Skocz do zawartości

BMW szroty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pana Szanownego!

 

Również jestem z Warszawy. No ten szrot na Powązkowskiej był ok. Taki gość w skórzanym płaszczyku? Jeździł starą 7-ką? Kupiłem u niego światła i parę innych rzeczy - ok.

 

Jak coś potrzebjesz to podjedź na Strażacką. Tam jest duży szrot. Części do wszystkich ale do naszego też jest trochę. Ceny nie są najgorsze. Kiedyś to się nazywało "Autokasacja" teraz inaczej ale w necie znajdziesz.

 

Jak by co to na priv się może zgadamy. Chętnie bym się spiknął z kimś z Wawy z pasją do e30! :dance:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Szanownego!

 

Również jestem z Warszawy. No ten szrot na Powązkowskiej był ok. Taki gość w skórzanym płaszczyku? Jeździł starą 7-ką? Kupiłem u niego światła i parę innych rzeczy - ok.

 

Jak coś potrzebjesz to podjedź na Strażacką. Tam jest duży szrot. Części do wszystkich ale do naszego też jest trochę. Ceny nie są najgorsze. Kiedyś to się nazywało "Autokasacja" teraz inaczej ale w necie znajdziesz.

 

Strażacka to ja omijam szerokim łukiem, miałem już tam nie dzwonić a tymbardziej nie jechać no ale ostatnio zadzwoniłem z pytaniem o tylna lampe 1 szt do E30 na to gościu do mnie 150 zł ,,,,,,,, :mad2: w kazdym badz razie kupilem lampe od prywatnej osoby 3 razy taniej :lol:

 

Jak by co to na priv się może zgadamy. Chętnie bym się spiknął z kimś z Wawy z pasją do e30!

 

niedlugo ma byc jakis SPOT pod bolkiem moze i ja sie pojawie , zobaczymy ,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie gdzie w poznaniu?? kiedys byl w Dlugiej Goslinie ale cos tam sie nie moge ostatnio dodzwonic... Ten szrot jeszcze istnieje??

 

Jest super szrocik BMW w Łeczycy pod Poznaniem, ale gosc prowadzi tylko e46, e36 i e39. Chociarz kilka innych gratow tez tam widzialem

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Strażacka to ja omijam szerokim łukiem, miałem już tam nie dzwonić a tymbardziej nie jechać no ale ostatnio zadzwoniłem z pytaniem o tylna lampe 1 szt do E30 na to gościu do mnie 150 zł ,,,,,,,, :mad2: w kazdym badz razie kupilem lampe od prywatnej osoby 3 razy taniej :lol:

 

A jaki tam jest telefon? Mają tam uszkodzone części - potrzebuję obudowę przedniej lampy - bez klosza - ciekawe ile by krzyknął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie gdzie w poznaniu?? kiedys byl w Dlugiej Goslinie ale cos tam sie nie moge ostatnio dodzwonic... Ten szrot jeszcze istnieje??

tak, niedawno do niego dzwonilem. choc chyba jest bardziej czerstwy niz kiedys, sprawia wrazenie ze ciezko go namowic by sie pofatygowal i sprawdzil czy ma czesc czy nie.. ale moze mial zly dzien..

a telefony to jakos chyba zawsze rzadko odbieral..

 

Strażacka to ja omijam szerokim łukiem, miałem już tam nie dzwonić a tymbardziej nie jechać no ale ostatnio zadzwoniłem z pytaniem o tylna lampe 1 szt do E30 na to gościu do mnie 150 zł ,,,,,,,, :mad2: w kazdym badz razie kupilem lampe od prywatnej osoby 3 razy taniej :lol:

 

A jaki tam jest telefon? Mają tam uszkodzone części - potrzebuję obudowę przedniej lampy - bez klosza - ciekawe ile by krzyknął...

czasami ceny rozsadne, czasami nie, telefon wystarczy wpisac w google strażacka szrot

 

 

ogolnie jesli sie naprawde czegos potrzebuje to warto obdzwonic wszystko z listy warszawskich szrotow, choc w wypadku e23 to i tak dramat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strazacka caly czas nazywa sie Autokasacja, ich adres to www.autokasacja.pl

 

Czesci do BMW ma jeszcze facet na ulicy Jesiennej 41 w W-wie (granica Ursusa i Piastowa).

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jakie znacie w Warszawie szroty gdzie sa czesci tylko do BMW , tanie szroty :lol: Byl taki fajny kiedys jak sie jechalo powazkowska i jest warsztat baba jaga to dalej w glebi byl szrot ale juz go nie ma....

 

Witam,

a w Krakowie bądź jego okolicach ktoś ma namiar na szrot z częściami do BMW?

 

pozdrawiam,

t.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Ja kupowałem pare rzeczy w Pruszczu Gdańskim http://bmwok.webpark.pl/ . Ceny OK i bardzo często drobiazgi, które nigdzie oprócz serwisu nie mieli u nich były. Oglaszają się też na allego.

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.