Skocz do zawartości

BMW E92 2007 320i, VIN WBAWA71030JT25019


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/show_item.php?item=5552842267#54dac3e111

 

========================================
Vehicle information
========================================
VIN: WBAWA71030JT25019
Type code: WA71
Model: 320I OL (EUR)
E-F-R series: E92
Series: 3
Type: COUPE
Steering: LL
Doors: 2
Engine: N43
Displacement: 2.00
Power: 125 (170 hp)
Drive: HECK
Transmission: MECH
Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI
Upholstery code: FHAT - POLSTER PEARLPOI
Prod.date: 2007-02-22
S1CA	SELECTION COP RELEVANT VEHICLES
S1CB	ACEA / CO2 scope
S1CC	Auto start/stop function
S1CD	Brake Energy Regeneration
S2R4	BMW LA wheel, star spoke 230
S4AE	Armrest front, retractable
S4BZ	Interior trim finishers Titanium light
S5AC	High-beam assistant
S6AA	BMW TeleServices
S6FL	USB/audio interface
S8SP	Control unit COP
S8SY	BERICHTIGUNG GEBRAUCHTE AUTOMOBILE
S249	Multifunction f steering wheel
S255	Sports leather steering wheel
S403	Glass roof, electrical
S423	Floor mats, velours
S428	Warning triangle and first aid kit
S430	Interior/outside mirror with auto dip
S431	Interior rear-view mirror with auto dip
S441	Smoker package
S464	Ski bag
S481	Sports seat
S493	Storage compartment package
S494	Seat heating driver/passenger
S502	Headlight cleaning system
S507	Park Distance Control (PDC), rear
S520	Fog lights
S521	Rain sensor
S522	Xenon Light
S534	Automatic air conditioning
S548	Kilometre speedo
S563	Light package
S609	Navigation system, Professional
S612	BMW Assist
S620	Voice control
S633	Preparation, mobile phone, Business
S654	DAB tuner
L801	NATIONAL VERSION GERMANY
S818	Battery master switch
S851	Language version German
S863	Dealer List Europe
S879	Operating instructions German
S934	WINTER TYRES ON LT/ALY WHEELS
S936	BMW Handy b. Ausliefer. anfordern
S964	Navi DVD to be requested at shipping

 

Foto: https://goo.gl/photo­s/KaVVPPGouBnsnpb77

 

Wiem, że auto nie ma przebiegu z ogłoszenia, podczas rozmowy telefonicznej o faktyczny przebieg rozmówca powiedział: "sprawdzi Pan to porozmawiamy". Dzwoniłem do ASO BMW ale nie chcą podać przebiegu bez właściciela samochodu.. W takim razie jak mogę sprawdzić rzeczywisty przebieg? Nie chce narazie calego reportu z autochecka i nie za bardzo wiem jak jedynie autentycznosc przebiegu.

 

A generalnie, był bity? Cena jest za niska, a jak wiadomo okazje nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej na autodna.pl - wychodzi 23 PLN

 

No tak, ale nie ma możliwości sprawdzenia tego inaczej? Skoro ASO nie udostępnia danych osobom 3cim to w jaki sposób działają strony typu autocheck czy autodna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jak sprzedający nie chce Ci powiedzieć podstawowej informacji o samochodzie tylko rzuca tekstem "Pan sobie sprawdzi" to chyba lekka kpina prawda? Ja bym przy takiej rozmowie jedynie się roześmiał, podziękował i zapomniał o takim aucie.

Sprawdzenie historii z ASO kosztuje 23 zł? Wątpię :) Ponadto jeżeli właściciel nie wyraził zgody byś sprawdzał jego auto to zrobić tego nie możesz. Racja? :norty:

 

@Jeżeli będziesz sprawdzał auta od takich sprzedawców to masz rację, co auto to 100zł mniej. Trzeba sprawdzać dobre sztuki i w miarę pewne a gwarantuję, że bardzo szybko trafisz coś dobrego. Zresztą mając do wydania 60k+ wydanie nawet 1000zł na poszukiwania auta to nic wielkiego.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za cholerstwo nie schowało się w tylny lewy boczek, na 6 fotce ?

Pytam z czystej ciekawości.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym konkretnie mówisz, generalnie ja nic nie widze :P Lepsze zdjęcia są tu: https://photos.google.com/share/AF1QipO6G-2QZcPuE-SStpJQNprrpg9G-fhFxNPo3bL39vAt_S7PgSd0g100d8-AvkBGrQ?key=cFFhdXR6M2xUMHN1aUEwNEpvWlJCdFBkRVhGUGZn

 

Ponawiam pytanie, czy widzicie żeby auto było po dzwonie itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 tys na auto ale 100 na raport juz nie dasz.

