Skocz do zawartości

Pomoc w konfiguracji


adam.tte

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ja kiedyś miałem trochę problemów (rok temu) z Deezerem. Kolejne atktualizacje softu ten problem ograniczały, a ostatnia (odpukać - jak na razie) wyeliminowała zupełnie. Problemy ze Spotify podobno były jeszcze większe, ale jak jest teraz nie wiem.

 

Apple Music jest w jakimś konszachcie z BMW bo działa najlepiej i najpełniej. I bez kabla nawet :-)

 

2. Tak - odpalasz aplikację na telefonie, podłączony telefon po kablu i już z menu samochodu wybierasz co chcesz. A telefon powie Ci ile masz paliwa w baku nawet :-)

 

3. Apple Music BMW:

 

 

T_P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp komfortowy.

Super wygodna sprawa. To mój drugi samochód z tą funkcją i aktualnie jest to dla mnie opcja obowiązkowa przy każdym nowym aucie.

Stojąc obładowany siatami nie muszę szukać po kieszeniach kluczyka z czym, szczególnie w zimie, zawsze miałem problem.

 

Zastanowiłbym się nad 20'.

 

Mimo tego, że bardzo chciałem 20 ostatecznie zdecydowałem się na 19 i nie żałuję.

O ile w mieście nie ma żadnego problemu o tyle na trasie, na starych drogach wąskie koleiny potrafią dać popalić.

Szczególnie jak jest mokro i ślisko.

 

Co do CD,

Do tej pory nie udało mi się racjonalnie wytłumaczyć przed samym sobą wydatku prawie 2000 na to ustrojstwo.

 

Spotify czy Apple Music działa bez zarzutu bez CD.

Oczywiście pełna funkcjonalność spotify jest dopiero przy CD ale wtedy trzeba telefon podpinać kablem.

 

z RTI korzystam w google mapach na iphonie.

Podobnie jak z poczty i internetu.

 

Dodatkowo internet w CD jest zwykle mega wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Możecie mi powiedzieć na jaki okres są opłacone poszczególne usługi (np. internet, itp) przy zakupie samochodu z opcją ConnectedDrive Plus i ile później kosztuje ich utrzymanie?

 

EDIT:

Ok. Już znalazłem, że czas to 12 lub 36 miesięcy ale co do dalszych kosztów nie mogę się doszukać informacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć na jaki okres są opłacone poszczególne usługi (np. internet, itp) przy zakupie samochodu z opcją ConnectedDrive Plus i ile później kosztuje ich utrzymanie?

 

EDIT:

Ok. Już znalazłem, że czas to 12 lub 36 miesięcy ale co do dalszych kosztów nie mogę się doszukać informacji :(

 

ceny są widoczne w sklepie CD, po zalogowaniu i np. internet na rok to jest ponad 760 zł , concierge ponad 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
aktualizacja map nie jest zdalnie poprzez Connected Drive, tylko przez serwis,

Hm. Dzisiaj doczytałem na www:

W ramach BMW ConnectedDrive system aktualizuje mapy w wybranych krajach europejskich trzy do czterech razy w roku.

Czyli jednak zdalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w Europie ,ale w Stanach auta sprzedawane od ubieglego roku maja bezplatna usluge aktualizacji map,programow itp.. Odbywa sie to bez koniecznosci wizyt w serwisie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fotele komfortowe w porównaniu do sportowych (tańszych ) sa poprostu płytsze ja. Nich wypadam podparcie ud jest za małe w komfortowych i może jak ktoś mam150cm w kapeluszu zda egzamin komfortowe w porównaniu ze sportowymi sa beznadziejne sam jej mam i bardzo żałuje ,miałem kiedyś sportowe sa tak samo wygodne z tym ze zagłówki sa ręcznie regulowane oraz duże podparcie tez regulowany recznie ale to nie problem - gość w salonie powiedział ze komfortowe mnie odcisną dobrze na pneumatyce i co ? Gowno prawda lipa płytkie jak w autobusie i nie da sie przechylić całego fotela wraz z siedziskiem o pewien kat do tylu nie ma kubełka :(

Connected drive sobie wez ja mam jest fajne i całe działa w pl nie bierz opcji internet za 762 zł na rok - mailem rok i lipa nie ma kiedy używać chyba ze swoich w korkach w stolicy po kilka godzin w dzień to tak inaczej nie działa jak jedziesz , reszta fajna , zamiast hud weź sobie full led , hud to zabawka zbędna , dach panorama fajny bajer przydaje sie na yjazdach rodzinnych ect , kamerka tylna wystarczy 360 st to dla Amerykanów co nie potrafią jeździć - dużo awarii ma 360 st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wydaje mi się,że większość ludzi czytająca to zrozumiała znakomicie ja wierzę w inteligencję użytkowników samochodów BMW , i wydaje mi się, pana pouczenie złośliwym posunięciem .pozdrawiam

No to nie zaszkodzi zadbać o opinię na temat inteligencji i wykształcenia posiadaczy BMW i pisać poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.