Monachium ale można się już pobawić. Lada dzień będzie można zobaczyć swój samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dwudniowej jazdy testowej spalanie średnie miałem 15l/100km, dość dynamiczna jazda. Na co dzień myślę, że poniżej 13 bym nie zszedł.

Pozdrawiam

Czy moglbys podac troche wiecej detali tzn czy jezdziles caly czas na sporcie i po miescie ?

No i jakie wrazenia bo niestety w Poznaniu nie maja nigdzie testowej 540i :(

Pzdr

 

Jazda mieszana, mieszkam po za miastem, jednak u mnie jazda po dwupasmówkach oznacza większe spalanie, a nie mniejsze :wink:

Trochę sportu, trochę komfortu, trochę zabawy. Przy dynamicznej, ale nie "szaleńczej" jeździe spalanie 13 litrów to chyba optimum.

Oczywiście ci, którzy od punktu A do punktu B jeżdżą prawym pasem spokojnie zejdą do 9-10l.

W f10 530xD spalanie na tej samej trasie (miasto i po za) mam zależnie od humoru 7.5 - 10.5 l/100km.

Silnik w 540i super, osiągi co najmniej wystarczające do codziennej jazdy :cool2:

Jest cicho, komfortowo i estetycznie, widok z kamer bajera. Cena 457.000,-

Ponieważ już ładnych kilka lat jeżdżę f10 to G30 nie powaliło mnie na kolana (silnik fajny), komforty podobnie jak w f16 za mało "trzymają" na boki, dotykowe przyciski pewnie kwestia przyzwyczajenia, deska obita skórą syntetyczną po prostu brzydka, wentylacja foteli podobnie jak w f16 wg mnie "nie działa".

Samochód był z M pakietem, DDC i na 20" kołach, na większych, poprzecznych, ostrych nierównościach, zawieszenie bardzo nieprzyjemnie "dobijało".

Pomyślałem, przeanalizowałem i jako następne 5er zakupiłem ........ M5 f10 CP :shock:

Powodzenia w dokonywaniu wyborów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna konfiguracja, zastanów się jeszcze nad klimą 4 strefową, objmuje ona dużo ładniejszy - dotykowy panel sterowania. Zamawiasz u dealera czy broker?

 

Raczej broker, ale zobaczymy, co wywalczę u nas :) A orientujesz się, czy w klimie 2-strefowej ną nawiewy w tylnych słupkach, czy tylko w 4 stref.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem na ulicach to w m-pakiecie najladniej, moim zdaniem, prezentuja sie jasniejsze odcienie, ktore bardziej podkreslaja sportowe linie.

Ale co kto lubi :)

 

Ja też rozważałem na początku biały, ale z tego, co obserwuję, to zaraz na ulicach będzie połowa białych.

Biały z dodatkami m-performance, felgi 20 - super to wygląda, tylko zdecydowanie za twarde dla mnie te opony o profilu 30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna konfiguracja, zastanów się jeszcze nad klimą 4 strefową, objmuje ona dużo ładniejszy - dotykowy panel sterowania. Zamawiasz u dealera czy broker?

 

Raczej broker, ale zobaczymy, co wywalczę u nas :) A orientujesz się, czy w klimie 2-strefowej ną nawiewy w tylnych słupkach, czy tylko w 4 stref.

 

Nawiewy w slupkach wystepuja tylko przy klimatyzacji 4 strefowej.

Zobacz sobie jeszcze ten koniak na zywo.

Ja wybralem jasna skore nappa do koloru A90 sophisto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem na ulicach to w m-pakiecie najladniej, moim zdaniem, prezentuja sie jasniejsze odcienie, ktore bardziej podkreslaja sportowe linie.

Ale co kto lubi :)

 

Ja też rozważałem na początku biały, ale z tego, co obserwuję, to zaraz na ulicach będzie połowa białych.

Biały z dodatkami m-performance, felgi 20 - super to wygląda, tylko zdecydowanie za twarde dla mnie te opony o profilu 30 :)

 

Mi sie nawet bardziej podobaja odcienie "stalowe", fajnie to wyglada w m-pakiecie, ale jak mowie, kazdy ma swoje preferencje kolorystyczne. Tak czuy inaczej konfiguracja fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo fajna konfiguracja, zastanów się jeszcze nad klimą 4 strefową, objmuje ona dużo ładniejszy - dotykowy panel sterowania. Zamawiasz u dealera czy broker?

 

Raczej broker, ale zobaczymy, co wywalczę u nas :) A orientujesz się, czy w klimie 2-strefowej ną nawiewy w tylnych słupkach, czy tylko w 4 stref.