 

Codziennie mamy do czynienia z takimi sprawami ;)

 

Nasz raport jest nieco droższy niż bmw-check - lepszy czy gorszy ? nie nam oceniać :) Generalnie ludzie są niekiedy oderwani od rzeczywistości tego co ile jest warte oraz brak im dobrego smaku... czyli ile można "targować" bo nawet forumowiczom zdarza się "proponować" nam 40% naszej ceny, a jak nie to nara :P

 

P.S. Co ma raport autocheck, do samochodu z Niemiec ? bo jakoś nie bardzo rozumiemy ;) .

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie szkoda mi wydać 100 PLN tylko nie lubię wyrzucam pieniędzy w błoto, bo mógłbym każde auto sprawdzić i stracić 1000 PLN w godzine =) Chodzi mi o to czy warto jest je w ogóle poddawać sprawdzenie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby tym że autodna nie ma informacji o przebiegu tego pojazdu, historii, akcjach serwisowych (właśnie wstukałem na stronie VIN)... To jest dopiero wyrzucone w błoto 23zł bo więcej niż rozkodowany VIN w tym temacie się nie dowiesz. Ogólnie tego typu "bazy danych" są o kant d... bo większość informacji pobierana jest z netu (aukcje, ogłoszenia więc przebiegi już po korekcie). Sprawdza się to w przypadku aut z USA, nieraz z Holandii lub Belgii gdzie auta wystawiane są na stronach aukcyjnych i wtedy możesz dowiedzieć się z jakim przebiegiem i w jakim stanie było kupione. Bazy DRAY-a i Moto-Check są informacjami z baz serwisowych ASO, dowiesz się z nich nieraz więcej niż z oryginalnej KS bo nie wszystkie informacje są do nich wpisywane. Masz dokładnie wypisane co, kiedy, przy jakim przebiegu było robione oraz czy samochód ma jakieś aktywne akcje serwisowe. Co do twojego podejścia o wyrzucaniu 100zł w błoto... To 100zł może pomóc ci nie wyrzucić w błoto 50000zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mój raport obejmuje zarówno informacje z bazy BMW oraz dodatkowo wszystko co pokazują serwisy typu Autodna czy Autobaza. Te dodatkowe informacje obejmują około 20% samochodów. Żadna strona wysyłając informacje o pojazdach automatycznie nie dostarczy wam informacji o historii serwisowej. To naciąganie ludzi.W serwisach autodna czy autobaza co najwyżej znajdziecie informacje o wcześniejszych ogłoszeniach , aukcjach poleasingowych itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To już lepiej na autodna.pl - wychodzi 23 PLN

Widziałes kiedyś raport autodna?

 

Jeśli nie to rozwieję wątpliwości.

 

Poniżej różnice między raportami z serwisów www.autodna.pl i WWW.BMW-CHECK.COM :

 

 

Raport Autodna na temat WBAWA71030JT25019 - PDF

 

Raport BMW-CHECK na temat WBAWA71030JT25019 - PDF

 

Widać różnicę ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując wszystko co robi autodna za 23 PLN można mieć za darmo poświęcając na to 5 minut.

Raport BMW-CHECK daje dodatkowo pełną historię serwisową + stan akcji serwisowych czego samemu ogarnąć się niestety nie da a to podstawowa sprawa. DRAY wydruki w BMW odnośnie historii serwisowej dalej są za darmo czy trzeba już coś płacić? Mówię o przypadku, gdzie pojechałbym z kluczykiem od własnego samochodu.

 

W sumie mckk mogłeś troszkę poczytać, bo przykładowe raporty znajdziesz i na auto... i u DRAY'a, różnice zauważyć jest dosyć łatwo ;)

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok widzę różnice :)

 

Generalnie to wracając do tematu widzę że przebieg jest prawidłowy. Nie wiem dlaczego koleś przez telefon powiedział "Sprawdzi Pan przebieg to pogadamy o cenie". Macie jakieś sugestie?

 

Cena jest zbyt niska jak na moje oko (a przynajmniej nie z iDrivem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok widzę różnice :)

 

Generalnie to wracając do tematu widzę że przebieg jest prawidłowy. Nie wiem dlaczego koleś przez telefon powiedział "Sprawdzi Pan przebieg to pogadamy o cenie". Macie jakieś sugestie?

 

Cena jest zbyt niska jak na moje oko (a przynajmniej nie z iDrivem).

 

Wydaje mi się, że mógł tak powiedzieć z dwóch przyczyn:

1) Sprzedający jest tzw. burakiem.

2) Sprzedający jest lekko zmęczony sprzedawaniem auta - wiem po sobie jak czasem można zniesmaczyć się do ludzi po kilku telefonach z głupimi sugestiami etc.

 

Sprawdź dokładnie auto - to jest najlepsze rozwiązanie.. Myślenie o cenie etc. nic Ci nie da, dopóki nie przekonasz się co to za auto..

 

 

Taka moja opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.