Skocz do zawartości

żółta kontrolka silnika e48 318i 143km


jarasss1993

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz

zapalila mi sie żółta kontrolka silnika

Masz na myśli tą od poziomu oleju ? jak tak to sprawdz czy oleju masz na max , a jak nie masz to dolać.

A jak Ci sie zapala ta z symbolem silnika tz check engin to świadczy o złym spalaniu mieszanki.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapalił Ci się tzw check engine ? ja też mam n42 i od czasu do czasu również się zapali.

popali kilka dni i gaśnie na np. miesiąc.

jeżeli nie masz żadnych negatywnych objawów to póki co zignoruj, lub podjedź na kompa i sprawdź skąd błąd - usuń i patrz czy zapali się znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali się kontrolka żółta - co to jest, ile będzie kosztowała naprawa
zapalił Ci się tzw check engine ? ja też mam n42 i od czasu do czasu również się zapali.

popali kilka dni i gaśnie na np. miesiąc.

jeżeli nie masz żadnych negatywnych objawów to póki co zignoruj, lub podjedź na kompa i sprawdź skąd błąd - usuń i patrz czy zapali się znowu

Nie no, co jeden to lepszy... Jak się pali kontrolka to się jedzie pod kompa, sprawdza co wyświetliło i się to naprawia, a nie czeka na cud, bo zaraz zgaśnie. Jeździjcie tak dalej to będziecie pytać za chwilę na forum czy opłaca się remontować silnik czy robić swapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowym posiadaczem e46 z konca 2001r po lifcie 2,2 studiuje materialy ktore moga mi sie przydac.

Mam pytanie odnosnie tej kontrolki z lewej strony check engine. po przekreceniu kluczyka kontrolnie zapala sie wiekrzosc lampek na chwile, ale ta jedna nie gasnie. Czy to prawidlowo czy zglasza blad? po odpaleniu silnika gasnie.

z gory dzieki za odpowiedz

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowym posiadaczem e46 z konca 2001r po lifcie 2,2 studiuje materialy ktore moga mi sie przydac.

Mam pytanie odnosnie tej kontrolki z lewej strony check engine. po przekreceniu kluczyka kontrolnie zapala sie wiekrzosc lampek na chwile, ale ta jedna nie gasnie. Czy to prawidlowo czy zglasza blad? po odpaleniu silnika gasnie.

z gory dzieki za odpowiedz

Robert

 

Wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.