,

 

Tylko w 4 strefowej są nawiewy na słupkach. Zapytaj u forumowego brokera, w moim przypadku była znaczna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna konfiguracja, zastanów się jeszcze nad klimą 4 strefową, objmuje ona dużo ładniejszy - dotykowy panel sterowania. Zamawiasz u dealera czy broker?

 

Raczej broker, ale zobaczymy, co wywalczę u nas :) A orientujesz się, czy w klimie 2-strefowej ną nawiewy w tylnych słupkach, czy tylko w 4 stref.

 

Nawiewy w slupkach wystepuja tylko przy klimatyzacji 4 strefowej.

Zobacz sobie jeszcze ten koniak na zywo.

Ja wybralem jasna skore nappa do koloru A90 sophisto.

 

 

Mam dokładnie taką konfigurację kolorów w obecnej F10, więc chciałbym coś zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych dniach zamawiam auto. Jak oceniacie moją konfigurację? Szczególnie chodzi o zestawienie kolorystyczne z m-pakiem

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/fbf49fbb4aa9f56f

 

http://www.bmw.pl/myconfig/o7k7e3u7

 

Bardzo ciekawa konfiguracja. Ja dorzuciłbym jeszcze dostęp komfortowy i regulowany odcinek lędzwiowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś pakiet innowacji, a nie wziąłeś Systemów Asyst. Kierowcy, czyli HUD będzie ci przydatny tylko do Navi i prędkości. Ja bym na twoim miejscu wziął Pakiet Safety Package ( gdzie za 10k. dostajesz Ledy - tu płacisz 6500, dostajesz systemy asyst. kierowcy oraz Active Protection )

 

Czyli generalizując dokładając dokładnie 4000 dostajesz systemy asyst. kierowcy ( martwy punkt, limit prędkości, awaryjne hamowanie, i wibracje w kierownicy ) oraz Active Protection.

 

Ps. zamiast dostępu komfortowego wolałbym wziąć elektrykę foteli, bo wtedy dostajesz też elektryczną kierownicę

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych dniach zamawiam auto. Jak oceniacie moją konfigurację? Szczególnie chodzi o zestawienie kolorystyczne z m-pakiem

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/fbf49fbb4aa9f56f

 

http://www.bmw.pl/myconfig/o7k7e3u7

 

Bardzo ciekawa konfiguracja. Ja dorzuciłbym jeszcze dostęp komfortowy i regulowany odcinek lędzwiowy.

 

Dostęp komfortowy to super sprawa, ale niestety bardzo zwiększa ryzyko kradzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś pakiet innowacji, a nie wziąłeś Systemów Asyst. Kierowcy, czyli HUD będzie ci przydatny tylko do Navi i prędkości. Ja bym na twoim miejscu wziął Pakiet Safety Package ( gdzie za 10k. dostajesz Ledy - tu płacisz 6500, dostajesz systemy asyst. kierowcy oraz Active Protection )

 

Czyli generalizując dokładając dokładnie 4000 dostajesz systemy asyst. kierowcy ( martwy punkt, limit prędkości, awaryjne hamowanie, i wibracje w kierownicy ) oraz Active Protection.

 

Ps. zamiast dostępu komfortowego wolałbym wziąć elektrykę foteli, bo wtedy dostajesz też elektryczną kierownicę

 

Pzdr

 

W przypadku zakupu w PL pewnie tak zrobię, ale jeśli będę brał przez brokera, to niestety są inne pakiety i za asystenta kierowcy trzeba dużo więcej dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

 

Jak bierzesz przez brokera to konfigurujesz auto na polskiej stronie - czyli obowiązują Ciebie POLSKIE pakiety

Gdyby tak było, to broker miałby te same ceny co w salonie PL, nie uważasz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było, to broker miałby te same ceny co w salonie PL, nie uważasz? :D

 

Nie zrozumiałeś albo nie przeczytałeś uważnie mojej odpowiedzi

 

Napisałeś, jak będziesz brał przez brokera to są inne pakiety - i do tego się odniosłem.

 

Powtórzę - zamawiając przez brokera konfigurujesz sobie auto na POLSKIM konfiguratorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było, to broker miałby te same ceny co w salonie PL, nie uważasz? :D

 

Nie zrozumiałeś albo nie przeczytałeś uważnie mojej odpowiedzi

 

Napisałeś, jak będziesz brał przez brokera to są inne pakiety - i do tego się odniosłem.

 

Powtórzę - zamawiając przez brokera konfigurujesz sobie auto na POLSKIM konfiguratorze

U brokera asystent kierowcy i aktywna ochrona to plus prawie 6 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.