Skocz do zawartości

F10 520 D 2011 r. Radom WBAFW11040C709250


Rekomendowane odpowiedzi

Kierownica i tapicerka rzeczywiście podjechana. Co innego gdyby na pokładzie były Sporty wtedy zagniecienie zewnętrznej strony siedziska jest normalne. Poza tym brak xenonu w serii 5... Trochę kiepsko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja auta nie kupuje na lata tylko na poł maksymalnie na rok takze nie zamierzam sie z nim żenić. Mimo wszystko jade jutro autko zobaczyc chociazby z ciekawosci jak wyglada na zywo. A nóż widelec może faktycznie "igiełka" :)

 

To wybrałeś chyba najgorszy czas na zakup tego auta na krótki okres. W 2017 wchodzi nowa piątka więc ceny F10, F11 polecą konkretnie. Będzie wtedy też wylew tych modeli. A najwięcej po tyłku dostaną właśnie 20d z kiepskim wyposażeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jadę jutro obejrzeć to auto i przy okazji parę innych i zobaczymy coz to za igla. Ale raczej do zadnego diagnosty jechal nie bede bo to raczej sensu nie ma.

 

Jak oględziny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj na ogledzinach auta i musze przyznac ze faktycznie zdjecia nie oddaja tego co na zywo a w szczegolnosci wygladu wnetrza. Kierownica nie jest powycierana jak ktoś wczesniej napisal, siedzenia na zdjeciach wygladaly na konkretnie zmeczone ale takie nie sa. Widac ze auto przez te prawie 200 tys. km. bylo konkretnie uzytkowane ale ktoś robil to z "glowa". Przy takim przebiegu wydaje mi się że wyglada ok. Dowód na to ze poki nie zobaczysz to sie nie przekonasz. Przebieg sie zgadzal z tym co znalazlem w rapotach na internecie i pochodzenie rowniez sie zgadza z tym co bylo w raporcie. A jezeli chodzi o wyposazenie to ja nie szukam jakos mega wypasionego w srodku auta. Podstawowe rzeczy ktore potrzebuje na dlugich trasach auto posiada i to mi wystarczy. Jezeli chodzi o prace silnika to jest git. Male watpliwosci mam tylko do ksiazki serwisowej ktora jest przy aucie, nie ma na pierwszych stronach zadnych kodow kreskowych jakie mozna spotkac w innym autach. Nie wiem czy tak ma byc? Czy moze ktoś podpowiedziec jak powinna wygladac ksiazka serwisowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Obejrzyj inne F10 z takim przebiegiem w środku :)

Wtedy dostrzeżesz że to wygląda jak szrot, ktoś to tłukł po mieście i raczej środka nie szanował jak to w leasingu.

Poza tym nie sprzedaż tego później z taki wypasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyposazenie nie jest najwazniejsze. Mialem jakis czas temu Forda S-Maxa Full wyposazonego monitorki w zaglowkach, DVD no maks. jaki tylko mogl byc i naprawde strasznie ciezko bylo go sprzedac. Wiec wyposazenie jak dla nie wystarczajace. Kwestia wazniejsza to silnik i cala reszta mechaniczna. Jedyne co to ksiazka serwisowa. Czy sa jakies znaki szczegolne po ktorych mozna poznac czy jest to oryginalna ksiazka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyposazenie nie jest najwazniejsze. Mialem jakis czas temu Forda S-Maxa Full wyposazonego monitorki w zaglowkach, DVD no maks. jaki tylko mogl byc i naprawde strasznie ciezko bylo go sprzedac. Wiec wyposazenie jak dla nie wystarczajace. Kwestia wazniejsza to silnik i cala reszta mechaniczna. Jedyne co to ksiazka serwisowa. Czy sa jakies znaki szczegolne po ktorych mozna poznac czy jest to oryginalna ksiazka?

