Skocz do zawartości

[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein


mikiE87

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem u siebie kierownicę w czarny połysk i uważam, że to mało przyjemne rozwiązanie. Myślę, że mógłbyś także rozważyć oklejenie dekorów i kierownicy alcantarą, jak coś to znam gościa na Śląsku które robi takie rzeczy dobrze i tanio, także jak coś pisz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 485
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem u siebie kierownicę w czarny połysk i uważam, że to mało przyjemne rozwiązanie. Myślę, że mógłbyś także rozważyć oklejenie dekorów i kierownicy alcantarą, jak coś to znam gościa na Śląsku które robi takie rzeczy dobrze i tanio, także jak coś pisz ;)

 

Planowałem pomalować dekory wraz z blendą, jednak o ile dekory podobają mi się w piano, to blenda taka błyszcząca nie do końca. Możliwe, że będzie w macie ala ori mpak, a same dekory w połysk.

Alcantare uwielbiam, jednak nie pasuje do brązowej skóry wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Brawo TY :cool2:

Trochę walczyłeś z tym autkiem :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zima oficjalnie odwołana :twisted:


Zawieszenie przygotowane, wymyte, nadkola oczyszczone z piasku, gwint skręcony póki co na oko, nowy olej + fulereny :cool2:


Zaczynam kompletowanie czarnego sufitu. :8)



6ccP7mg.jpg

egL7I9K.jpg

yhHmzdn.jpg

yjroFi9.jpg

RK6jCGf.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Długi weekend w pracy, jednak małe zmiany zachodzą...


1. Zaczynam przymiarki do czarnego sufitu. Póki co wpadły plastikowe słupki, które dorwałem za grosze.

Co do samego sufitu to waham się pomiędzy oem'owym materiałem a alcantara.


2. Robiąc porządki natrafiłem na zakupiony kiedyś już EZ-lip. Zamontowałem z ciekawości i całkiem to siadło. Na ten sezon na pewno zostanie, a potem może jakiś maxton?


icwHnCE.jpg

Ftm2SRs.jpg


0bZJd8X.jpg

XTWA229.jpg

YETuxoA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Lip dobrze wygląda. Koniecznie załóż jej czarny sufit, bo tego jej brakuje. Jak obszywać, to już lepiej alcantara. Jest materiałem dużo jednak szlachetniejszym.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Przyszedł czas na dopracowanie układu hamulcowego:

:arrow: nowe przewody hamulcowe Brembo

:arrow: piaskowanie zacisków

:arrow: zmiana koloru (na zdjęciach brudne od montażu, piszę ponieważ już słyszałem, że niedociągnięcia w malowaniu)

:arrow: przetoczenie przednich tarcz, powyżej 120 odczuwałem delikatnie bicie

:arrow: nowy płyn hamulcowy


xkKwpOj.jpg?1

YjWfXbp.jpg

YUPHqHW.jpg

j3nvddt.jpg?1

8PlU1dW.jpg

Ev7FxNu.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako że jest to mój pierwszy post na forum to witam wszystkich serdecznie.

Bardzo podoba mi się Twoje BMW i od dłuższego czasu przeglądam ten wątek. Posiadam również jedyneczkę. Chciałbym założyć lampy Depo, stąd też mam pytanie do Ciebie. Jaki kolor miałeś lamp depo, były to szare czy może czarne? I jak się spisywały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest to mój pierwszy post na forum to witam wszystkich serdecznie.

Bardzo podoba mi się Twoje BMW i od dłuższego czasu przeglądam ten wątek. Posiadam również jedyneczkę. Chciałbym założyć lampy Depo, stąd też mam pytanie do Ciebie. Jaki kolor miałeś lamp depo, były to szare czy może czarne? I jak się spisywały?

 

Hej!

Miałem depo z ciemnym wkładem. Występują w dwóch wersjach V1 - żółty led na żarówki (ja taki miałem) oraz V2 - biały ring CCFL. Same lampy są fajne wizualnie, jednak ich działanie nie powala już. Nie lubię białych ringów, dlatego wybrałem V1. Okazało się, że te żółte żaróweczki nie są zupełnie widoczne gdy zapali się światła mijania, szybko się przepalają, a dostęp do zmiany bardzo problematyczny. Miałem założone H7 Osram Nightbreaker, jednak w mojej opinii depo świeci sporo gorzej od OEM lampy jaką mam teraz. Możliwe, że wrzucenie HIDa pod tą soczewkę Depo by dało oczekiwany efekt.



Jeżeli chodzi o auto to śmiga. Ostatnio ogarnięte:

:arrow: serwis klimatyzacji

:arrow: wymiana podnośnika szyby - zerwała się linka i uszkodziła mocowanie szyby

:arrow: blaszki od zacisków hamulcowych pomalowane w kolor zacisków, bo gryzło się to

:arrow: porządne mycie, odkurzanie, czyszczenie i impregnacja skór


qgkCO12.jpg

L3EJqKc.jpg

BhQ1rKK.jpg

PZegHTu.jpg

EVtW1q3.jpg

w0ZPoQG.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 LIGA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały spocik 1er :cool2:

Fajne te autka

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.