O popatrz a w rodzinie sprzedawal ktos takiego s maxa w wersji titanium w dieslu 2.0 i rano wystawil a popoludniu juz sprzedany byl :D

spisz nr tekefonu z pieczątki ostatniej w KS i zadzwon do warsztatu albo napisz maila czy takie auto kiedykolwiek u nich bylo i juz bedziesz wiedzial co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyposazenie nie jest najwazniejsze. Mialem jakis czas temu Forda S-Maxa Full wyposazonego monitorki w zaglowkach, DVD no maks. jaki tylko mogl byc i naprawde strasznie ciezko bylo go sprzedac. Wiec wyposazenie jak dla nie wystarczajace. Kwestia wazniejsza to silnik i cala reszta mechaniczna. Jedyne co to ksiazka serwisowa. Czy sa jakies znaki szczegolne po ktorych mozna poznac czy jest to oryginalna ksiazka?

O popatrz a w rodzinie sprzedawal ktos takiego s maxa w wersji titanium w dieslu 2.0 i rano wystawil a popoludniu juz sprzedany byl :D

spisz nr tekefonu z pieczątki ostatniej w KS i zadzwon do warsztatu albo napisz maila czy takie auto kiedykolwiek u nich bylo i juz bedziesz wiedzial co i jak

Ja ze spezedaza forda mialem straszne problemy. Jutro sobie książkę sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pierwszy raz słyszę żeby bogato wyposażone auto było trudniej sprzedać niż golasa.

A tak na poważnie to zobaczysz że po pewnym czasie zacznie ci brakować dodatkowego wyposażenia. Chociażby wspomnianych skrętnych xenonów, Sportowych lub Comfortowych foteli o automacie nie wspominając. Zwykłe lampy w BMW to tragedia. Świecą gorzej niż świeczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W ogóle jaki jest sens kupować biedne F10...

 

Jak to jaki sens. Z zewnątrz wygląda tak samo jak bogate, więc sąsiedzi i inni zrobią wow. ;)

 

Po drugie, wg mnie to auto jest wręcz drogie, jak na przebieg i wyposażenie. Na takie egzemplarze nie ma w ogóle popytu na aukcjach w Beneluxie, bo nikt tego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Skóry bez grzania to też jakaś porażka ;) To auto nie ma większości wyposażenia z opisu..... tylko zdesperowany mógł by kupić auto od takiego kłamcy.W opisie nawet HUD ma :duh: :duh: :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta nie znam, ale jak czytam posty na temat wyposażenia ... że sie później nie sprzeda ... itp bzdety to aż odechciewa sie tu zaglądać :duh: każda zmora ma swojego amatora i ważne żeby odpowiadało kierowcy a czy będzie mieć "kule disco" w środku tylko po to " żeby sie później lepiej sprzedawało" to dla mnie śmiech na sali ...
DRIVEN TO PERFECTION
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo pytasz o opinię wszyscy odradzają a ty pragniesz F10 wersji Venus z kłamliwym opisem ;)

Wygląda jakbyś chciał go sprzedać........

Nie jestem jakimś tam podszytym pod kupującego opisującego cudownie swojego gniota liczącego na chętnych sprzedawca. Opisują to co widziałem faktycznie na zywo. I ze ze zdjec nie da się zobaczyć faktycznego stanu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta nie znam, ale jak czytam posty na temat wyposażenia ... że sie później nie sprzeda ... itp bzdety to aż odechciewa sie tu zaglądać :duh: każda zmora ma swojego amatora i ważne żeby odpowiadało kierowcy a czy będzie mieć "kule disco" w środku tylko po to " żeby sie później lepiej sprzedawało" to dla mnie śmiech na sali ...

No dokladnie jak ważne żeby kierowcy sie podobalo. I jak juz wczesniej wspomniałem ja nie potrzebuje fajerwerków w wyposazeniu. Niektóre auta mogą być super wyposażone a co z tego jak motor chodzi jakby wydawał z siebie ostatni oddech. Dla mnie auto ma pozadnie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.